Glavni meni

Srafovi-matice za auto felne 14x 1,5 Vise komada

Započeo gixxer, 08 Maj, 2020, 23:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

gixxer

Razni srafovi-matice za auto felne,14x1,5

Cena na komad 100 din

Cena za set od 20 komada- 1500 dinara

Cena za set od 16 komada -1300 dinara

Cena za sigurnosne srafove 4 Komada 600 , nemam kljuc za njih, moze se napraviti od obicnog srafa, ugrejati i nabiti u maticu, i sam ce se oblikovati

Moguce slanje kurirskim sluzbama, cena postarine je Vas trosak,tel:063-177-05-08
















UFF

braaaate zaradices neke 2 crvene ako sve uspes da prodas a vreme ulozeno (cak i da si ih na poklon dobio a ne kupio) da ih sve razvrstras, ocistis, slozis, slikas, prebacis fotke na komp, odabres, resajzujes, okacis na forum, postavis oglas... jeeeeboooteeee bolje da si kod nekog za dnevnicu radio ili prosio na ulici vise bi zaradio

gixxer

Pa ti idi radi kod nekog drugog za dnevnicu ili prosi na ulici,a ja cu da radim sta hocu i kad hocu i kako hocu,a koliko cu da dobijem novca za sve ovo,pa nije tvoja briga,imas ti verovatno svoje brige,a ja za njih ne brinem,boli me tuki,pa nemoj ni ti za moje da brines,mnogo si mi nesto nadrkan,verovatno se slabo vozis,od prevelikog posla sa tim tvojim limenim kantama  :P

UFF

istina
a od sad za tebe uvedeno vanredno sranje
moras da platis za svaki oglas jebi ga
nema vise dzabe  :P

gixxer

 [clapp] 8) [hello] Isti nacin vladavine kao nas voljeni nam Sizoje,bravo za tebe  [doh],vidi se da si od najboljih ucio  [klanjam_se]

friziderdzija

Citat: gixxer poslato 09 Maj, 2020, 00:55
[clapp] 8) [hello] Isti nacin vladavine kao nas voljeni nam Sizoje,bravo za tebe  [doh],vidi se da si od najboljih ucio  [klanjam_se]
sine...obrati pa¾nju na pona¹anje...nije lepo
pogledaj malo i analiziraj svoje postove...oglas do oglasa.
msm da ti je bolje da to kaèi¹ na KP...ipak je ovo forum kome je namena dijametralno drugaèija, a i da nema pUFFte, koliko god da je nakrivo nasaðen, ovaj forum bi davno bio uga¹en

DebeliZmaj

koliko sve zajedno ? imam kupca verovatno za sve ....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

gixxer

#7
Ne znam Zmaje,sad posto sam uvredio gazdu,pa  treba da platim porez ,pojma nemam [neampojma],mozda se predomislim pa poklonim komsiji,on radi za dnevnicu,a ne poznajem nijednog prosjaka,nema ih ovde u okolini,ma odoh da se vozim dok je lepo vreme,danas nemam nameru da se bavim srafovskom robom,odoh sa drustvancem do Palickog jezera,nisam bo godinama,a blizu mi je

gixxer

#8
 8) A moram sutra i da podmazem sve srafove ;)

DebeliZmaj

kako hoces, zanima me cena za konacni spisak
imam gde da zavaljam uz profit za sebe ...
ono robu nisam ni video al sam se omastio :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

gixxer