Glavni meni

Dainese D1 Avro Jakna velicina 54 NOVA

Započeo Kico, 08 Mart, 2020, 09:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kico

Dainese D1 Avro, nova kozna jakna, velicina 54, ima zimski ulozak koji se skida kao i luftere...
Cena: 285E
Telefon: 066/350-700









ZEMZEM

Za ovu sezonu sam zavr¹io kompletiranje opreme ali ako bude u ponudi ne¹to slièno kasnije kupujem 100%.
Mnogo mi se sviða ovakav model jakne. Samo ne znam kako kod ¾ene da opravdam kupovinu treæe jakne   8) 8)

gixxer

Extra model,jedan od najboljih,ko moze sebi da je priusti,neka ne razmislja

Kanarinac

Za koju je to visinu i tezinu otprilike? Posto pojma nemam kako idu ti konfekcijski brojevi

Kico

Citat: Kanarinac poslato 09 Mart, 2020, 12:31
Za koju je to visinu i tezinu otprilike? Posto pojma nemam kako idu ti konfekcijski brojevi



Kanarinac

Po ovome ne postoji velicina za mene

Kico

Pa koju velicinu nosis? M, L, XL, XXL?
Imas neku moto jaknu, pogledaj koja je velicina?
Visina/tezina ne znam koja je jbg, ja nosim 56, ako ima neko ko nosi 54 neka napise....

®or¾

Jbg,Kico stvarno su im malo èudne mere,ja sam 195 visok,po njihovim merama to bi bilo otprilike 64,a uredno nosim konfekcijski eu broj 54.Verovatno bi rukavi bili ozbiljno kratki.®abarska posla,a ja¹a je top [cheers]

Kico

Ne znam, skinuo sam chart size na googlu, sad ne znam dali je svaki isti, ja sam 196 i 93-94kg i nosim 56, na 54 su mi kratki rukavi...

dzimika

54 bi trebalo da je ja mislim XL
jer mislim da je moja jakna 52 koju nosim, sto mu dodje L

Kanarinac

Ja sam 192 i 95kg, alpinestar mi je 54 i na knap je. Jel planiras mozda kroz BG ovih dana pa da je poneses?

Major

Citat: Kanarinac poslato 10 Mart, 2020, 02:02
Ja sam 192 i 95kg, alpinestar mi je 54 i na knap je. Jel planiras mozda kroz BG ovih dana pa da je poneses?

Al si se ugojio [rofl]
Citat: Kico poslato 08 Mart, 2020, 09:40
Dainese D1 Avro, nova kozna jakna, velicina 54, ima zimski ulozak koji se skida kao i luftere...
Cena: 285E
Telefon: 066/350-700
Odlicna jakna
Srecna prodaja!



Kico

Citat: Kanarinac poslato 10 Mart, 2020, 02:02
Ja sam 192 i 95kg, alpinestar mi je 54 i na knap je. Jel planiras mozda kroz BG ovih dana pa da je poneses?
Mogao bih sledece nedelje da organizujem slanje linijskim taksijem, donosi na adresu kao brza posta, stim sto moze da saceka dok isprobas i pogledas, ako ti odgovara platis mu jaknu, i prevoz, ako ne odgovara platis samo prevoz... Cena usluge je 500din bila, morao bih da proverim da li je jos uvek toliko, ako ti odgovara ta varijanta pusti mi broj u inbox pa te zovem da se dogoborimo...

Kanarinac

Citat: Major poslato 10 Mart, 2020, 08:34
Citat: Kanarinac poslato 10 Mart, 2020, 02:02
Ja sam 192 i 95kg, alpinestar mi je 54 i na knap je. Jel planiras mozda kroz BG ovih dana pa da je poneses?

Al si se ugojio [rofl]
Citat: Kico poslato 08 Mart, 2020, 09:40
Dainese D1 Avro, nova kozna jakna, velicina 54, ima zimski ulozak koji se skida kao i luftere...
Cena: 285E
Telefon: 066/350-700
Odlicna jakna
Srecna prodaja!




Jelo se brate, zima jos nije prosla :D

Kico


Kico


Kico

Ipak i dalje aktuelna, kupcu ne odgovara velicina, zamenice je za Alpinestars vel. 56, tako da je ova i dalje na prodaju...   ;)

stile

Citat: Kico poslato 09 Mart, 2020, 20:47
Ne znam, skinuo sam chart size na googlu, sad ne znam dali je svaki isti, ja sam 196 i 93-94kg i nosim 56, na 54 su mi kratki rukavi...
Svi ozbiljniji proizvodjaci moto opreme imaju za svaku velicinu prduzeni i skraceni model .jebeno je sto to nema u randjama vec se  porucuje

Kico

Prodata, sada definitivno, moze u stare...  [cheers]