Glavni meni

Korona virus u Srbiji!!! Kovid-19, propaganda ili smrtonosni virus?

Započeo milomir22, 11 Mart, 2020, 20:59

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

To kao sto nisu pre neki dan nekog starijeg cikicu u Lidl hteli da puste, deluje im matoro, jos vice onaj iz obezbedjenja da ce nekom da zauzme respirator, doslo mi da prebijem tog iz obezbedjenja zbog sirenja panike i bezobrazluka
retard jebeni, a da mi neko ne dozvoljava da udjem u radnju jer ne nosim masku pa namerno bi krenuo da kasljem prema njemu i pljujem, moja licna stvar da li je nosim ili ne, niko nije zakonom propisao da mora da se nosi

dzimika

Citat: mareskin poslato 09 April, 2020, 16:20

Imao si sreæe.

To ti kazem, a moram priznati gde god sam bio i pre par godina za srce svi su izlazili u susret, zahvaljujuci i ljudima sa foruma zavrsio sam neke analize brzo (extra brzo) ali uopste u domu zdravlja za razne ultrazvukove i to uvek je bilo zakazano za par dana a ne za par nedelja i slicno, i pored ove drkadzijske face :D

despic

Citat: CBRR1 poslato 09 April, 2020, 16:53
Citat: despic poslato 09 April, 2020, 16:52
Eee kad bi znao ko sve mnogo brine za svoj maleni zivotic...a mene danas nece da puste u prodavnicu bez maske

Koja radnja?
Shorti
A u rodi nema reda ispred al je red na kasi 8 punih kolica po kasi...okret i dovidjenja
klasican divljak

milomir22

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 09 April, 2020, 16:53
samo se nadam da ce im kriterijumi opasti posle korone...da omastimo brk.....
neka komsinica koju proganjam vec deceniju mi je nesto smeksala...mozda ipak ima nade :)
ali jos uvek odolevam...odbijam da se masiram....ja sam bre jedan od pet meleona....


Sad jos tri-cetiri dana udaraj ceznju, a posle navaljuj, nema da fali!

Provalio sam da su zene u zescem skripcu seksualno, valjda im u ovim teskim vremenima treba nasa zastita, tj. jaceg pola. Tako da nam ova korona, s te strane, ide na ruku.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

dzimika

To mozda tamo kod tebe, ovde zene nose muskarce u zubima uglavnom, da nema nas bajkera musko ne bi video po BG

balcan girl

dzimika skoro svuda u srbiji zene nose muskarce u zubima  ;D ;D ;D ;D da nema nas bajkera ni ja musko ne bi videla  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

sasa ns 1

Citat: balcan girl poslato 09 April, 2020, 18:56
dzimika skoro svuda u srbiji zene nose muskarce u zubima  ;D ;D ;D ;D da nema nas bajkera ni ja musko ne bi videla  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
ovde ima elemenata sexualnog uznemiravanja i iskori¹tavanja,ali dobro je, ona makar priznaje pa joj se pola dodaje

balcan girl

cisto da vas obavestim da sam u par grupa na fb gde su samo zene i zadnjih par dana pricaju gde da nabave oruzje  ;D ;D ;D objasnjavaju se sta je legalno sta nije i sta je bolje  ;D ;D ;D ;D ;D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

Citat: dzimika poslato 09 April, 2020, 17:05
To kao sto nisu pre neki dan nekog starijeg cikicu u Lidl hteli da puste, deluje im matoro, jos vice onaj iz obezbedjenja da ce nekom da zauzme respirator, doslo mi da prebijem tog iz obezbedjenja zbog sirenja panike i bezobrazluka
retard jebeni, a da mi neko ne dozvoljava da udjem u radnju jer ne nosim masku pa namerno bi krenuo da kasljem prema njemu i pljujem, moja licna stvar da li je nosim ili ne, niko nije zakonom propisao da mora da se nosi


ja juce na ulazu u lidl (jer videh da nema kilometarskog reda, inace samo prodjem) i ispred mene lik i riba a cuvar kolica ili sta je vec zalio cela kolica asepsolom curi na sve strane okrece se ka njima i kaze ispruzire ruke
ovaj cuti a ona mu odgovara: a jel mora?

[rofl]

a jel mora???

pa sta mislis kakav ces odgovor da dobijes na to jebem te glupa?

lik naravno kaze mora i poprska ih

ja sledeci on kao ruke, ja rekoh ne hvala i samo prodjem, izvinite, gospodine... ma more MRS naguzi se ti da ja tebe poprskam

i nikom nista naravno, sta je najgore sto moze da se desi? da te ne puste u radnju? ok ko ih jebe potrosis svoj novac u drugoj radnji

i to je jebeni cuvar kolica nije ni obezbedjenje, a zamislite sta bi onda sve ljudi uradili bez razmisljanja na komandu nekog ovlascenog lica u uniformi vojske ili policije?

ps. da Gaso isao sam bez rukavica da pipam leba i voce i ne znajuci da sam zarazen da sirim virus i time postedim ostatak populacije uzaludnog drkanja i beskonacnog karantina  [rofl]

sasa ns 1

Citat: balcan girl poslato 09 April, 2020, 22:38
cisto da vas obavestim da sam u par grupa na fb gde su samo zene i zadnjih par dana pricaju gde da nabave oruzje  ;D ;D ;D objasnjavaju se sta je legalno sta nije i sta je bolje  ;D ;D ;D ;D ;D
ne kontam ¹ta æe im oru¾je -jel da ubijaju mu¾eve

Slaninar

Citat: sasa ns 1 poslato 10 April, 2020, 00:48
Citat: balcan girl poslato 09 April, 2020, 22:38
cisto da vas obavestim da sam u par grupa na fb gde su samo zene i zadnjih par dana pricaju gde da nabave oruzje  ;D ;D ;D objasnjavaju se sta je legalno sta nije i sta je bolje  ;D ;D ;D ;D ;D
ne kontam ¹ta æe im oru¾je -jel da ubijaju mu¾eve

Matori - prvo ti kala¹em izbu¹i rezervoar na motoru, a onda ti prisloni pi¹tolj na slepooènicu i vikne: "JEBI!" - pa ti vidi ¹ta æe¹.



Te¹ko nama...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

El Jefe

Онда да се поздравимо, ко зна ко ће то да преживи.
Друштво за заштиту од животиња

dzimika

Citat: sasa ns 1 poslato 10 April, 2020, 00:48
Citat: balcan girl poslato 09 April, 2020, 22:38
cisto da vas obavestim da sam u par grupa na fb gde su samo zene i zadnjih par dana pricaju gde da nabave oruzje  ;D ;D ;D objasnjavaju se sta je legalno sta nije i sta je bolje  ;D ;D ;D ;D ;D
ne kontam ¹ta æe im oru¾je -jel da ubijaju mu¾eve

Evo moja zena kaze da da, da imaju cime muzeve da maknu :D

balcan girl

jbg neki cete da poginete a neki cemo da prezivimo  [rofl] [rofl] [rofl] pa verovatno hoce da vas pobiju bice da niste oprali sudove i tako to  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

sasa ns 1


Slaninar

Citat: balcan girl poslato 10 April, 2020, 11:28
jbg neki cete da poginete a neki cemo da prezivimo  [rofl] [rofl] [rofl] pa verovatno hoce da vas pobiju bice da niste oprali sudove i tako to  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Nema zajebancije!  Mo¾da nisam mr. Right, al' sam mr. Proper!  :)

https://www.youtube.com/watch?v=FglIYsOVpII#
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 10 April, 2020, 11:28
jbg neki cete da poginete a neki cemo da prezivimo  [rofl] [rofl] [rofl] pa verovatno hoce da vas pobiju bice da niste oprali sudove i tako to  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
ti kao posetiteljka istih....., jel vise mare za duzinu cevi ili za kalibar,,,,a mozda prica nije o pistoljima uopste, a ti mlada i naivna sve shvatas bukvalno...i broj metaka je bitan...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] sad bez zajebancije koliko sam razumela zene se plase, hoce nesto za samoodbranu, nemoze da im se objasni da legalno ne moze  ;D ;D ;D ;D legalno ne moze nista, al zato ovako moze sta oces  :D :D :D jbg kad nema vas velikih muskaraca da ih branite  ;D ;D ;D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 10 April, 2020, 12:13
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] sad bez zajebancije koliko sam razumela zene se plase, hoce nesto za samoodbranu, nemoze da im se objasni da legalno ne moze  ;D ;D ;D ;D legalno ne moze nista, al zato ovako moze sta oces  :D :D :D jbg kad nema vas velikih muskaraca da ih branite  ;D ;D ;D

Ima mu¹karaca, nego je nesta¹ica pancira na tr¾i¹tu :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11