Glavni meni

Pravljenje auspuha

Započeo dzimika, 01 Maj, 2020, 23:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika

Pre neke godine sam napravio auspuh za dr-a, nije lose ispao sobzirom da ga prvi put pravim i da nikakav alat za savijanje nisam imao, skoro sam napravio alat za savijanje za tanje limove pa sam resio da ga isprobam




Stavio sam okruglu cev za savijanje kako bi savijanja imala radijus





I onda lagano savijanje







I razlika izmedju prvenca i novog u velicini






Na zalost zbog stanja ili sranja nisam nasao nov lim tj parce neko manje jer mi cela tabla ne treba pa sam kod lokalnog auspuh majstora uzeo neki polovan auspuh od auta u dobrom stanju, zato je prljav tako ali ide u crno svakako kad se zavrsi

castor

It's the ride that matters, not the bike…

dzimika

Hteo sam da uradim jednostavno kao stari ali ja ne bi bio ja kad ne bi hteo da malo zakomplikujem :)
sutra cemo da vidimo da li cu uspeti bar jedan deo da napravim pa cu da postavim slike

dzimika

Juce nesto malo uradio ali imao sam zadovoljnu musteriju opet na maloj doradi nosaca ali danas se zapelo malo vise :) nestalo mi boje za auspuhe pa nije afarban ali svakako treba napraviti nosace pre nego sto se ofarba da se ne bi izgrebao
Ne znam jos kako se cuje jer jos nisam ni ulje sipao u motor, ne stizem nikako to da zavrsim a i ne spusta mi se sa dizalice dok ne zavrsim i vizir :)
Nadam se da se i vama svidja koliko i meni
















Lazic

Jedva èekam da èujem kako zvuèi... :D

mareskin

Citat: dzimika poslato 03 Maj, 2020, 22:54
Juce nesto malo uradio ali imao sam zadovoljnu musteriju opet na maloj doradi nosaca ali danas se zapelo malo vise :) nestalo mi boje za auspuhe pa nije afarban ali svakako treba napraviti nosace pre nego sto se ofarba da se ne bi izgrebao
Ne znam jos kako se cuje jer jos nisam ni ulje sipao u motor, ne stizem nikako to da zavrsim a i ne spusta mi se sa dizalice dok ne zavrsim i vizir :)
Nadam se da se i vama svidja koliko i meni
...

Ba¹ si se zagrejao za ovo  [clapp]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dr32

Bravo. Hoæe li ovo proæi najstro¾iji evropski tehnièki pregled?
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

UFF

na svetskoj listi 10 najboljih proizvodjaca topova na svetu ima mesta za jos jedno prezime sa vic
sto pre krenes ozbiljno pre ces se naci tamo  [thumb_up]

dzimika

#8
Evo slike ofarbanog na motoru






Smislio sam i kako db kiler da napravim :)
A kad zavrsim sve na motoru otici cu na tehnicki da probam da registrujem :D

Glava Dole


dzimika

Pravicu jos jedan kad budem skupio materijal
Samo da nadjem gde ima i povoljno i na meru

Biker-Boy

Skroz korektno izgleda, mada mislim da za taj motor bolje ide neki okrugli ili ovalni, ovaj mi deluje previse moderno za taj motor.
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Tako je i Slovenac poèeo... :o ;D [cheers]

ЯЭВОЛУТИОН

nije...akrapovic je daio kod lipnika kao inzinjer, pa je otisao u austiju da radi kod scorpion-a i na kraju je poceo...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 16 Maj, 2020, 13:12
nije...akrapovic je daio kod lipnika kao inzinjer, pa je otisao u austiju da radi kod scorpion-a i na kraju je poceo...
Potato ili potejto... :D

DebeliZmaj

al si ga opravio ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell