Glavni meni

Pozdrav manijaci

Započeo Mali F2, 16 Februar, 2020, 23:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mali F2

Evo da se i ja predstavim. Zovem se Igor i zivim u Zemunu,imam 42 godine i vozim Hondu CBR 600 F2 malo mladju od mene  :D :D :D !!! Evo i par slika sa danasnje voznje do Vrsca i nadam se da ce nas ovako lepo vreme posluziti cele godine. Sve najbolje !!!










mkt


vuk46


Lazic

Onaj ludak UFF nije pu¹tao nove èlanove od avgusta pro¹le godine... :o ;D Da me Fantom nije pitao za vuka46 ne bi ni znao da 63ojca èekaju odobrenje... :o ;D

Dobrodo¹ao u ludnicu... :D [cheers] :D

vuk46

Bar neka vajda od mene :D:D

UFF

 [rofl]  a ja se pitah sta je ovo koji kurac?  neka navala clanova odjednom a zaboravih kad sam to poslednji put odobrio  [rofl]

zatvopren klan bajo moj, sve sama elita :D moras da popusis da bi se uclanio  [rofl]

PECA BMW

Citat: UFF poslato 16 Februar, 2020, 23:55


zatvopren klan bajo moj, sve sama elita :D moras da popusis da bi se uclanio  [rofl]

Ziva istina  [rofl]

[flashing]
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Hohštapler

... Ne pljuckaj dlaèice po podu!

Pardon, oprosti bagri, holesterol im udario u glavu...
Dobro do¹ao með' manijake. 😁
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

niki64

Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Lazic

Citat: UFF poslato 16 Februar, 2020, 23:55
[rofl]  a ja se pitah sta je ovo koji kurac?  neka navala clanova odjednom a zaboravih kad sam to poslednji put odobrio  [rofl]

zatvopren klan bajo moj, sve sama elita :D moras da popusis da bi se uclanio  [rofl]
Sve sam odobrio... :o  [rofl] [rofl] [rofl]

Bacio pogled na email adrese da vidim da nema sluèajno nekih botova i to je to... ;D

El Jefe

Случајни бот. Тц тц тц
Друштво за заштиту од животиња

castor

Misli¹ reæi sluèajni boc. Laziæu. Khm... [rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

Jok bre, mislio sam na one vuèiæeve pedere, Petra6.35 i Dominika... :D Nema ih od pro¹le nove godine na forumu... Pupupu. gde god da su, nek si jebu mater i ostanu tu... :D

balcan girl

ne boj se lazicu ja sam se vratila tako da niko od njih nece  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] nadali se da cu bacim kasiku al ono zajeeeb  [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [bejzbolka] [zena] [prebicute] [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 20 Februar, 2020, 16:08
ne boj se lazicu ja sam se vratila tako da niko od njih nece  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] nadali se da cu bacim kasiku al ono zajeeeb  [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [bejzbolka] [zena] [prebicute] [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Ne bacaj ka¹iku, na ka¹iku je najslaðe :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu