Glavni meni

Korona virus u Srbiji!!! Kovid-19, propaganda ili smrtonosni virus?

Započeo milomir22, 11 Mart, 2020, 20:59

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

Kako smo zasticeni vakcinama koje smo primili u detinjstvu? To je sve sto ja trazim od vakcine ako vec mora da se primi
Ako moras da se ponasas isto pre i posle vakcine onda ona nije resenje vec samo nacin za uzimanje para i nista vise
To je kao kad uzimas fervex i slicna govna, nista od toga ne leci prehladu vec ublazava a ako je tako onda cu pre da rizikujem sa koronom
Videcemo za godinu dana da li je teorija zavere u vezi vakcina tacna ili ne 😁

DebeliZmaj

vec je pocelo ... nece da zaposhljavaju nevakcinisani, opusteno ti traze potvrde ...
drugarici za posao prodavca u radnji
- izvod iz maticne knjige da je drzavjanin
- licna karta
- diploma srednje
- potvrda da nije osudjivanami da nema postupak
- potvrda o revakcinaciji.


Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

pa to je bar lako ako nece da te zaposle ti budes nezaposlen ili otvoris svoju firmu

dzimika

Nemaju pravo to da traze, opusteno mozes da ih tuzis za diskriminaciju

sasa ns 1

ozakoniæe ,vakcinacija je buduænost na srednji rok pod uslovom da ne¹to ne mutira ili se ne pojavi  neki novi ¹i¹mi¹ sa novim virusom.Onda mo¾e da bude i na du¾i rok-.

Kategorièki imperativ je etièki koncept nemaèkog filozofa Imanuela Kanta. Kant daje nekoliko formulacija kategorièkog imperativa:

    I formula glasi: Postupaj prema onoj maksimi za koju mo¾e¹ po¾eljeti da postane оp¹ti zakon.

Primjer njegove upotrebe bio bi: „ako ne ¾elim da kraða postane оp¹ti zakon, onda ne smijem ni ja krasti“

Ako ¾eli¹ da se ne vakcini¹e¹ nemo¾e¹ da ugrozi¹ druge tim postupkom jer je to oèigledno da æe se desiti.Za sad to mo¾e da proðe jer ni nema dovoljno vakcina a ni bolest nije dovoljno ozbiljna po celokupno stanovni¹tvo. .Po Kantu onaj ko neæe da se vakcini¹e misli da niko ni ne treba to da bude.To je takav idiotizam da tra¾i sankciju.Recimo prva je da neæe da ti daju posao.Ako se zakomplikuje jako biæe ko u SF romanima gde neka vlast dr¾i u getou neke koji neæe da se vakcini¹u a tzv slobodnjaci lutaju ¹umama ili borave pod zemljom.Tamo æe imati naroèito razvijena ljudska prava.


dzimika

Ja znam da hoce, ali opet kazem cemu to ako nisi zastocen, pa oni sami sad pricaju da vakcinom nisi ubpitpunosti zasticen vec ces dobiti blaze simptome
Eno zet koji je rizican dobio, inace ima zgrusavanje krvi kao problem, stresa dosta i jos neke stvari, preziveo, blaze simptome imao nego sestra a ona se zarazila posle prve doze vakcine

DebeliZmaj

Citat: dzimika poslato 24 Mart, 2021, 22:59
Nemaju pravo to da traze, opusteno mozes da ih tuzis za diskriminaciju

how yes no ....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

dzimika ....
tamo gde kod delibatske pescare kad antivaksere zatvore u geto ... jbg ... u onom malom delu gde nije zid nego gde su samo
resetke, tamo gde deca koju je drzava oduzela antivakserima, tamo gde ta deca dolaze da vide bioloske roditelje, i gde im kroz
resetke bace malo hrane kao zivotinjama u zoo vrtu ....

prava slobode .... sve se to ukida jedom odlukom vlade i njenim objavljivanjem u sluzbenm glasniku ...

evropa ce se kao nesto buniti dok to ne pocnu da rade francuzi, nemci itd... onda ce to postati standard moza cak i kintu dobijemo
za geto ..polacija 20.000 ili 50.000 .. a dnevna doza hrane za 3/4 ... i vreme cini svoje... ti ima prava da se vankcinises ali i drustvo,
oliceno u drzavi kroz izabrane predstavnike ima pravo da te pacifikuje ...

tako da na kraju ce da te pelcuju... dzaba se batrgas ....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

eclipse4

Citat: dzimika poslato 23 Mart, 2021, 23:05
da dodam,
uz svo duzno postovanje ali ja stvarno ne znam koji nivo inteligencije treba neko da ima da glasa za SNS
mLLogo vec nego onaj koji je glasao za kostunicu,tadica ili koji nije glasao za nikog  [rofl] [rofl]

eclipse4

Citat: despic poslato 23 Mart, 2021, 23:30
Evo i ja da dodam da nabijem na q (zmajev) svakog ko glasa i ko je glasao za ove retarde koji nas okruzuju svuda. Brinem se samo ko je sledeci...to ce sigurno biti neki pulen ovdasnje trenutne najbagrenije bagre ikada. Dakle totalno neobrazovan, nekulturan, bezobrazni seljak. Doduse pokoran. Eto, takvi su nam i predsednici opstina npr.
edit: Sad ce vrv zmaj da kaze da imam sanse da budem predsednik opstine :)
Tesko da cu ikad taj nivo retardiranosti dostici.
jebi ga moraces da se nanabijas na kurac......50 i nesto posto ih je glasalo....starci,starice,bolesni,zdravi,mladi.....mnogo je to za nanabijanje  [rofl]

eclipse4

Citat: Kostiæ poslato 24 Mart, 2021, 01:38
Citat: eclipse4 poslato 23 Mart, 2021, 21:26
uz svo duzno postovanje al ja stvarno ne znam koji nivo inteligencije treba neko da ima da veruje da se ovako i da neko pokusava da smanjuje broj ljudi na planeti...

превише је људи на планети а сва уста једу у бечу има хране у африци нема кинези су имали закон о дозвољеном броју деце да се не би котили ко животиње   и обрстили кину ко козе друго нема посла за сва уста углавном се ради на земљама типа африка али и индија и кина производе вишак који се улива у стабилне државе и прави социјални проблем и све то глобално стање нема везе са овом вакцином осим ако нису истог састава за све државе сети се африке и вакцине које су давали девојчицама да буду неплодне па пукла брука на свету нема превише људи него превише гладних уста која не привређују и вишак су у односу на потребну радну снагу и тај неки баланс који се тражи води ка томе да почиње брига о расту светске популације понестаје хране у природи у томе је будући проблем

легенда каже да су масагети имали обичај да закољу своје старе изнемогле који не могу да раде и да их скувају у казау њима участ и поједу их то ти дође као један од примера контроле популације данас је у питању колико флора и фауна могу да издрже ако се накоти још пет милијарди а кад погледаш у прошлост људи се брже и више коте што је и логично проста математика множења

као рецимо прича о краљу и шаху

kole baci mi tvoj br u inbox treba mi nesto da te pitam....van svih ovih tema na forumu,ozbiljno.

ljudi nema previse na planeti,moraces malo da citas studije,ne rekla kazala bil gejc fore i fazone .....dalje,moras da svatih da se i u becu ne jede jednako dobrop i da je svaki svaba mnogo stedljiviji i siromasniji nego bilo koji srbin (ne bas bukvalno) i da svaba rado dolazi na posao sa iscepanim gacama a ti nikad neces tako ici.....dalje,moras da shvatis da afrika nije drzava nego kontinent i da ima jako bogatih zemlja tamo......u kini nisu ogranicili decu jer ce zemlja da prenagne na jednu stranu...

eclipse4

Citat: dzimika poslato 24 Mart, 2021, 16:20
Kako smo zasticeni vakcinama koje smo primili u detinjstvu? To je sve sto ja trazim od vakcine ako vec mora da se primi
Ako moras da se ponasas isto pre i posle vakcine onda ona nije resenje vec samo nacin za uzimanje para i nista vise
To je kao kad uzimas fervex i slicna govna, nista od toga ne leci prehladu vec ublazava a ako je tako onda cu pre da rizikujem sa koronom
Videcemo za godinu dana da li je teorija zavere u vezi vakcina tacna ili ne 😁


majka bratove zene se vakcinisala fajzerom.....pre dva meseca,evo sad ima koronu.....tako da toliko o tome...a ima ih dosta koji leze ovde zbog problema sa bubrezima i zgrusavanje krvi nakon vakcine....sto ne ubije korona ubije vakcina

eclipse4

Citat: UFF poslato 24 Mart, 2021, 20:10
pa to je bar lako ako nece da te zaposle ti budes nezaposlen ili otvoris svoju firmu

neces moci da otvoris svoju firmu,jer je to isto kao rad u firmi.....jedino ako otvoris online firmu :)

Citat: dzimika poslato 24 Mart, 2021, 22:59
Nemaju pravo to da traze, opusteno mozes da ih tuzis za diskriminaciju

mozes da tuzis on ce ti reci da ne prima nevakcinisane a da on nema nista prooitiv tvog izbora na vakcinu.....kao sto ce ti reci u kino,bus,shoping centru....postujem vase pravo da se ne vaikcinisete medjutim mi ne smemo da vas primimo.
ti tuzis mene meni i ja cu se nasikiram strasno.....recice ti samo da si rizican po okolinu i to je to....

Kostić

немам телефон питај поруку а ово што си реко све си у праву ја лупетам мада не пратим ни гејса ни актуелно само се присећам неких старих прастарих вести из земље и света сећам се и кинеза који је направио клон бебе па тели да га спале на ломачи и кажу да то двоје деце живи негде у кини не знам нисам ишо да проверим ал се сећам вести из медија

за немце знам како живе два зета су ми немци а кинези су имали донели закон о максимум троје не знам како је сад то беше давно и девојчице у африци су стерилисали вакцинама била јавна брука

сећам се јапанских студија из седамдесетшесте о томе како не ваља да се купа сваки дан него једном месечно

Kostić

је се гурам без маске тамо где су сви позитивни и ништа ко уз курац сад почињем да се бринем

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


Kostić

ово сад нове мере и опет људи падају по улицама а мртви су је психолошка пресија на становништво да оде на вакцинацију не може другачије јер не може ни под обавезно да може под обавезно па војска преузме контролу лако би они овако иду на оно ма боцнућу се само да могу да одем у немачку (ковид пасоши вс потврда да си негативан) и слично


Ivicat