Glavni meni

Tema za Fight

Započeo kissellii, 08 Mart, 2011, 11:43

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

SSZGO

xaxaxa, pa ovo je najobicniji boks bez rukavica...

kreatin doping? kakav crni kreatin doping...
to je obican suplement i efekti su smesni...

svi se oni rokaju svim i svacim, a tu mislim na steroide, efedrin itd...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

MILJAN

To je danas moderno :D
Cave ab homine unius libri

mirno

Ako, ako samo da ne sede na 'ladan beton..
MK OTAD®BINA
  SRBIJA

kissellii

Gavrolini, nakon 18 godina provedenih po bar 10 teretana za mene i mnoge oko mene suplementi su sve sto se uzima u formi koja nije hrana. Tu postoje lakse i teze varijante. Ja nisam ni pominjao sta je doping pred takmicenje a sta napucavanje sa svim i svacim.
Ne pricam gluposti vec je tako u mom okruzenju. Usput, citirao si pogresnog coveka.

MILJAN

PA kad mogu i oni vrapci na Tour te France da se dopinguju svake godine, mogu i ovi malko... :D
Cave ab homine unius libri

MILJAN

Citat: kissellii poslato 11 Mart, 2011, 11:49
Gavrolini, nakon 18 godina provedenih po bar 10 teretana za mene i mnoge oko mene suplementi su sve sto se uzima u formi koja nije hrana. Tu postoje lakse i teze varijante. Ja nisam ni pominjao sta je doping pred takmicenje a sta napucavanje sa svim i svacim.
Ne pricam gluposti vec je tako u mom okruzenju. Usput, citirao si pogresnog coveka.
Ma nije bitno tolika ta klasifikacija... Dobro.. Ok... Kreatin je najmanja stavka... POveæava izdr¾ljivost... Postoji tu jo¹ gomilu stvari za koje nisam dovoljno struèan.... Meni je samo bilo krivo jer mi je bilo jasno da je Gonzaga u sebi imao mnogo toga ¹to nije organizam stvorio... U to sam 100% siguran...
Cave ab homine unius libri

Milo¹*

Ljudi efekti koje kreatin pru¾a su sme¹ni.... 5% ma mo¾da ni toliko..  da li znate ¹ta radi uop¹te?
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

kissellii

Iskreno mene uopste ne interesuju efekti ovoga ili onoga jer ja nisam profi sportista a imao sam poznanike koji su hteli da postignu @vise@ pa su zavrsili u bolnici, padali u nesvest na sred treninga i sl. A bilo je i likova na sterodima koji su izgledali savrseno, cak im je i koza bila skroz ok.

Nego smorio me gavrolini sa svojim mudrovanjem. Dajte da se ovo ne pretvori u rasprave o @suplementima@, nego da se vratimo na K1 i MMA

Gavrolini

 . Ja ne mudrujem nego pricam kako jeste,to sto je tebe neko pogresno naucio to je tvoj problem. Mozda neko cita sve ovo i planira da krene u teretanu,sta treba da pobegne kad mu ponude da uzme kreatin?Ljudi  kreatin je smesan... navlaci vodu u organizam kako bi  nalozeni klinci pomislili da rastu. Totalno je neozbiljno pricati o kreatinu kao o supstanci koja se koristi u profi sportovima kao doping. Kad bi znali sta sve profike krljaju u sebe i kakva je to hemija...pa kreatin mozes za dorucak i kascicom da jedes. Kiseli ja ne znam koliko si ti vremena proveo po teretanama ali moras da napravis razliku izmedju suplemenata i AAS( anabolic-androgen steroids) Suplementi su manje vise dodaci ishrane,koje mozes uneti i hranom ali ne u toj meri. Kreatin,protein,amino kiseline. Postoje i neki suplementi koji se igraju sa hormonima, to jest mesavina nekog bilja koje povecave tvoja prirodno lucenje testosterona(tipa tribulus i sl.) ali sve su to suplementi. E kad pocnes vestacki da unosis hormone....to je vec doping. BTW ovo je u opstim temama pa zasto i da ne bude nesto korisno. Evo SSZGO moze mnogo temeljnije da vam napise sta je sta, a moze i ceo off da prebaci u novu temu o suplementima i hemiji.

Milo¹*

Taèno tako Gavro... 

Kiseli ako te ne interesuje nemoj da prièa¹ da ne valja i da je ¹tetno kad nije.

hvala ti za minus, to me ba¹ pogaða.
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

pit



                    1 kg govedjeg mesa sadrzi 1 gram kreatina...Po meni to treba da se uzme kad vise prirodnim putem ne mozes vise da napredujes pa da malo ''poguras bez nekih stetnih posledica.
                    Uzimanjem kreatina se povecava snaga i omogucuje ''guranje ''vecih tezina'' i skracuje vreme oporavka.Druga stvar je sto ligamenti ,kosti i ostala nemiscna tkiva nisu u stanju da prate sve to pa dolazi do povreda lakta kolena i ostalih a li to je tema a neki drugi forum.
                    Najzalosniji su mi klinci koji posle par meseci boravka u teretani traze nesto da se ''roknu''  kreatin je nesto najbezalenije uz proteine koje mogu da unose u sebe.

Milo¹*

Kakve dezinformacije...  Kreatin vezuje vodu za mi¹iæe, pa izgleda da ste maleeecno napredovali... takoðe je dobar u kombinaciji sa whey jer navodno kako su mi iskusniji rekli, proteini br¾e sti¾u u mi¹iæ. Kreatin se unosi fazon punjenja i onda se odr¾ava malim kolièinama sa mnoooogooo vode. Kad prestanete sa kreatinom, to se sve izbaci iz organizma..
Kreatin nije nikakvo ''rokanje'' veæ obièan suplement koga ima svuda kao i PROTEINA tj. BELANÈEVINA kojih ima u mesu, jajima... 
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

pit

Citat: Milo¹*bandit poslato 11 Mart, 2011, 14:19
Kakve dezinformacije...  Kreatin vezuje vodu za mi¹iæe, pa izgleda da ste maleeecno napredovali... takoðe je dobar u kombinaciji sa whey jer navodno kako su mi iskusniji rekli, proteini br¾e sti¾u u mi¹iæ. Kreatin se unosi fazon punjenja i onda se odr¾ava malim kolièinama sa mnoooogooo vode. Kad prestanete sa kreatinom, to se sve izbaci iz organizma..
Kreatin nije nikakvo ''rokanje'' veæ obièan suplement koga ima svuda kao i PROTEINA tj. BELANÈEVINA kojih ima u mesu, jajima... 

                      Da si malo bolje procitao video bi da je ''rokanje'' pomenuto u drugom pasusu i da nema nikakve veze sa onim sto sam napiso o kreatinu.

kissellii

#93
Nikad nikom nisam stavio minus.
Nisam siguran ni da mogu.

A verujem da te minus pogadja isto kao i mene tvoji i gavrolinijevi komentari.

jbg moram da dodam  -   ¹tetno je, ljudi pazite se, ne budite naivni, to je veliko zlo   [dancing]



mali_zmaj

jin-jang

MILJAN

E jbg.-... Stvarno odosmo u off..... Nema razloga za o¹tre reèi... Ja sam generalno protiv svega ¹to se koncentrovano unosi u organizam. Pa makar i to bilo dobro....
Ali to je neka druga tema....
Niko ni¹ta da napi¹e o MMA ili K1.
Kakvi su ovo èekiæi bili na poèetku...neverovatno.... :)))
top 10 most exciting k-1 fighters of all-time
Cave ab homine unius libri


WOLVERINE


WOLVERINE

Chuck "The Iceman" Liddell Knockouts


Fedor
Randy
Chuck
Po meni tri najbolja borca u UF. 

sasafilipovic

Fedorova prva izgubljena borba:
Fedor Emelianenko vs Tsuyoshi Kohsaka

I revan¹:
Fedor Emelianenko vs Tsuyoshi Kohsaka (1/2).avi

Previ¹e brutalno, imam utisak da ga je Fedor tukao da ga ¹to vi¹e unakazi. Mislim da je mogao da ga nokautira kad god je hteo ali da ga je namerno ostavljao "¾ivog" da bi se i¾ivljavao.