Glavni meni

Kupujem kablove za sveæice

Započeo mrle, 25 Novembar, 2019, 21:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mrle

Potrebno mi je bar pola metra kabla, mo¾e i vi¹e. Problematièan drugi (krut i rascvetao) i treæi onako.

El Jefe

Купи каблове за стару Бубу. Ти каблови из Мексика, комплет са капама за свећице су били по смешним ценама.
Друштво за заштиту од животиња

mrle

Citat: El Jefe poslato 25 Novembar, 2019, 21:34
Купи каблове за стару Бубу. Ти каблови из Мексика, комплет са капама за свећице су били по смешним ценама.
Gde?


ЯЭВОЛУТИОН

obrati paznju da nije grafitni vec sa bakarnim jegrom.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

megaidiot

kad nadjes dobre javi gde si uzeo

mrle

Citat: Glava Dole poslato 25 Novembar, 2019, 22:13
https://www.kupujemprodajem.com/Motocikli-Oprema-i-delovi/Elektroinstalacije/Kabel-za-Svecicu-na-metar-NOVO-38822260-oglas.htm?filter_id=505433486

imaæe opet tek od februara.
Ka¾e, jesu sa bakarnim jezgrom i za motore su.
Ja hteo veæ kad plaæam po¹tarinu da uzmem tri metra.
Ako nekom zatreba, da se ne cima.

mrle

naruèio od nekog iz Kru¹evca, 150din metar.
Pa videæemo ¹ta je.

ЯЭВОЛУТИОН

taj simi moto je ozbiljna budala...kad god nesto zovem on nema ali bice za tri meseca....dalabu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mrle

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 26 Novembar, 2019, 15:47
taj simi moto je ozbiljna budala...kad god nesto zovem on nema ali bice za tri meseca....dalabu
mo¾da voli da se javlja na telefon, pa izigrava opasnog trgovca i time  lo¾i klinke po selu.

megaidiot

javi kad stigne, ja bi sebi uradio dva da stoje posto su ovi moji malo upitni.


megaidiot

fala, nego javi ti valjaju li.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bogdan

tako se prodaje , 5 mm za 6 v  , 7 mm za 12v   deblja izolacija  inace je bakar unutra
https://motobikeshop.rs/sr/product/kabel-svecice-7-mm-12v-tomos-1-m

Havarisan

Zato sto na Tomosu koji ima paljenje od 6v ide tanak kabal od svecice i bobina se nalazi ispod magneta a kod Tomosa koji ima paljenje 12v ima spoljnu bobina i ide deblji kabal za svecicu a nigde ne pise da kroz nkega ide struja od 12V.

Hurricane

da rezimiramo: ono ¹to nas brine je da li je neko ugraðivao ove "deblje visokonaponske kablove sa bakarnim jezgrom od tomosa zvane 12V"

na ove na¹e japanske ma¹ine i da li æe to da radi posao isto kao originalni?  ;D

niki64

Ja sam ugradjivao na bivsu Suzanu, kupljeno u Kacu, bas taj za 12v....... .... .  . kabel i radilo odlicno
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Glava Dole

Naravno, ne vidim zasto ne bi radilo...

bogdan

Citat: Hurricane poslato 27 Novembar, 2019, 11:31
da rezimiramo: ono ¹to nas brine je da li je neko ugraðivao ove "deblje visokonaponske kablove sa bakarnim jezgrom od tomosa zvane 12V"

na ove na¹e japanske ma¹ine i da li æe to da radi posao isto kao originalni?  ;D
ma radice odlicno , ja ih stavljam na pente , vlage kolko hoces  i ekstremno jaka struja , za trajnost ne znam