Glavni meni

Tema za Fight

Započeo kissellii, 08 Mart, 2011, 11:43

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Ti si neki prikriveni nasilinik, izgleda...:P :-* Mnogo se razume¹ u ove binjed¾ije...:D

sasafilipovic


Lazic


sasafilipovic

Èovek koga ste najvi¹e gledali  u K1: Nobuaki Kakuda a niste ni znali kako se zove.

Mavrick "The Soul Collector" Harvey vs. Nobuaki Kakuda

Hurricane

@sasafilipovic

citat: ali samo ¾ensko ili neko ko je povr¹no gledao nekoliko borbi u K1 mo¾e da napi¹e tako "©ampion i legenda"

uuuu sta si nam reko...

A sto ti ne gotivis chikaizuvachabadrharija?

Mora da si navijao za mrcinu Semmija kad ga je onomad ovaj namarao kao vola u jagodama..

pit



       @Sasa Filipovic. Badr Hari je za 5 klasa bolji od svih tih sampiona.....dokaz za to je sto ih bre pobi ko da su mala deca....a posebno mi se svidjalo kako je ubio konjinu Semija...pokenjam mu se na te sve te titule koje je dobio na masu i 2 metra visine.E pa kad naiso na tvrd kurac ..patos bhate.

   P.S.I malo se kontrolisi sta pises ....da li sam ja zensko to mogu da ti dam da opipas kad se vidimo.

TEEfqd

cini mi se da niko nije pomenuo
Best Of Genki Sudo
kakav gotivac :D

Hurricane

Citat: pit poslato 08 Jun, 2013, 09:48


       @Sasa Filipovic. Badr Hari je za 5 klasa bolji od svih tih sampiona.....dokaz za to je sto ih bre pobi ko da su mala deca....a posebno mi se svidjalo kako je ubio konjinu Semija...pokenjam mu se na te sve te titule koje je dobio na masu i 2 metra visine.E pa kad naiso na tvrd kurac ..patos bhate.

   P.S.I malo se kontrolisi sta pises ....da li sam ja zensko to mogu da ti dam da opipas kad se vidimo.

[rofl]
...ako si mu reko.. bhate
[rofl]

Hurricane

i ¹ta bi sa naslovom, kaki kurac K1 i MMA, ja sam otvorio ovu temu zbog fajtanja generalno..

'naèi: ring, kavez, ulica, sudnica, skup¹tina, kladionica a bogami i uèionica..

Burazer

Badr ima herca, zbog toga ga ljudi gotive, prgav je  i udarac..
4:04
Hong Man Choi Vs Badr Hari
kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

perlx

#350

Lazic

Citat: hurricane poslato 08 Jun, 2013, 15:42
i ¹ta bi sa naslovom, kaki kurac K1 i MMA, ja sam otvorio ovu temu zbog fajtanja generalno..

'naèi: ring, kavez, ulica, sudnica, skup¹tina, kladionica a bogami i uèionica..

®ali se vlastima u pisanom obliku u 3 primerka, overeno, poni¹teno, pojedeno od strane tamo neèeg svemirskog i iskenjano, pa opet overeno...:o [rofl]

Mo¾da sam malo sjebao redosled, ali to je to...:D

TEEfqd

Citat: pit poslato 08 Jun, 2013, 09:48


       @Sasa Filipovic. Badr Hari je za 5 klasa bolji od svih tih sampiona.....dokaz za to je sto ih bre pobi ko da su mala deca....a posebno mi se svidjalo kako je ubio konjinu Semija...pokenjam mu se na te sve te titule koje je dobio na masu i 2 metra visine.E pa kad naiso na tvrd kurac ..patos bhate.

   P.S.I malo se kontrolisi sta pises ....da li sam ja zensko to mogu da ti dam da opipas kad se vidimo.
U STA TI REKO FAJT FAJT

sasafilipovic

Citat: pit poslato 08 Jun, 2013, 09:48


       @Sasa Filipovic. Badr Hari je za 5 klasa bolji od svih tih sampiona.....dokaz za to je sto ih bre pobi ko da su mala deca....a posebno mi se svidjalo kako je ubio konjinu Semija...pokenjam mu se na te sve te titule koje je dobio na masu i 2 metra visine.E pa kad naiso na tvrd kurac ..patos bhate.

   P.S.I malo se kontrolisi sta pises ....da li sam ja zensko to mogu da ti dam da opipas kad se vidimo.

Misli¹ da æu da naðem ne¹to dole?

A i ti se ne¹to mnogo pali¹ na Harija... Ako ti je ba¹ toliko stalo, eto... najbolji je legenda, car, kralj, prvak sveta... dovedi ga kuæi kad ga toliko voli¹. Verovatno i njegove postere lepi¹ po zidovima?

pit

Citat: sasafilipovic poslato 09 Jun, 2013, 00:21
Citat: pit poslato 08 Jun, 2013, 09:48


       @Sasa Filipovic. Badr Hari je za 5 klasa bolji od svih tih sampiona.....dokaz za to je sto ih bre pobi ko da su mala deca....a posebno mi se svidjalo kako je ubio konjinu Semija...pokenjam mu se na te sve te titule koje je dobio na masu i 2 metra visine.E pa kad naiso na tvrd kurac ..patos bhate.

   P.S.I malo se kontrolisi sta pises ....da li sam ja zensko to mogu da ti dam da opipas kad se vidimo.

Misli¹ da æu da naðem ne¹to dole?

A i ti se ne¹to mnogo pali¹ na Harija... Ako ti je ba¹ toliko stalo, eto... najbolji je legenda, car, kralj, prvak sveta... dovedi ga kuæi kad ga toliko voli¹. Verovatno i njegove postere lepi¹ po zidovima?

Ne seri bre vise....ljudi postavili Harija zato sto je borben i mlati tvoje idole ko volove u kupusu...a koji ti problem imas u glavi ne znam niti me boli kurac...samo zaobidji  moje komentare jer ne bi trebalo da te zanimaju.

sasafilipovic

Citat: hurricane poslato 08 Jun, 2013, 02:19
@sasafilipovic

citat: ali samo ¾ensko ili neko ko je povr¹no gledao nekoliko borbi u K1 mo¾e da napi¹e tako "©ampion i legenda"

uuuu sta si nam reko...

A sto ti ne gotivis chikaizuvachabadrharija?

Mora da si navijao za mrcinu Semmija kad ga je onomad ovaj namarao kao vola u jagodama..

To onomad je bilo 2009

A evo ti ne¹to iz 2013

Badr Hari Zabit Samedov K.O. 5-25-2013 - KO - 25 mai 2013

pit

Mora da je Badr Hari ovde imao proliv...uopste mi ne lici na sebe...inace bi ovog krelca oduvao za 2 min.

Burazer

za proliv ne znam, al da je zatvor uzeo danak to sigurno  ;D
kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

mareskin

Citat: pit poslato 09 Jun, 2013, 00:34
Mora da je Badr Hari ovde imao proliv...uopste mi ne lici na sebe...inace bi ovog krelca oduvao za 2 min.

Vrhunska forma i energija ne traju doveka. Mnogi dobri borci su ostarili, primili previ¹e udaraca ili prosto izgubili motivaciju. Trudim se da ih pamtim po njihovim najboljim trenutcima i da u¾ivam u dobrim borbama.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

pit

Citat: mareskin poslato 09 Jun, 2013, 01:34
Citat: pit poslato 09 Jun, 2013, 00:34
Mora da je Badr Hari ovde imao proliv...uopste mi ne lici na sebe...inace bi ovog krelca oduvao za 2 min.

Vrhunska forma i energija ne traju doveka. Mnogi dobri borci su ostarili, primili previ¹e udaraca ili prosto izgubili motivaciju. Trudim se da ih pamtim po njihovim najboljim trenutcima i da u¾ivam u dobrim borbama.


          Naravno da je tako....svako borac ima svoj pocetak vrhunac i silazak.Ko ume na vreme da se povuce ostace zapamcen po vrhunskim borbama....ko ostane mao duze rizikuje da postane dzak.