Glavni meni

Genius SW-HF 5.1 5005 Surround system

Započeo vlada_dee, 09 Mart, 2011, 15:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

vlada_dee

Prodajem doticni surround system. Star oko godinu dana, ocuvan, potpuno ispravan, odlican zvuk, dubok i jak bass. Originalna kutija i kablovi.

prodajem ga jer imam drugi sistem.

Moze zamena za flat monitor!

http://images.kupujemprodajem.com/photos/oglasi/5/25/563425/big-563425_genius.jpg

robbief

Kakav monitor ti odgovora?

Da li mora wide i koja velicina?

pozz

smooth

vlada_dee

sto veci i naravno wide!
imas nesto?

K_A_W_A


vlada_dee

pre bih ga menjao, ali kad vec pitas...80 evropskih
nov je oko 120...

Dzambo

Ovo je odlican sistem, ja imam 2 takva.

UFF

hmm..

Ja sam to davno imao i za pare koje kosta dosta daje ali kad si rekao da je odlican zvuk i dobar bas tad si bas lupio!

To nije bas vec brujanje jer vufer to nemoze da uradi kako treba a zvuk je ocajan ako ih uporedis sa bilo sta malo ozbiljnijim

Sad imam Logitech Z-680 a i on je tar par godina i tad je bio najbolji aktivni 5.1 sistem koji se moze kupiti za pc 430eur (dolby digital i dts dekoderi, opticki ulaz, thx sertifikat i jako kvalitetna izrada) ali dzabe, to i dalje nije to

Za pravi bas ti treba dobro pojacalo i par masivnih visokopodnih zvunika a ovo ostalo je samo brujanje.

O nedostatku drugih tonova da ni ne pricam (dovedi nekog audiofila kuci i pusti mu da cuje pa ce da ti se smeje u facu)

Znaci to je idealna kupovine za nekog kao ti - prosecnog ne previse zahtevnog korisnika koji za male pare dobije 5.1 sistem koji je izradjen od drveta. Mislim da i sszgo ima takve kuci

http://lh4.ggpht.com/_OFOt84FX3mg/SP8DzWpP0II/AAAAAAAAAFY/019wrTummZc/Logitech%20Z-680%208.jpg

SSZGO

imam takve, posluze u nedostatku boljih

jedino pravo resenje je kupovina posebnog pojacala + zvucnika, naravno 2.1 sistem

mada ce to biti skuplje od 80 eura :)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

despic

ne pitajte sta ja imam kuci, ali sam malo kasno shvatio da je to apsolutno nepotrebno i da sam samo bzvz puko pare al ajd...
a ovo gore sa prve sasvim dobro radi posao...mada mi se cini da je u metrou jedno vreme kostalo oko 8500din
klasican divljak

Kengur

Citat: despic poslato 10 Mart, 2011, 10:34
ne pitajte sta ja imam kuci, ali sam malo kasno shvatio da je to apsolutno nepotrebno i da sam samo bzvz puko pare al ajd...
a ovo gore sa prve sasvim dobro radi posao...mada mi se cini da je u metrou jedno vreme kostalo oko 8500din

Pre god i po dana jeste... Ali model pre, drugaciji vufer... Licno sam ga dovezao sa sajma, ali ga nema vise u prodaji... ;D

Sad sigurno nije ispod 11/12 hiljada...

vlada_dee

Dobro ljudi, ajde kad ste vec uradili ono cega sam se bojao...
Bavim se DJ-ingom i po malo produkcijom. Za taj posao imam studijske monitore. Jos kao 16-ogodishnjak sam napravio svoje prve "razglasne" zvucnike, dvosistemce, tako da nemojte misliti da sam duduk oko frekventnog opsega kojii pruza gore navedeno govno, koje je kupio moj mladji brat kad je krenuo u srednju muzicku bez da me je pitao da li je to dobro. Od 150w shto pishe na kutiji, bice dobro ako ima realnih 15w. Woofer je zapravo precnika 10ak centimetara, eeej, sto znaci da proizvodi brujanje koje ne znam kako neko moze da nazove bass, iz centralnog prshte srednji kao iz Alcatel-a "one touch" :) and so on, and so on...

Ali za nekog ko nije tolika picajzla za zvuk, sasvim ok i pristojan sistem za gldanje youtube clipova :)

UFF


vlada_dee

#12
Citat: vlada_dee poslato 09 Mart, 2011, 15:36
Prodajem doticni surround system. Star oko godinu dana, ocuvan, potpuno ispravan, odlican zvuk, dubok i jak bass. Originalna kutija i kablovi.

prodajem ga jer imam drugi sistem.

Moze zamena za flat monitor!

http://images.kupujemprodajem.com/photos/oglasi/5/25/563425/big-563425_genius.jpg

60e, aktuelno, nahvatala ga prasina.... i ne treba mi vise monitor! Mozda neka dzidza-bidza za motor...