Glavni meni

Yamaha TZR 50 2004

Započeo Toma RR, 21 Oktobar, 2010, 17:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Toma RR

Posedovao sam yamahicu godinu dana.Presao sam sa njom lepih 7000km i zadovoljan sam kako me je sluzila. Jako stabilan motor, jake kocnice za svoju konkurenciju, vrlo udoban motor iako spada u R-ove... vozio sam se i na duze ture sa njom bez ikakvih problema i bolova u zglobovima  :) ...  u svakom slucaju pravi pocetnicki motor, sve pohvale TZR ku...  :)


Uploaded with ImageShack.us 



Uploaded with ImageShack.us

Gile_ExtremeBoy

Uh ja sam nju merkao za prvi motor ali je bila preskupa nova, cini mi se nekih 3700e.
....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...

Toma RR

Tako nesto... meni je bilo suludo da dam toliko... ja sam moju kupio polovnu  :)

nano

Citat: Toma RR poslato 21 Oktobar, 2010, 17:22Jako stabilan motor, jake kocnice za svoju konkurenciju
Kocnice izuzetne, lagan motor...

Imao sam kratko vreme nekih mesec-dva, dobar motor za pocetak. Mala potrosnja a ide 120...


nexteen

Ma gde mala potrosnja , jes da ide ali ne trosi bas tako malo :)
I ja imam TZR50 2005g ... bolje receno sin ga ima :P i prezadovoljan je sa njime ...

nano

Mislio sam posto spada u R mala je potrosnja :P

Toma RR

Meni je trosila 5l i isla 97km/h uvek i u svako doba... u odnosu na mita koji mi trosi 8l tzrka zaista malo trosi  :D

Cale

Citat: Toma RR poslato 10 Maj, 2011, 01:20
Meni je trosila 5l i isla 97km/h uvek i u svako doba... u odnosu na mita koji mi trosi 8l tzrka zaista malo trosi  :D
Ijao Tomo,bankrotiraces sa tom Cagivom. ;D

Panta Zemunac

Samo malo....da li Vi nas zajebavate ili Vi ovaj motor ogla¹avate kao eRinu....haj'mo malo te gasove, pona¹ajte se.... na forumu ste MM!!!! [doh] [doh] [doh] [doh] [doh]

isterivac

Pa jeste R ali male kubikaze... Ili ti R za pocetnike!
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Cale

Citat: Panta Zemunac poslato 10 Maj, 2011, 15:02
Samo malo....da li Vi nas zajebavate ili Vi ovaj motor ogla¹avate kao eRinu....haj'mo malo te gasove, pona¹ajte se.... na forumu ste MM!!!! [doh] [doh] [doh] [doh] [doh]
Pa,sta je ako nije "R" ?

Toma RR

Citat: Panta Zemunac poslato 10 Maj, 2011, 15:02
Samo malo....da li Vi nas zajebavate ili Vi ovaj motor ogla¹avate kao eRinu....haj'mo malo te gasove, pona¹ajte se.... na forumu ste MM!!!! [doh] [doh] [doh] [doh] [doh]
Taj motor spada u eRinu iako ne izgleda na neki nacin kao R. . . A i ne znam sta smo mi to uradili pa se ne ponasamo?  [ludak]

Citat: Cale poslato 10 Maj, 2011, 09:09
Citat: Toma RR poslato 10 Maj, 2011, 01:20
Meni je trosila 5l i isla 97km/h uvek i u svako doba... u odnosu na mita koji mi trosi 8l tzrka zaista malo trosi  :D
Ijao Tomo,bankrotiraces sa tom Cagivom. ;D
Vec sam bankrotirao. . .  :D sad je dosla na red i generalna... eno je kod  Frajte ceka da je ovtvori ...