Glavni meni

Passat 2008g dsg menjac.

Započeo Darko, 24 Februar, 2020, 13:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

Passat 2008g dsg menjac. Cena 5999e.
Auto je uvezen iz Nemacke. Kod mene je 2god,ja sam drugi vlasnik u Srb. Auto redovno odrzavan,registrovan. Ima odlicne zimske gume,uz auto dajem jos 2letnje. Na satu 162.000km. Vlasnik.Obavezan prenos.

Od dodatne opreme:
-Motor CBA common rail
-F1 volan sa komandama
-el.sklopivi retrovizori sa grejacima
-samopotamnjujuci retrovizor
-multimedija + kamera napred i nazad
-senzor za kisu
-senzor za paljenje svetala
-bi xenon projektori
-grejaci sedista
-el.siber
-izmesten OBD
-zeder
-par.senzori napred i nazad
-12x airbag






















Lazic


milomir22

Ne napisa koji je motor, konji, ovo ono,...
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

©ta mo¾e da bude iz tih godina u Srbiji, 2.0 tdi pumpa/dizna, 140ks... Mada mo¾da je i common rail...

Darko

2.0 tdi 140 konja , common rail

Darko

prodato ovo , moze u stare

MIGE


Darko

Moj i dalje vozim , isti ovakav samo karavan. Ovo je bilo easy money

Darko

Lazem , moj ima 170 konja , ovaj imo 140

MIGE

 
Citat: Darko poslato 05 Maj, 2020, 12:22
Moj i dalje vozim , isti ovakav samo karavan. Ovo je bilo easy money
[dobarpost]

Lazic


Darko

Sta cu kad volEm easy money

despic

 U zivotu sam na kola i motore samo izgubio pare.
Odaj mi tajnu
klasican divljak

Darko

nemam pojima , ali bas me hoce .. pocelo je od T-cata , za koji mi niko sa foruma nije verovao da sam prodao za 2400e .. + posebno kofer 100e
jednostavno me hoce , ne znam ...

despic

I mene bas hoce... da kupim skupo a prodam jeftino :)
o muz i studijskoj opremi da ti ne pricam... A realno sam do jaja kupac, ne gledam nista. Daj sto pre mi to da zavrsimo pa da se rastajemo. A kao prodavac sam tek talentovan, tipa: "znas ovo moje ti je do jaja, al znas sta ti je mnogo bolje za iste pare...?"
klasican divljak

Darko

ahahahah...top
e pa tu muzicku opremu i ne menjam nesto cesto , al da sam je kupio prejeftino - jesam . ali to su vise bile ponude , znas vec kakve , prodam ti to jeftinije zarad par reklama na fejsu
tako moj bend dodje do miksete midas koja realno kosta znas i sam koliko oko 2300e za 1200e i dodjosmo do pojacala labgrupen koje je oko 6000e za 1300e


ali motore sam prosle sezone odrao ... ima par mojih tema , jedan rr je morao biti kupljen , pa posle bukvalno 15 dana i  drugi rr je morao biti kupljen itd itd

despic

dobro ako je dobra cena rra naravno, podrzavam...al sto se tice opreme...to je moglo odma da leti realno. Jel mr32? Koji ce ti. Mislim do jaja prica al mogo si i nesto kompaktnije - ista prica isti zvuk. A koje kutije guras sa tim labom leba ti? Jel to onaj 4 x 2kw fazon?
Ja se istripovo nesto jedno vreme i htedoh da se zaletim sa ortakom za kv2 al reko bezi, kakav sam baksuz...a evo i vidis, sjebo bi se opasno.
klasican divljak

Darko



Digitalija :)



Pojacalo , da jako je 10.000w ili ti 4 izlaza po 2500w.
Moze da gura 6 suba i 6 kutija . Ili u prevodu , tesko da ne mogu da ne ozvucim bilo koji prostor u srbiji , i svadbe do 400-500 ljudi.
Ne znam dal si ispratio pricu na fejsu , mi smo se malo uozbiljili sto se tice tih svirki , guramo sad uglavnom velike svadbe i to

Ps - pa radimo na BPM-u i dalje. Odgovaraju nam te kutije

Sent from my iPhone using Tapatalk

Darko

Tebi kao bubnjaru , digitalni mikser bi bio top. Ima opciju da salje mikrofone u stend by ispod odredjene jacine. U prevodu , okines nogu , ona izadje na kutiju i - tisina ! Nema nicega posle .. nema tup/tup/tup. Odmah je ugasen mikrofon.
Dalje ( meni posebno draga stvar ) , pamti scene. Tako sam za vek i vjekova zavrsio sa tonskim probama. Dodjemo u restoran , ukucam ime restoarana i on mi postavi sve parametre od zadnje svirke u tom restoranu.
Namontiram klavijature i - sednem da zderem i pijem kafe :)

despic

Odlicna prica, cestitam brat, samo cepajte to je i poenta. Ne bi u klub krocio u zivotu...ja se polako povlacim u studio... Vis jbt nikad se nisam setio da preporucim vas kad me neko pita jbt...mada i vi ste sigurno prebuk, pogotovo sad. Ja sam se distancirao od soc mreza vec neko vreme, tako da ne pratim ama bas nista..mislim da sam vidjao nesto po yt...skoro si nesto stavljao sa gitaristom cini mi se.
klasican divljak