Glavni meni

Yamaha YZF-R7 OW02

Započeo Atila88, 13 Jul, 2020, 11:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Atila88

Cao svima,pisem vam o ovoj egzoticnoj Yamahi koja se pojavila 1999 godine,kostala onda 50.000 DEM,napravljena u 500 primeraka da bi ucestvovala na Svetskom sampionatu u Superbajku.Mene interesuje da li kod nas u Srbiji postoji?



Gašpar

Ne postoji u Srbiji.

Reè je o superbike motoru koji je u¹ao u serijsku proizvodnju da bi se dobila homologacija. Nikada ni jedan nije bio u Srbiji.

El Jefe

Постоји. Ја имам две
Друштво за заштиту од животиња

Atila88

Daj nam slike da je vidimo.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Atila88

Ja sam ozbiljan Jefe,imam i ja dve kuci,plus je vozim po stanu :D

Gašpar

Imam je i ja, da ne gre¹im du¹u  ;D
Morao sam da je operem, sramota da je pokazujem prekrivenu pra¹inom....


®or¾ GTI

Bila je jedna u loznici koliko se secam, davno

Gašpar

#8
R7 nije, u to budi siguran.

U Srbiji znam da ima jedan VTR u WSBK specifikaciji i znam da ima jedan ZX7R u WSBK specifikaciji. I oba su jo¹ uvek u NS, to znam sigurno.
U Obrenovcu je bila Aprilia 125 GP (mo¾da gre¹im, mo¾da je 250 ali nisam siguran) i mislim da je jo¹ uvek tamo. Æirkoviæ iz K© je pozajmio Kuletu za muzej Hondu 250 specijalku, njegov sin je vozio sredinom 2000ih kod nas, u klasi 600.
Milo¹ Panamac je vozio Hondu RS125 GP ali mislim da je ona bila rentirana od Maðara. tj bila je rentirana sigurno, ali ne znam da li od Maðara ili Italijana.
U glavi mi je ne¹to da i Trovaè ima neku specijalku cvaju, ali nisam siguran.

I to je to otprilike od specijalki da ja znam da su u Srbiji. Kod Buge ima Tomos DM GP, originalni. U Subotici ima vi¹e pravljenih replika, ali mislim da ima jedan original isto Tomos. Kenjere¹ mislim da ima Kreidler specijalku.

Ostalo koliko ja znam, sve specijalke su replike i prerade, takoreæi franken¹tajni. Ako gre¹im, ispravite me.

rboban

Vojvodica sam jednom video na R7
Ride It Like You Stole It

Atila88

Domace moto trke gledam od 2000 godine,nikad ni na jednoj trci nisam video R7 u vreme kad je bilo da 750 kubika imaju 4 cilindra a 1000 2.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: rboban poslato 17 Jul, 2020, 09:59
Vojvodica sam jednom video na R7

vojvodic ima ow01.....a pored toga je bila i fzr750rr, kolio se secam i zaric ima jednu tz350....i ludi djole je vozio rvf750 rc45...jos je negde u sremcici kod njegove babe
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ninja66

rvf750 rc45 !?
Video samo jednom na VN Juoslavije devedesetih, na Miseluku.
Ultra redak i skup. Ortak trazi da kupi.

ЯЭВОЛУТИОН

baba nece da proda....uspomena na unuka....ja sam pitao bar deset puta....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Citat: Atila88 poslato 17 Jul, 2020, 15:44
Domace moto trke gledam od 2000 godine,nikad ni na jednoj trci nisam video R7 u vreme kad je bilo da 750 kubika imaju 4 cilindra a 1000 2.

Ma kakvi, R7 nikada nije u¹la u Srbiju, ni legalnim ni nelegalnim putevima, ni za ulicu, ni za stazu  :D

Bio je jedan Desmosedici RR u Novom Sadu, dovozio ga je ®eljko(èini mi se, zaboravio sam ime) iz NS u Batajnicu tamo negde u periodu 2008-2012.

Atila88