Glavni meni

VW Polo GTi DSG 2011.

Započeo Zeljkamp, 17 Decembar, 2019, 01:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zeljkamp

MODEL : VW POLO 1.4 GTi DSG
AGREGAT : 1390 kubika, 180ks, benzin
KILOMETRAZA : 120.800km
GODISTE : 08.2011.
TEL. : 📱 065 877 7776
CENA : 8.699 €


Polo sam uvezao iz Svajcarske i kupljen je od prvog i jedinog vlasnika koji ga je redovno odrzavao u VW servisu u kom je i kupljen kao nov. Ponavljam, svi servisi, bez rupa u istoriji, su radjeni u VW servisu u kom je i kupljen kao nov !

Poslednji servis uradjen je 06.03.2019. godine na 115.386km, tako da ni ulje ne treba da se menja. Kilometraza je 100% prava i kao dokaz prilazem uredno popunjenu servisnu knjigu i carinsku deklaraciju na kojoj se vidi da je u zemlju usao sa ovoliko kilometara. Dozvoljavam pregled ovlascenog VW servisa ili servisa po Vasem izoru. Na automobilu je sve ispravno i nema skrivenih mana i nedostataka. Menjac, agregat, kao i svi ostali potrosni delovi su perfektni. Limarija i enterijer su bez ikakvih ostecenja.

Izuzetno bogat paket dodatne opreme :

- Sportsko GTi ogibljenje
- VW GTi fabricke felne sa odlicnim letnjim gumama
- DSG menjac
- Sifteri na volanu
- Sportski trokraki volan sa multifunkcijama
- Automatski digitalni klima uredjaj
- Tempomat
- Bluetooth
- AUX
- Naslon za ruku
- 4 x elektronski podizaci prozora
- Elektronski retrovizori
- Grejaci spoljnih retrovizora
- Fabricki zatamnjena stakla
- Sportska GTi sedista
- Grejaci sedista
- Crno nebo
- LED svetla
- Xenon farovi
- Svetla za maglu
- Parking senzori
- Spojler na petim vratima itd...

IZUZETNO STANJE i OPREMA !

GARANCIJA na KILOMETRAZU, na LEGALNOST automobila i kompletne papirologije !

Cena za kes je podlozna korekciji a cena u zameni je VECA i zavisi od realnosti cene ponudjenog vozila.

Placena je carina i porez, poseduje AMSS uverenje, tako da potencijalni kupac treba samo da plati registraciju ! Nema skrivenih troskova !

Po potrebi saljem jos fotografija na email, Viber ili na Whatsapp.

Pozivi svakoga dana od 09-23h !









































[cheers]
TwinZ Auto & Moto

Hurricane

...najlep¹a sedi¹ta ikad  [balavi]

¹to se folcika tièe, da se ogradim

UFF

sedista blam, ko stoljnjak iz kafane
i nije im bilo skupo da opsiju volan kozom, postave saltanje na isti + i - ali im je bilo skupo da se otvore za amortizer pod haubom (cak i na gti modelu) pa moras da koristis jebenu sipku da te ne lupi po glavi kao u srednjem veku  [samoubistvo]

FANTOM

    Nemoj da se ljutite al moja sedista su bolja  ;)

mali_zmaj

mislim da su takva sjedi¹ta bila dvicama GTI ,pa su mo¾da prateæi to,stavili ta sjedi¹ta..,meni se generalno sviðaju,po¹to nisam ljubitelj ko¾nih.... stvar liènog ukusa..,nisam ljubitelj marke,al se ne bih ¾alio!! lijep autiæ!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Hurricane

..jbga, mislim da ne vredi obja¹njavati

uff standard zadovoljavajuæeg vozila:

- vw ili bmw
- svetla pale sama
- alkantara (ve¹taèka ko¾a)
- amortizer pod haubom



nastaviti niz..

Che

Citat: Hurricane poslato 17 Decembar, 2019, 11:15

uff standard zadovoljavajuæeg vozila:

- vw ili bmw
- svetla pale sama
- alkantara (ve¹taèka ko¾a)
- amortizer pod haubom


Onaj koji trenutno vozi.

milomir22

Citat: Hurricane poslato 17 Decembar, 2019, 11:15
..jbga, mislim da ne vredi obja¹njavati

uff standard zadovoljavajuæeg vozila:

- vw ili bmw
- svetla pale sama
- alkantara (ve¹taèka ko¾a)
- amortizer pod haubom



nastaviti niz..

Karburator ne sme postojati na vozilu ni kao ikonica na instrument tabli!!!
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

UFF

milomir pogodio

mada che je u pravu, posto ne trgujem autima i ne radim zamene da mi se ne svidja taj sto trenutno vozim sigurno ga ne bi ni kupio  [rofl]

kao kad bi rekao che-u se svidja devojka koju trenutno jebe
ma neeeee svidja mu se neka druga ali ovu guzi na silu, sta ce kad mora :(

mihajlo: uvek bi pravu nego alkantaru (kao sto i sad imam) ali mislim da vise nijedan prozivodjac ne koristi pravu kozu, sve je fake, bar u svim klasama osim luksuznih

MIGE

super autic,legendarna sedista gti  [thumb_up]

Zeljkamp

Nemoj pogre¹no da me shvatite ali ne postoji bez veze ona narodna "rdjavom kurcu i dlaka smeta".

P.S. Kada smo veæ kod genitalija i dlaka, kao klinac sam drkao na ova Recaro sedi¹ta. 😉
TwinZ Auto & Moto

bucko

Auto je kakav se pozeleti moze, svojevremeno sam (93.-94.) vizio siroko  1.6 gti, san snova , al sam samo za benzin radio.
Da mi je sin stariji i iskusniji uzeo bi ga za njega

FANTOM


Lazic

U¾as

Mada jesu lepa ali za gti mora stoljnjak...

MIGE


Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

MIGE


UFF

Citat: Zeljkamp poslato 17 Decembar, 2019, 22:25
Nemoj pogre¹no da me shvatite ali ne postoji bez veze ona narodna "rdjavom kurcu i dlaka smeta".

pokusavam bas ispravno da shvatim ali mi ne ide, razmisljam kako to kurac zardja? :D
da li se to desi kad ne jebes dugo ili bas suprotno ako jebes previse jer ipak ga redovno medjes na vlazno mesto a vlaga je neophodna da bi se rdja pojavila..

misa-pei

Ne zna¹ znaèenje pojma "rðav". Rðav znaèi da je neko lo¹. Rðav èovek-lo¹ èovek. Isto va¾i i za kurac :P :P :P Tako je i metal koji vi¹e nije dobar je i dobio naziv "zarðao". Èitaj malo vi¹e :P :P :P nemoj samo da gleda¹ glupe serije sa lo¹im prevodima.
Država je najveći neprijatelj naroda

®or¾

Citat: UFF poslato 19 Decembar, 2019, 11:30
Citat: Zeljkamp poslato 17 Decembar, 2019, 22:25
Nemoj pogre¹no da me shvatite ali ne postoji bez veze ona narodna "rdjavom kurcu i dlaka smeta".

pokusavam bas ispravno da shvatim ali mi ne ide, razmisljam kako to kurac zardja? :D
da li se to desi kad ne jebes dugo ili bas suprotno ako jebes previse jer ipak ga redovno medjes na vlazno mesto a vlaga je neophodna da bi se rdja pojavila..
Lako,mada mo¾e da potpadne i pod oksimoron,u pravu si.Ne kre¹e¹,zarðo,meæe¹ u vla¾no zarðaæe,ne okupa¹ ga posle fircanja,takoðe .Okupa¹ ga posle,a ne obri¹e¹,duplo golo.Pa sad budi pametan [rofl] [cheers]