Glavni meni

Tema za Fight

Započeo kissellii, 08 Mart, 2011, 11:43

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

CBRR1

ljubis me u kure...buahahahaha

pit


Lazic

Mi¹ko, zabrinjava¹ me...

pit

  Pa sta ....nema nista lepse od ladne jagnjetine i muskog dupeta. [rofl] [rofl]

Lazic


pit

E ali to samo u ekstremnim situacijama i u nedostatku zenskinja....recimo ako nedaj boze zaglavis u tvorza ili si na pustom ostrvu sa nekim a nije zensko ...a tebi se oce.

Lazic

Onda je u redu... Znaèi samo izbegavati zatvor i pusta ostrva...

CBRR1

Pite oduvek smo svi znali da si gej,pusti te fore tvorza i pusto ostrvo i da ti se hoce...

pit


      A zaboravio si koze...

pit

Citat: Laziæ poslato 09 Jun, 2013, 21:56
Onda je u redu... Znaèi samo izbegavati zatvor i pusta ostrva...

    E bre Lazicu ti odmah vidis sebe ko jebenu stranku...razmisljaj pozitivno.Ti mora budes taj kojki ce kara.Zazmuris na jedno oko i zamilis Moniku beluci i cepaj.Mora pod hitno da poradis na sebi i da povratis samopouzdanje.

CBRR1

Lazicu sta ti je rekao auuuuuuu...ali posto si ti naopak covek mozda mozdaaaaaa...

Lazic

Citat: pit poslato 09 Jun, 2013, 22:00
Citat: Laziæ poslato 09 Jun, 2013, 21:56
Onda je u redu... Znaèi samo izbegavati zatvor i pusta ostrva...

    E bre Lazicu ti odmah vidis sebe ko jebenu stranku...razmisljaj pozitivno.Ti mora budes taj kojki ce kara.Zazmuris na jedno oko i zamilis Moniku beluci i cepaj.Mora pod hitno da poradis na sebi i da povratis samopouzdanje.

:o [facepalm] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

eclipse4


eclipse4


eclipse4


mt:s

Njasre od borbe... ali dobar nokaut.

eclipse4

ma brate sam snimak koliko li je 20 min....a borba pocinje na 14....valjda.....zatim se do kraja snimka okrecu jedan oko drugoga lol

Hohštapler

Citat: eclipse4 poslato 12 Jun, 2013, 14:16
ma brate sam snimak koliko li je 20 min....a borba pocinje na 14....valjda.....zatim se do kraja snimka okrecu jedan oko drugoga lol

Sreæa pa nije na TV, premoto sam boga oca... smorih se ko papuèa...

Al sportski gest na kraju, kad je pri¹ao i zagrlio ga na podu...  [klanjam_se]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

sasafilipovic


Darko