Glavni meni

Yamaha XT600 2kf

Započeo Gavrolini, 30 Avgust, 2019, 06:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Motor stvarno ali bas stvarno u odlicnom stanju. Spucano podosta para da bi izgledala modernije. Dva para tockova, originalni 21-18 sa skoro novim kramponima i 21-17 od 3tb sa ulicnim gumama. Sve sto je od plastika na nju stavljeno je brendirano i nije sa alija. Auspuh je kopija yoshimure ali ima odlican zvuk.  Registrovana je do marta i vodi se na mene. Neki sa foruma su je probali i odusevljeni su kako ide.
Cena je 1600e sa svim fabrickim delovima koji su skinuti. Bez njih moze dogovor oko cene. Mogucnost i na rate za one koje poznajem licno.


Gavrolini

A ovako je izgledala pre prepravke. Sve sto je skinuto je èitavo i u odlicnom stanju. Zamene me ne interesuju jer je kupljen drugi motor.
http://i.postimg.cc/PJ8k5Vpy/2019-04-15-22-20-57.jpg
http://i.postimg.cc/zBvr9Gq9/2019-04-15-22-21-39.jpg
http://i.postimg.cc/j51bKY5C/2019-04-15-22-22-14.jpg

friziderdzija


¾arko1983

Pala cena sa 1800....."1000 Ako dobijes, imas da se udaras nogom u dupe"

Gavrolini

Ma i 500 je mnogo ali mi se ne zuri pa se zajebavam. Kad bude gorelo dacu ga za 200-300e

¾arko1983

Vazi....onda cekamo.....

Gavrolini


FANTOM

    Burazer je prodao za 4 dana , tj za pola sata kako je okacio oglas , ali covek je mogao da dodje tek za 4 dana . Burazer trazio 1800 i na telefon mu je spustio na 1650 . Ovaj dosao hteo da spusti jos 50 ja reko druze mozes slobodno da se okrenes i ides i ovo je puno spusteno . Jer je burazer stavio nove gume , lanac lancanike , hard gume iza lancanika u tocku nove i tek uradjen servis mali i servisirana prednja kljesta i sipano novo kociono ulje. Dosao covek orobao 500 metar . Reko ok kupljeno izbrojao lovu prenos dovidjenja ....

Gavrolini

Motor tvog brata i moj motor imaju totalnu drugu namenu. Motor tvog brata je uzeo neko ko 99% nece sici sa asfalta, moj motor ce uzeti neko ko 99% nece biti na asfaltu i ako imam jos jedan set tockova za ulicu koje ne znam ni koji sam kurac kupio jer sam ih namontirao samo jedbom do titale kad sam isao.

FANTOM

    Grsis uzeo covek koji oce da tera samo po sumi . Vec je pricao kako gume koje su na motoru ga ne interesuju i kako ce da stavi kranponke odma . [neampojma]

Gavrolini

Citat: FANTOM poslato 04 Septembar, 2019, 12:48
    Grsis uzeo covek koji oce da tera samo po sumi . Vec je pricao kako gume koje su na motoru ga ne interesuju i kako ce da stavi kranponke odma . [neampojma]
Onda se bas zajebao sa kupovinom. Mislim moze kao sto moze i prst u oko.

¾arko1983

Citat: Gavrolini poslato 04 Septembar, 2019, 11:41
Vazi...onda èekaj
Èekamo zajedno, tebi da poène da gori a ja da ga uzmem za 200e

Gavrolini

Ma tebi cu za dzabe da dam da i ti jednom imas èestit motor

Hohštapler

...sam ne¹to propustio ili ....?!
ne razumem taj reènik.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

FANTOM

    Sto se zajebao kupi gume i tera ....na motoru nema nista da pila bar narednih 3 godine ako ce ponekad vikendom terati po sumi ....

Gavrolini

Da ne ulazimo duboko u temu, najkrace receno taj model nije bas za off u fabrickoj varijanti.

FANTOM

    Pa dobro okej ti se vise razumes u to al ni ovaj lik nije profesionalac tako da to ce biti neke lagane voznje preko livade, nista spec ....

friziderdzija

Citat: Gavrolini poslato 04 Septembar, 2019, 19:31
Da ne ulazimo duboko u temu, najkrace receno taj model nije bas za off u fabrickoj varijanti.
Извини Џарвисе, нисам те препозн'о

friziderdzija

Citat: friziderdzija poslato 05 Septembar, 2019, 09:35
Citat: Gavrolini poslato 04 Septembar, 2019, 19:31
Da ne ulazimo duboko u temu, najkrace receno taj model nije bas za off u fabrickoj varijanti.
Извини Џарвисе, нисам те препозн'о
Извини...морао сам, било је јаче од мене