Glavni meni

sretno vam vanredno stanje u srbistanu ...

Započeo DebeliZmaj, 15 Mart, 2020, 22:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: mareskin poslato 28 April, 2020, 13:14

To oklagija govori umesto tebe? ;D


Kolega, vidi se da iz Vas govori iskustvo.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Citat: Slaninar poslato 28 April, 2020, 13:26
Citat: mareskin poslato 28 April, 2020, 13:14

To oklagija govori umesto tebe? ;D


Kolega, vidi se da iz Vas govori iskustvo.  :)

Ja sam sad solo i mene leða vi¹e ne bole :D :D :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

DebeliZmaj

Ako se pitate koju Slavicu, pa onu sa FejsBuksa ... ona sto paranoise kako ce da je cipuju preko 5G mreze dok traje korona ...



[samoubistvo]
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gvozden

Jel zna neko da li isporucuju sutra oni nesretnici  Aks, Bex..?

PECA BMW

Citat: Gvozden poslato 30 April, 2020, 18:31
Jel zna neko da li isporucuju sutra oni nesretnici  Aks, Bex..?

sutra ne
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Gašpar


sasa ns 1

danas bio dex kod mene,nisam imo uljuèen telefon,kad sam zvao ka¾u u ponedeljak

El Jefe

Који црни Декс у полицијски сат и још за 1.Мај
Друштво за заштиту од животиња

Taraba

Meni prosle subote dovezli u sred policijskog. Mislim da imaju dozvole jer ne postizu... svi porucuju stvari umesto da idu u radnje.
Rekose mi da po 2 dana cekaju na preuzimanje paketa pa jos 2-3 dok ne isporuce.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

PECA BMW

1 maj + vandredno stanje + policiski cas a ti teras ljude da idu da rade , tog gazdu treba spaliti pred skupstinom za primer !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

DebeliZmaj

PECA BMW: ima da rade i da pitaju da li ima jos ...
kao i ovi iz idea i slicno sto rade isporuku ... birao si taj
posao ... radi ga... ``uci sine skole ... jedi govna cale sta ti znas`` ...
e pa sad nosi ;)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

El Jefe

И тако ти ја сретнем доктора машинства из Крагујевца који вози камион, а клозет и септичку јаму му је зидао дипломирани архитекта.
Друштво за заштиту од животиња

dzimika

Rade sve kurirske sluzbe svim danima osim nedelje, daily expres bio kod mene u ulici jutros, prvo mi Gvozden pao na pamet sa ovim pitanjem

Sto se tice posla po kurirskim sluzbama, mislim da su im male plate za posao koji rade, ne znam da li su dobili nesto vise za ovo sranje sada ali znam da se rasturaju od posla, ja sam porucio nesto u utorak stiglo u subotu

milomir22

Citat: DebeliZmaj poslato 01 Maj, 2020, 14:57
PECA BMW: ima da rade i da pitaju da li ima jos ...
kao i ovi iz idea i slicno sto rade isporuku ... birao si taj
posao ... radi ga... ``uci sine skole ... jedi govna cale sta ti znas`` ...
e pa sad nosi ;)


Zmaju, to sto nema neku skolu ne znaci da nije covek i da treba da radi 24/7 za trtonje poput tebe i tebi slicne. Ok, nema neku platu i posao mu nije lak, ali ne mora da radi non-stop kao dragstor. A ti uzivaj dok je aj ti jos neki mesec kod nas jak, posto mu se crno pise u Srbiji, a posle ces mozda i ti da nosis neciju postu.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

UFF

meni doneli proslu subotu takodje
poslato pretprosle subote kao danas za sutra a stiglo danas za nedelju dana  [rofl]

ako je ok da oni kasne nedelju dana zar nije onda ok da platim vrednost posiljke a za postarinu i povrat novca da im kazem da dodju za nedelju dana?

Taraba

Citat: milomir22 poslato 01 Maj, 2020, 16:16
Zmaju, to sto nema neku skolu ne znaci da nije covek i da treba da radi 24/7 za trtonje poput tebe i tebi slicne. Ok, nema neku platu i posao mu nije lak, ali ne mora da radi non-stop kao dragstor. A ti uzivaj dok je aj ti jos neki mesec kod nas jak, posto mu se crno pise u Srbiji, a posle ces mozda i ti da nosis neciju postu.

milomire, nema nigde logike.
Farmaceuti se skoluju 5 godina na fakultetu, koji i nje bas lak i onda rade subotu i nedelju i imaju 2 slobodna dana mesecno.
Lekari se skoluju 5 godina, i onda volontiraju jos 5 godina u nadi da ce da dobiju posao negde.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

sasa ns 1

Citat: PECA BMW poslato 01 Maj, 2020, 13:57
1 maj + vandredno stanje + policiski cas a ti teras ljude da idu da rade , tog gazdu treba spaliti pred skupstinom za primer !
tako je

sasa ns 1

uèlanite se u sps ili kod vulina pa tamo artikuli¹ite svoje  klasne interese.To je prava a vladajuæa levica.Pa gde æe¹ bolje.

ЯЭВОЛУТИОН


svako ima prava da radi koliko hoce i sta hoce...u nekom slucaju to ima uticaja na zaradu u nekome ne, nebitno je koliko je skole zavrsio....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11