Glavni meni

КТМ 690 СМ или Дјук

Započeo El Jefe, 19 April, 2020, 16:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

El Jefe

 Ми Цигани највише волимо нараџансту боју. Понуде на ПП.
Друштво за заштиту од животиња

milomir22

#1



Najruzniji motocikl u istoriji motocikala. Obicno je na motoru ruzan prednji ili zadnji kraj, na ovom je ruzno sve. Auspusi i prednji kljun su mi odneli pobedu. Verujem da je zabavan motor za voznju, ali ne bih nikada mogao da posedujem ovako nesto, ne bih bio nacisto sam sa sobom.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

dzimika

kad skines auspuhe i stavis samo jedan akrap i skines nosac tablice dobijes skroz drugi motor kod koga kljun onda dobija smisao
ima zabavnijih motora u smislu imaju snage i laksi su od ovoga ali sa ovim je isto dobra zabava, nesto sto je bolesnije od ovoga iz tih godina moze Pantahacor da kaze bolje o Husquarni koju je vozio :D

El Jefe

Колега навалили сте ко гладан на срање
Друштво за заштиту од животиња

sasa ns 1

pa supermoto vi¹e niko ne vozi,to je izumrlo kod nas

El Jefe

Е јеби га, требали сте ми раније касти.
Друштво за заштиту од животиња

dzimika

Citat: El Jefe poslato 19 April, 2020, 18:58
Колега навалили сте ко гладан на срање


Pa nisi precizirao godinu, jbg :P

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Gavrolini

Danas sam bas prodao klackalicu izduvnih ventila. Roleri na njima su mana. Ako pazaris da znas da imam komplet glavu (bez izduvne klackalice) :)

El Jefe

Ако има резерва неће требати. Хвала Гаврило.
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

con3

SMC i Duke su potpuno 2 razlicita motora sto se tice voznje , sta tacno hoces ? sada imam duke 2013 .

Ivicat

Objasni ako ti nije frka. I mene zanima.

El Jefe

Оба ми одговарају за око куће, јесте чудно али је тако.
Друштво за заштиту од животиња

con3

Citat: El Jefe poslato 02 Maj, 2020, 20:58
Оба ми одговарају за око куће, јесте чудно али је тако.
Prvo pitanje je koliko si visok ? Duke nije bas za visoke .

El Jefe

Знаћу кад одвозам 1000км.
Друштво за заштиту од животиња

con3

#16
Citat: Ivicat poslato 02 Maj, 2020, 20:00
Objasni ako ti nije frka. I mene zanima.
Na SMC u si izlozen vise udaru vetra ,dosta je visi od DUKE , SMC je ima agregat od 654kubika i on ne podnosi sporu voznu tipa da ides iza kola 2 brzinom 15 pocinje da skace ako me razumes trazi nizu ,dok ovaj duke od 690 kubika nema tolike vibracije i moze lagano da ide ,na otvorenom kod duke ubacim u 5 i vozim ga kao automatik a potrosnja smesna (mada je sve to do mape),SMC je zamorniji za zglobove na duzim voznjama sto zbog gasa sto zbog kocenja (kocnica kuje )  .Mana mu je izduvna grana koja se usija i moras da je zakacis .Inace generalno je ekstra motor sad je sve stvar ukusa .I po meni SMC je bolji za grad ako nije guzva ,visok je mozes da se penjes nema sta da zakacis .


con3

Citat: El Jefe poslato 02 Maj, 2020, 21:54
Знаћу кад одвозам 1000км.
Sta si uzeo na kraju ? :)

El Jefe

Тражим. Имам пар понуда.  Можда купим ново.
Друштво за заштиту од животиња

UFF

sto se dizajna tice po meni su usrali motku sa poslednjim duke-om