Glavni meni

Korona virus u Srbiji!!! Kovid-19, propaganda ili smrtonosni virus?

Započeo milomir22, 11 Mart, 2020, 20:59

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

мхм све знаш а јел знаш где је кулетова гаража она где му је аутосервис е а тамо где је мој шумарак и кестен и бандера ту не сме ништа да се гради ту су подземни бункери а маторци ћале и екипа били мала деца па улазили било хране у конзервама гардероба оружје свашта нико није знао па им све поотимали и затрпали има и ходник скроз до бановићке ту швабама била радио станица

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Kostić

ко је број један? е а зоран обријо ливаду направио ко аеродром доле на шестој ту ће нешто да никне ал нема ане и екипе заштитимо кошутњак да му држе слово а не знам ни дал је ред да досељеници држе слово урођеницима осим ако нисмо бразил

Kostić

е ал мени није јасно оно кад се размећете са овај имо само благо кијање онај умро па реко можда није на одмет да се присетимо то урођено - стечено право на јао леле невакцинисани су опасност по планету

Kostić



рокајте ринасек спид лечи сав бол у души и носу


Human coronaviruses were discovered in the 1960s[22][23] using two different methods in the United Kingdom and the United States.[24] E.C. Kendall, Malcolm Bynoe, and David Tyrrell working at the Common Cold Unit of the British Medical Research Council collected a unique common cold virus designated B814 in 1961.[25][26][27] The virus could not be cultivated using standard techniques which had successfully cultivated rhinoviruses, adenoviruses and other known common cold viruses. In 1965, Tyrrell and Bynoe successfully cultivated the novel virus by serially passing it through organ culture of human embryonic trachea.[28] The new cultivating method was introduced to the lab by Bertil Hoorn.[29] The isolated virus when intranasally inoculated into volunteers caused a cold and was inactivated by ether which indicated it had a lipid envelope.[25][30] Dorothy Hamre[31] and John Procknow at the University of Chicago isolated a novel cold from medical students in 1962. They isolated and grew the virus in kidney tissue culture, designating it 229E. The novel virus caused a cold in volunteers and, like B814, was inactivated by ether.[32]
Transmission electron micrograph of organ cultured coronavirus OC43

Scottish virologist June Almeida at St. Thomas Hospital in London, collaborating with Tyrrell, compared the structures of IBV, B814 and 229E in 1967.[33][34] Using electron microscopy the three viruses were shown to be morphologically related by their general shape and distinctive club-like spikes.[35] A research group at the National Institute of Health the same year was able to isolate another member of this new group of viruses using organ culture and named one of the samples OC43 (OC for organ culture).[36] Like B814, 229E, and IBV, the novel cold virus OC43 had distinctive club-like spikes when observed with the electron microscope.[37][38]

The IBV-like novel cold viruses were soon shown to be also morphologically related to the mouse hepatitis virus.[20] This new group of viruses were named coronaviruses after their distinctive morphological appearance.[8] Human coronavirus 229E and human coronavirus OC43 continued to be studied in subsequent decades.[39][40] The coronavirus strain B814 was lost. It is not known which present human coronavirus it was.[41] Other human coronaviruses have since been identified, including SARS-CoV in 2003, HCoV NL63 in 2003, HCoV HKU1 in 2004, MERS-CoV in 2013, and SARS-CoV-2 in 2019.[42] There have also been a large number of animal coronaviruses identified since the 1960s.[43]


један небески народ који је го и бос прешо албанију сјебала прехлада па јел има јаче

mrle

Citat: Kostiæ poslato 20 Mart, 2021, 21:35
мхм све знаш а јел знаш где је кулетова гаража она где му је аутосервис е а тамо где је мој шумарак и кестен и бандера ту не сме ништа да се гради ту су подземни бункери а маторци ћале и екипа били мала деца па улазили било хране у конзервама гардероба оружје свашта нико није знао па им све поотимали и затрпали има и ходник скроз до бановићке ту швабама била радио станица
Ja sam ulazio u bunkete i skloni¹te ispod pomoænog stadiona Èukarièki. Koliko je tu bilo hodnika. Bilo kreveta, nekih betonskih kocki na kojima je pisalo "voda za piæe".
Ima toga jo¹, svrati neki dan da prièamo.

Splinter

Небитни пролазник

sasa ns 1


eclipse4

uz svo duzno postovanje al ja stvarno ne znam koji nivo inteligencije treba neko da ima da veruje da se ovako i da neko pokusava da smanjuje broj ljudi na planeti...

dzimika

Zasto? Jer deluje neverovatno da bi neko pokusao? Hoces da mi kazes da je ovaj virus toliko opasan da je za godinu dana umrlo 0.9% od ukupnog broja zarazenih? 0.0009% od ukupnog broja stanovnika?

dzimika

da dodam,
uz svo duzno postovanje ali ja stvarno ne znam koji nivo inteligencije treba neko da ima da glasa za SNS

despic

klasican divljak

despic

Evo i ja da dodam da nabijem na q (zmajev) svakog ko glasa i ko je glasao za ove retarde koji nas okruzuju svuda. Brinem se samo ko je sledeci...to ce sigurno biti neki pulen ovdasnje trenutne najbagrenije bagre ikada. Dakle totalno neobrazovan, nekulturan, bezobrazni seljak. Doduse pokoran. Eto, takvi su nam i predsednici opstina npr.
edit: Sad ce vrv zmaj da kaze da imam sanse da budem predsednik opstine :)
Tesko da cu ikad taj nivo retardiranosti dostici.
klasican divljak

Kostić

Citat: eclipse4 poslato 23 Mart, 2021, 21:26
uz svo duzno postovanje al ja stvarno ne znam koji nivo inteligencije treba neko da ima da veruje da se ovako i da neko pokusava da smanjuje broj ljudi na planeti...

превише је људи на планети а сва уста једу у бечу има хране у африци нема кинези су имали закон о дозвољеном броју деце да се не би котили ко животиње   и обрстили кину ко козе друго нема посла за сва уста углавном се ради на земљама типа африка али и индија и кина производе вишак који се улива у стабилне државе и прави социјални проблем и све то глобално стање нема везе са овом вакцином осим ако нису истог састава за све државе сети се африке и вакцине које су давали девојчицама да буду неплодне па пукла брука на свету нема превише људи него превише гладних уста која не привређују и вишак су у односу на потребну радну снагу и тај неки баланс који се тражи води ка томе да почиње брига о расту светске популације понестаје хране у природи у томе је будући проблем

легенда каже да су масагети имали обичај да закољу своје старе изнемогле који не могу да раде и да их скувају у казау њима участ и поједу их то ти дође као један од примера контроле популације данас је у питању колико флора и фауна могу да издрже ако се накоти још пет милијарди а кад погледаш у прошлост људи се брже и више коте што је и логично проста математика множења

као рецимо прича о краљу и шаху

monsterbnt

Samo sto Gejts nikad to nije izgovorio...... Na jednom TED Talk-u je govorio o tome da se efikasnom medicinskom zastitom moze smanjiti stepen rasta populacije na planeti..... Nigde pomenuta depopulacija.... Dzimika, procenti kojima baratas su imbecilni i netacni, smrtnost je nesto preko 3% od broja zarazenih sto tebi ovako mozda deluje smesno, ali samo u USA je virus pobio vise ljudi nego sto su izgubili u 2sv. ratu, koreji i vijetnamu ZAJEDNO........ Batali YT kanale kao izvore informacija, pogotovo kanal Marije S (ona je prva kod nas iznela te procente).... Sa druge strane, licno znam da su brojke koje se kod nas iznose netacne.... Skoro smo imali info sa infektivne da je samo kod njih taj dan umrlo 23, zvanicni podatak je da je u celoj drzavi taj dan bilo 17.... Vakcine su preplacene i samo zato ih dobijamo pre mnogih drugih (ne, ne vrsi se testiranje, nijedno testiranje nijednog leka ili vakcine se ne vrsi tako sto ces random da ubrizavas ljudima, mora da postoji kontrolisana grupa da bi testiranje uopste imalo smisla), uzelo se mnogo vise nego sto realno treba kako bi svevisnji mogao da izigrava dobrocinitelja po okolini, a jbg kredite za to ce nasi unuci da placaju... Krizni stab je veoma kompromitovan, sve odluke su cisto politicke, i to jos vise doprinosi nepoverenju naroda..... Izrael je imao 4 totalna lockdown-a, presli su 50% vakcinisanih, cilj im je bar 80%, zivot tamo vec polako pocinje da se vraca u normalnu.....
Smrt SVIMA!!!!

dzimika

Brojke koje sam naveo su za nasu zemlju a ne za svet, mene ne interesuje amerika niti ostatak sveta jer tamo ne zivim
https://covid19.rs/

Brojke znam da nisu tacne ali kome ide u prilog sad da ih smanjuje kad im ide na ruku da zatvore sve, nije valjda da se plase sacice ljudi koji izadju da "protestvuju", a da ne spominjem da se ne prica vise o smrtnim slucajevima od drugih bolesti kojih ima jos i mnogo vise zbog cele situacije, kao sto sam negde napisao na kraju cemo videti brojke a zalosno je sto ce zbog cele situacije da se poveca broj ubistava i samoubistava jer ljudi psihicki pucaju skroz i to je primetno odavno

Hoces da mi kazes da vakcinisanje vakcinama nakon kojih nisi zasticen ima poente osim da neko zaradi pare?

Sto se tice Gejca, ja nisam rekao da je tacna ta teorija zavere vec da iako zvuci nemoguce ne znaci da ne bi tako nesto pokusali

Kostić

људски век је дужи вероватно захваљујући медицини а раст популације се множи медицина сама себи скаче у уста сама ствара проблем који неће моћи лако да реши ако је требало две пет десет хиљада година да се дође до три четри милијарде па сто двеста иљаду да се дође на седам милијарди једнако да за наредних сто двеста песто може да буде десет петнес милијарди уста које једу и буља које серу није исто кад се множи двеста милиона и кад се множи седам милијарди а животни век се продужио нафта неће да сјебе човечанство него глад која ће да проузрокује измену лица флоре и фауне кад све поједе што се више хране призводи у концентрисаним срединама пандемије којекаквих болести су ближе што се људи више збијају у простору болести су ближе што се човек више дружи са животињама и концетрисаном простору болести су ближе и то је нормалан природни процес проблем је како објаснити како речи требамо да искулирамо мало треба нам куртон јер се држимо мајке природе па нико не вади смешно је да се у почетку множило и котило ко кучићи по десеторо деце данас је то мање а раст ипак убрзава а животни век све дужи

проблем је велики

сурова истина је да је допринос науке допринео и проблемима мајка природа није имала у плану да меша континенте па је португалац однео много својих болести пигмејима и донео њихове себи и та чињеница је сасвим довољна да схватимо шта нас чека тамо негде можда не нас али човечанство засигурно

проблем још већи

ми смо ко пчелице али ми сејемо болести и проблеме

Ivicat

Koliko god da sam protiv farmako mafije i njenih eksperimenata, ovo je nepobitna cinjenica


monsterbnt

Citat: dzimika poslato 24 Mart, 2021, 07:59
Brojke koje sam naveo su za nasu zemlju a ne za svet, mene ne interesuje amerika niti ostatak sveta jer tamo ne zivim
https://covid19.rs/

Brojke znam da nisu tacne ali kome ide u prilog sad da ih smanjuje kad im ide na ruku da zatvore sve, nije valjda da se plase sacice ljudi koji izadju da "protestvuju", a da ne spominjem da se ne prica vise o smrtnim slucajevima od drugih bolesti kojih ima jos i mnogo vise zbog cele situacije, kao sto sam negde napisao na kraju cemo videti brojke a zalosno je sto ce zbog cele situacije da se poveca broj ubistava i samoubistava jer ljudi psihicki pucaju skroz i to je primetno odavno

Hoces da mi kazes da vakcinisanje vakcinama nakon kojih nisi zasticen ima poente osim da neko zaradi pare?

Sto se tice Gejca, ja nisam rekao da je tacna ta teorija zavere vec da iako zvuci nemoguce ne znaci da ne bi tako nesto pokusali

Ide im u prilog da smanjuju i laziraju brojeve kako bi svevisnji mogao da se predstavi kao veliki spasilac.... Ne treba im zatvaranje jer je drzavna kasa totalno prazna, a ni krediti se vise ne dobijaju tek tako.... Zato oce da pljackaju frilensere, zato stize retroaktivno povecanje poreza, zato se izmisljaju nove kazne i dazbine, zato se carini sad i najmanji paketic iz kine....
A otkud ti ideja da vakcinama nisi zasticen? Jesi zasticen, samo nisi bas 100% jer nijedan lek ne moze biti 100% efikasan. Da, maske moraju da se nose jer je smesno mali broj ljudi vakcinisan. Da, ljudi imaju mnogo vise problema sa drugim bolestima jer trenutno u BGD samo urgentni i VMA rade van covid sistema. To nema nikakve veze sa velikom svetskom zaverom vec sa zdravstvenim sistemom koji je totalno preopterecen i cija je efikasnost sve manja (nije da je bila velika i pre ovoga). Jedini nacin je da se to koliko toliko vrati u normalu je da se obuzda virus, a to ce tesko da se desi jer je srbinu najveci problem sto ne moze u kafanu, a vlast bas zabole koliko ce ljudi da pocrka sve dok svevisnji moze da izigrava velikog spasioca nacije... A ljudi pucaju mnogo pre korone jer nemaju sta da jedu i to se nece promeniti sve dok je ljudima najveca opresija sto moraju da nose masku, umesto da se okrenu protiv idiotina na vlasti....

Nisi ti reko za Gejtsa, rekli su drugi pre tebe.
Smrt SVIMA!!!!

Gvozden

Pusticemo Montijevski "Always look on the bright side"   [cheers]