Glavni meni

krenulo je polagano

Započeo Zverka, 10 Mart, 2011, 16:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zverka

granulo sunce ...motori se vec polagano izvlace iz UTOPLJENIH zimskih im kreveta,svi se vesele,jedva cekaju, a meni ostaje samo da mazim beeblu tibu,i da SVIMA VAMA KOJI STE VEC ODPOCELI SVOJU SEZONU pozelim SRECNE I BEZBEDNE DRUMOVE nase
i da vas podsetim ...jos uvek je hladan asvalt
A I LJUDI SU SE ODVIKLI ...VODITE RACUNA POSEBNO ...U OVIM DANIMA svi znate kakav je svaki pocetak sezone
I SVI VI UZIVAJTE MALO I ZA MENE [cheers]
ja cu jos jednu sezonu pauzirati minimalno ...
pa reko,aj da vam bar svima pozelim srecne kilometre koje ste vec polagano krenuli da odkucavate
[cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]
Never ride faster than your angel can fly

:D

Lazic

Vozio... Doduse 20km, ali je prijalo za sve novce...

lord_oblivion

Zavidim  :P
Meni jos neko vreme nece poceti sezona, zasigurno  [neampojma]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Gavrolini

vozim vec par dana....mnogo hladan asfalt ali prija posle duze pauze osedlati konja

prpa_zr

sticajem okolnosti, na radnom mestu sedim u kancelariji na magistrali usred Zrenjanina i veæ par dana gledam kako se poveæava broj motora koji zuje nakolo .. obièno oko 13 h..
i vuèe me .. ali mislim da je za mene jo¹ uvek rano .. baj jo¹ jedno mesec dana moram da se strpim..


jevta

Obzirom da su utisci od vo¾nje pre mesec dana po snegu jo¹ jaki probaæu da saèekam jo¹ malo +.Inaèe motoriæ spreman

Boban_m

Citat: Zverka poslato 10 Mart, 2011, 16:36
a meni ostaje samo da mazim beeblu tibu...
Cestitam Duco :)

Zverka

Citat: Boban_m poslato 10 Mart, 2011, 17:36
Citat: Zverka poslato 10 Mart, 2011, 16:36
a meni ostaje samo da mazim beeblu tibu...
Cestitam Duco :)
hvala BOBE uskoro ce nas biti  vise :) pa ce se pije i slavi ...
al u svakom slucaju pauza je  neminovna :) jos malo ... :)
Never ride faster than your angel can fly

:D

mohikanac

Ja bas sutra idem u voznjicu od 60-70 km. :)

YOman

Hvala Duco na lepim zeljama, a ti...strpljivo. Imas najbitniji zivotni posao da "obavis". Ne sumnjam da cemo se uskoro, negde vec, videti!

Uzivaj!  ;)
Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...

aca-pn

Danas se malo provozao posle duze pauze, milina jedna. A za vikend planiram da ne silazim sa motora po ceo dan :)

Atirudra

vozio sam cele zime kad nije padalo tamo amo 30-40 km kad je suv asfalt meni je ok, oblacim dve 3 pantale jaknu , malo kod kacig zamagli vizir kad je minus 3 al posto nije vakum zatvorenu ulazi sa sve strane vazduh pa se skine maglina pri 90 na sat posle pol sata , a dotle otvaram na par minuta pa zatvorim. Uzeo cizme -odlicne su nema lada u njima, jakna X tra nije ladno , rukavice kozne obicne luisovske , na transalpu zastitnik osnovna oprema i bogamu super dode . Uzivam non stop ,  naravno kako se temppovecava to je vece i uzivanje. Nema musica vizir cist :)
a bogami malo ima i vozila po putevima i preletajucih dzukaca i zeceva
-------------- -_- ---------------

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic

fotomontaza, barabo... Taj crveni si ubacio na sliku...

ts.marko

Imenjaèe, svaka ti se dala za zapa¾anje.  [klanjam_se]

ts.marko

Ja sutra odoh do KG i nazad. Nekih 130km.

Popsy

 nek nam je sa sreæom poèetak sezone... mada ko je vozio cele zime, njemu asfalt sada nije toliko hladan :D
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl], potpuno logicno...


@ts.Marko:
sto volim taj put... Milina...

ts.marko

Samo da me  [policaja] ne dira - istekla registracija poodavno.

Milo¹*

Ma da poèelo je... poèeli su da izleæu kao majmuni, da se gube i da ne gledaju...

Danas sam izbegao obaranje za 1cm, ¾ena u sivom pe¾ou 308.. Ma nije se ni osvrnula.. ¾uri.
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D