Glavni meni

Lanac bregaste - gde traziti

Započeo dzimika, 07 April, 2020, 12:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika

U kojim radnjama bi se mogao naci lanac bregaste u Bg ili Ns ili uopste u Srbiji trenutno?


Taraba

Juu sta ti rekoooo :D
Za koju ragu trazis lanac?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?


dzimika

Citat: jevta poslato 07 April, 2020, 13:25
https://motobikeshop.rs/sr/category/motocikli
Nemaju na stanju, pitao ih

Citat: Taraba poslato 07 April, 2020, 13:19
Juu sta ti rekoooo :D
Za koju ragu trazis lanac?
Moram priznati otvorio mi je oci za sta sluzi google
Za moju ragu, dr650, mislim da imaju u komppco, samo jos da vidim da odem do bataje ovih dana

stilgar

Citat: dzimika poslato 07 April, 2020, 13:29
Citat: jevta poslato 07 April, 2020, 13:25
https://motobikeshop.rs/sr/category/motocikli
Nemaju na stanju, pitao ih

Citat: Taraba poslato 07 April, 2020, 13:19
Juu sta ti rekoooo :D
Za koju ragu trazis lanac?
Moram priznati otvorio mi je oci za sta sluzi google
Za moju ragu, dr650, mislim da imaju u komppco, samo jos da vidim da odem do bataje ovih dana
naruci preko sajta, moras da se registrujes i oni dostave u radnju u spanskih boraca preko puta arene, radila je radnja prosle nedelje, mozda ne moras da sipcis do batajnice.

dzimika

Znam ja da moze da se poruci na NBG da bude nego mozda idem za Banovce sutra pa mi onda Bataja usput, a nadjoh i DID u Pancevu za malo vise para pa se dvoumim iskreno koji da uzmem a u PA bi trebalo da uzmem i retrovizore pa mozda uspem da izvucem neki popust za sve zajedno :D

dzimika

Ipak nista ni od lanca u PA, nisu mu isporucili, jos uvek u potrazi

El Jefe

Зови ти оног Гагија из Балосаве, што му фирма продаје Сузуки. Неки из Београда ми рече ономаде да се код њега снабдева са деловима.
Друштво за заштиту од животиња

dzimika

Vidis skroz sam zaboravio na njih, znam da Suzuki u BG nema poente zvati za te starije modele, nista nemaju na stanju

Gavrolini

MRG kula...javi ako ti treba broj

ЯЭВОЛУТИОН

ili mrg ili motodelovi sagmeister
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Izbegni drugu opciju drugarski savet

ЯЭВОЛУТИОН

nije richi tako dramatican.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 11 April, 2020, 00:06
nije richi tako dramatican.....
Uh mogao bih da se raspi¹em na tu tamu ba¹ ba¹.

UFF

go 4 it
imas vremena karantin je :D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Gavrolini poslato 11 April, 2020, 10:01
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 11 April, 2020, 00:06
nije richi tako dramatican.....
Uh mogao bih da se raspi¹em na tu tamu ba¹ ba¹.


tebi je lako da se istresas, ali meni ti trgovci trebaju...doduse neke obilazim i ja u sirokom luku....dok nije stani pani....onda platis i cutis...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: dzimika poslato 07 April, 2020, 13:29
Moram priznati otvorio mi je oci za sta sluzi google
[rofl] [rofl] [rofl]

Koliko sam ja imao takvih momenata... :o :D

Kao da prvi put vidi¹ Google kad naðe¹... ;D ;D ;D



@Alja:
Pa ti se ba¹ lako sna¹ao u sns-u... :P

UFF

tako i treba, za to forum i sluzi, mene pre neki dan zvao neki prevarant jer je genije izgleda uspeo da otkrije zaasto ga musterije gledaju sa nepoverenjem u poslednjih god/dve dana taman od  kad je pokusao i mene da prevari pa sam ovde opisao svoje iskustvo sa njegovim podacima i br mob

poceo je sa: bilo bi ti pametno da obrises ono sto si napisao ako ne zelis da...
tu sam ga prekinuo, rekao mu da forum upravo za to i sluzi i da je dobrosao kad god mu odgovara jer sam ja stalno kuci, samo nek se najavi da mu dam adresu, pozeljno za vreme policijskog casa da nema svedoka
nije me vise zvao

Gavrolini

Ma mali je na tatu...mozda i gori po nas. Tata vara na krupno, jede sendvice dok mali uteruje kurac sa opremom i delovima.  Kaze ima na stanju pa cekas tri nedelje da posalje pa se ispostavi da on to uopste i nema. Prodaje naocare kao na akciji, stignu ti decije(pise na etiketi YOUTH), nazoves da se pozalis on te ubedjuje da je to takav manji model :) ma ima sa njima dogadjaja kakvih voli¹. Znam bar 20 primera gde je lepo izjebao ljude.