Glavni meni

Plastificiranje i peskiranje

Započeo UFF, 11 Mart, 2011, 11:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Ja znam za dva mesta gde sam do sad radio pa da podelim sa vama:

Firma se zove plastamen i bave se prozvodnjom uredjaja za plastifikaciju kao i usluznim plastificiranjem
Birate boju, mat ili sjajno i glatko ili textura bude gotovo za 2 sata ili sutra dan u zavisnosti da li u tom trenutku rade nesto u vasoj boji
Moja iskustva sa njima su pozitivna i jako su povoljni
Minimalna cena je 500din jer ispod toga nece da pale pec.sto je po meni sasvim ok cena
Inace plastificiraju CELU TA pec za 1000din!
Radio sam kod njih tegice kormana i skid plate

Kontakt: Dragoslava Srejovica 65  0112784924 www.plastamen.rs



UFF

Druga lokajija je u resniku za one koji zive ovamo a ne bi do grada da idu.
Covek radi u svojoj kuci pa je prednost to sto je uvek tu
Prvobitno je cena bila dosta skuplja od plastamena ali sam mu rekao da mi se ne ide u grad jer je daleko i ako hoce da da neke normalne cene za motomanijake da cu mu staviti reklamu na forum i slati musterije da plastificiraju felne, cresh barove i ramove motora pa je se slozio i rekao da ce za nas biti jeftinije samo mu napomenite da ste motomanijak i da ste za njega culi preko bajkerskog foruma ;)
Uradio sam konstrukciju za fotelju kod njega i posto sam doneo u pravo trenutku sve je bilo gotovo za dva sat vremena

Kontakt: DAR company Dragan Manasijevic Jelezovacka 27  0118040260




UFF

Pre toga bi ste predmet trebali dobro da ocistite od rdje ili farbe a ni jedan ni drugi ne rade peskiranje.
Ako nosite na plastificiranje na palilulu ovi iz plastamena ce vam reci gde da peskirate, nize niz njihovu ulicu od bogoslovije ka mirijevu ima peskiranje na dva mesta gde ce vas oni poslati jedino je problem sto kad odnesete na peskiranje on vam kaze dodjite za 2 sata pa kad se vratite i odnesete na plastificiranje i on vam kaze dodjite za 2 sata i tako blejite 4 sata tamo (savetujem da to vreme provedete kod nadaline jer je ona blizu a ako ste dobri mozda vam napravi i nesto da jedete :))

I na ulasku u resnik ima tabla na kojoj pise peskiranje i br mob pa ja pozvao neznajuci da je covek  [ludak] pitam ga za cenu a on kao pa ne znam moram da vidim (majstorska fora da vas navuku da dzabe idete do njih da bi vas lupili po usima) ja mu kazem nema sta da gledas zavario sam dve male sipke jednu za za drugu duzine pola metra i treba rdja da se ispeskira sa nje.
E onda mi je rekao cenu, kaze sat vremena je 100eur :D  covek se drogira izgleda :)

Ako znate za jos neko mesto za plastifikaciju ili peskiranje ALI NE DA STE CULI ZA NJIH vec da ste radili nesto kod njih podelite to sa nama

Kazem ne ako ste culi, vec licno imali iskustva jer su mi svi rekli da idem u Virgo u sremcici kao oni su profesionalci itd ja ih pozovem i kazem imam samo tegice da plastificiram a oni kao ok moze donesi pa ce biti gotovo za 2-3 meseca kad budemo radili tu boju  [rofl]
Moze i odmah da rade samo za tebe ali ce da te lupe po usima

stefgi

Pa dobro...suma sumarum, gde odneti na peskiranje i po kojoj ceni i koja je najbolja opcija za plastificiranje? Sta mislis koliko bi izasli rolbarovi da se plastificiraju u metalic sivu?

UFF

Peskiranje nemam pojma nek se javi ko zna

Plastificiranje na jednu od ove dve lokacije a cenu na kontakt telefon

perlx

I mene zanimaju peskiranje&plastificiranje. :)

Kanarinac

U principu peskiranje je zajebano naci. Ja sam trazio, trazio za nosac tablice i na kraju odradio brusilicom :) Ima taj u resniku kog je Uff pomenuo, ali njega nisam uspeo da dobijem. Ima na karaburmi jedan. I ne znam vise ni jednog :)))

Phoenix

Ajde evo ja mogu da izadjem u susret i pomognem forumashima. Ukoliko nekome treba neshto da se ispeskira a da nije preveliko moze da me zvrcne na 064 834 20 94 pa da napravimo neshto  :D
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

UFF


Flojd

©to se tièe peskiranja, evo jedne jako ozbiljne firme:

http://www.peskiranje.com/

Kancelarija i prijem im je u Zemunu, preko puta palaèinkarnice 'Pinokio'. Rade klasièno peskiranje svega i svaèega ali rade i sa suvim ledom. Vrlo su profesionalni i povoljni. Mene su pre 2-3 godine 2 kompletna auspuha sa sve granama iza¹la 20 evropljana. Za svaku preporuku!

Plastifikaciju sam radio u ul. Vojvode Stepe, iznad Saobraæajnog faksa. Radio sam plastificiranje dr¾aèa vizira za skuterèe. Cena pre dve godine 4-5 evra. Ozbiljna, stara radnja:

SZR ZA PLASTIFIKACIJU KECMAN I SINOVI
Adresa: Vojvode Stepe 335-a (u dvori¹tu), Batajnièki put 23 (EI-IHIS), Zemun
Telefon: 011/397-0018, 190-955, 064/111-4220

Dutchman

osim Plastmana , nosim u 0642365888 teoretski peskiranje 4e po kvadratu i plastifikacija u beloj boji isto u drugim bojama neshto skuplje , ali recimo peskiranje i plastifikacija felne za kola od 17" je 15 do 17 e u zavisnosti dal je bela , metalik siva ili perla metalik siva ... a peskiranje i plastifikacija z 13" felnu je 8eura za belu boju .... peskiranje i plastifikacija , nosach kofera , rezervoar , nogostupi prednji , poluge kochnice i shalt heble , skid plate + samo peskiranje izduvne grane i auspuha za hondu mx200 35eura mat crna (nema veze sa onih 4+4e al opet nije strashno)

e da ulizca je Zenichka na paliluli , tj kad idete vishnjichkom do kraja , umesto desno za Groblje Leshce produzite pravo josh 200metara i skrenete u prvu desno ispred servisa za plin Rashic , i druga desno , druga kuca sa leve strane ...

Kanarinac

To je onaj Goran valjda? Odneo sam onda kod njega nosac tablice i cekao da mi uradi 7 dana. Aj sto je trazio 1000 din za to, nego mi preko telefona rekao ispeskirao sam, samo da plastificiram. Kad mi je pukao film, otisao sam po nosac, a on nije ni pipnut bio. Tako da kod njega ni za dz ne nosim vise.

YOman

Peskiranje se moze obaviti u Janku Lisjaku, Krnjaca, Pancevacki put, drugi semafor levo. Tip se zove Goran i odaziva se na broj 064 2533241.

Takodje radi i plastifikaciju. Preporuka od mene i za uslugu i za cene.
Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...

cxoe

sjajna tema :) bas ono sto mi treba! sutra cu verovatno da se uputim u ovu akciju pa javljam utiske a finalni izvrshilac ce biti odabran u zavisnosti od radnog vremena :)

Gašpar

Mene zanima kako mere kvadraturu? Da li kao prostor koji zauzima predmet ili bas kvadraturu samog predmeta.
Plastificirao bih stender, koji je doduse u fazi izrade, pa sad, on zauzima veliki prostor, a ima sopstvenu malu kvadraturu pa me to buni...

SrpskiDzedaj011

Зна ли неко на који начин и да ли уопште може да се пластифицира агрегат?! Или једноставно које су друге опције....
I have to return some video tapes....

Taraba

Plastificiranje agregata nije ba¹ pametno. Naru¹avaju se termalne karakteristike èak i vodeno hlaðenih agregata.
Valjda...
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Black Adder

Citat: Dutchman poslato 09 Maj, 2011, 18:04
osim Plastmana , nosim u 0642365888 teoretski peskiranje 4e po kvadratu i plastifikacija u beloj boji isto u drugim bojama neshto skuplje , ali recimo peskiranje i plastifikacija felne za kola od 17" je 15 do 17 e u zavisnosti dal je bela , metalik siva ili perla metalik siva ... a peskiranje i plastifikacija z 13" felnu je 8eura za belu boju .... peskiranje i plastifikacija , nosach kofera , rezervoar , nogostupi prednji , poluge kochnice i shalt heble , skid plate + samo peskiranje izduvne grane i auspuha za hondu mx200 35eura mat crna (nema veze sa onih 4+4e al opet nije strashno)

e da ulizca je Zenichka na paliluli , tj kad idete vishnjichkom do kraja , umesto desno za Groblje Leshce produzite pravo josh 200metara i skrenete u prvu desno ispred servisa za plin Rashic , i druga desno , druga kuca sa leve strane ...
Cek, cek, da nije skrene se za lesce, i posle 20m pored nekog stovarista se udje u neku malu ulicu, braca rade?
Nosio kod njih felne za liberty, kompletno peskiranje, plastifikaciju "grafit" nijansom (neka njihova receptura) i dodatno lakiranje - 19e/kom
uradjeno u roku i kvalitetno, preporuka!

UFF

Ja sad zvao ovog gore iz plastamena
Pitao sam ga za cenu alu felne za auto 15tice ako donesem vec ispeskiranu i kaze lice samo 5eur a cela felna 10eur

jura

Jedno pitanje za komsije iz Vrsca ko u tom gradu radi peskiranje metala i vez ,Jumbo stil izgleda vise ne radi?