Glavni meni

Savijanje lima

Započeo castor, 23 April, 2020, 11:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

castor

Gotovo. Sutra moram da zamijenim ¹arafe, da uzmem malo kraæe, podlo¹ke su i onako sa gumom, da pre¹mirglam sve i pre¹pricam crnim sprejom i to je to za v1. Za v2 veæ znam ¹ta æu drugaèije, ali za to imam vremena. Ovo ovako ne mrda jednog milimetra.





It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

Citat: dzimika poslato 15 Maj, 2020, 19:08
Citat: Laziæ poslato 15 Maj, 2020, 17:46
Svaki kr¹ten telefon mlaði od 10 godina snima zvuk dobro...

Ne bi verovao koliko nisi u pravu :P
Kr¹ten telefon D¾imika... :P ;D

Da stavim snimke sa X6 iz 2010-te, ne bi verovao koliko je dobar zvuk...

UFF

uzaludno drkanje ovo sa nosacem tablica ali ne mogu da kazem da nisam imao slicne i gore ideje koje sam realizovao
svaka...veselje

Glava Dole

Cim skine one kurce iznar reci coveku svaka cast :D

Ivicat

Sto nisi izbusio tablicu i vezao je direktno za plastiku?

castor

Zato ¹to mi je lak¹e da obri¹em ulje od Skota ako je ovo ravno, nego na svim udubljenjima i krivinama na tablici. A i ne bih da bu¹im tablicu.

Kraæi ¹arafi:

It's the ride that matters, not the bike…

Ivicat

Mozda da stavis navrtku DIN985.

UFF

ili locktite i DIN1587

Gvozden

A de nadje te grdne torban srafove pored tako lepo savijene kutije. :D
Stavi bre neku celicnu pop nitnu i ako bas hoces da to stisne stavi platnu pa nitnuj preko nje.
Ili tu gorepomenutu maticu sa plastikom, mozda gumu ispod da ublazi vibraciju.

castor

Jok. Torban je uzet i stavljen namjerno, da se mo¾e mre¾ica zakaèiti tu kad treba da se rastegne malo, a nema gore za ¹ta. To je to za sada.
It's the ride that matters, not the bike…

Taraba

To ti je stabilno mesto za mrezicu ubilo se.
Trucni dva puta sa teretom i otpadne ti podrep.

Inace lepo si ga savio, samo meni taj tvoj nosac deluje opasno... ako ti padne na nogu ode femoralka ko nista  [ludak]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

castor

Nisam ni rekao da jeste stabilno, veæ kad se ima malo stvari da se ima negdje malo nategnuti mre¾ica, a ne da dr¾i pun ranac ili tako ne¹to. A od ovoga neæe biti ni¹ta, naroèito ne femoralnoj arteriji...
It's the ride that matters, not the bike…

Taraba

Sta znam... ja vise volim plastiku - obicno popusti pre koze i misica :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Jo¹ ti u glavi secko i Jelenin brat... ;D

Taraba

Jok, Dario presekao manju arteriju u nozi pre par dana dok je sekao kanalicu za klablove...
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mareskin

Citat: Taraba poslato 20 Maj, 2020, 00:48
Jok, Dario presekao manju arteriju u nozi pre par dana dok je sekao kanalicu za klablove...

Kako?!?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika

Lako, radis nesto bez adekvatne opreme na neadekvatan nacin, cik pogodi kako sam to saznao

Taraba

Debela kanalica za kablove koju pokusava da presece skalpelom, dok sedi na patosu u turskom sedu.
Sleteo mu skalpel sa plastike i pravo u nogu ~2cm dubine u misic.
Krvi do kolena, limfe do clanaka :D

Citat: dzimika poslato 20 Maj, 2020, 11:32
Lako, radis nesto bez adekvatne opreme na neadekvatan nacin, cik pogodi kako sam to saznao

Svi smo barem jednom sazanli tako nesto. Zato nemam otisak prsta na srednjem prstu leve ruke :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

Sve znam, zato sada ne krecem da radim nesto sa metalom bez naocara i rukavica koznih
sve ostalo one wurth crveno crne rukavice ako nema nista da se sece, brusi i slicno, svakako su rukavice mnogo jeftinije nego moje ruke,
radno odelo i htz cipele su postale obavezne, 3m maska sa filterima ako se dosta brusi prljav materijal, ako samo secem zavrsava posao i ona ffp3 maska za toliko
niko me nece zastiti ako se sam ne zastitim

Taraba

Od kako je pocelo sranje ne mogu da nadjem 3M 7502 masku nigde
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?