Glavni meni

Tema za Fight

Započeo kissellii, 08 Mart, 2011, 11:43

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

sasafilipovic


UFF

u sto bi voleo da vidim ovog narkanog pedera sa konjskim repicem u ringu sa BILO kojim bokserom

Seagal bi popio takve batine da ne bi znao gde se nalazi

MILJAN

Citat: UFF poslato 20 Januar, 2012, 20:30
u sto bi voleo da vidim ovog narkanog pedera sa konjskim repicem u ringu sa BILO kojim bokserom

Seagal bi popio takve batine da ne bi znao gde se nalazi
Taj Seagal radi godinama za CIA.
Hvatovi za ruku su efektivni tek posle udarca u glavu, kada odbije¹ par sec prednosti da odradi¹ zahvat... U suprotnom, iz keca na zahvat dobija¹ udarac u glavu..Ali ovo je namerno odraðeno da se Seagal malko poka¾e..
Cave ab homine unius libri

UFF

Sve to sto on radi ima efekta sigurno na ulici sa nekim ko ne trenira ili sa nekim ko ne ocekuje napad ali kad bi usao u kavez sa bilo kim od onih sa gornjih snimaka aaaauuuuuu kakve bi batine popiooooo

SrpskiDzedaj011

Citat: UFF poslato 20 Januar, 2012, 21:24
Sve to sto on radi ima efekta sigurno na ulici sa nekim ko ne trenira ili sa nekim ko ne ocekuje napad ali kad bi usao u kavez sa bilo kim od onih sa gornjih snimaka aaaauuuuuu kakve bi batine popiooooo
Посебно са средњовековним витезовима!  ;)
I have to return some video tapes....

MILJAN

Ali samuraj bi ga iseckao :D
Cave ab homine unius libri

SrpskiDzedaj011

Не, не, не.... Ја ипак мислим да је средњовековни европски витез јачи од самурајчића!  :D
I have to return some video tapes....

sasafilipovic


MILJAN

Cave ab homine unius libri

mali_zmaj

Ma ljudi ulica je neki sasvim lijevi fah,sve ovisi o momentu,trenutku,podlozi....Dali bi neko nekog umlatio ili ne.... Vjeèno pitanje! 17 godina sam trenirao karate,a od toga 3-4 godine ful kontakt,tako da sam se malo izdvajao od klasiènih karatista koji su bili ili nisu bili fajteri uop¹te! A po¹to sam metar i ¾ilet,svaki samoprozvani ulièni fajter je lijeèio svoje bolesti na meni,neke sam tukao neke ne! Meni je treniranje pomoglo da se snaðem u tim situacijama,vjerujem da nisam trenirao,pro¹ao bih kao krava u kupusu! Ako ni¹ta nauèio sam da primam udarce...Seagal je veæ mator,prvo i osnovno,drugo ono ¹to on radi je vje¹tina,tako da bi sigurno u oktagonu popu¹io,po¹to tu ipak ima nekakvih pravila,a tu ba¹ ne dolaze mulci! A da je priznat majstor i u Japanu i ¹ire jeste! A na ulici.....,to samo on zna i taj koji bi se na¹ao u nekom sokaèetu sa njim! Milion pitanja sam dobio tog tipa ko bi koga i za¹to...Uvjek sam govorio da su to pitanja za neupuæene,amatere,ili paæenike.... !    Usss!
jin-jang

SSZGO

kakav bre seagal axaxa...
taj je i chuck norrisa zajebao
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

sasafilipovic


mali_zmaj

Dobro de Èaka Norisa ne spominjemo on je polu bog i ne spada u nijednu kategoriju! A i da nas ne bi banovao sve ovdje redom,a i Seagala zajedno sa nama!
jin-jang

sasafilipovic


MILJAN

Cave ab homine unius libri

Uncle Bob

Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 20 Januar, 2012, 23:53
Не, не, не.... Ја ипак мислим да је средњовековни европски витез јачи од самурајчића!  :D
Jeste mozda bio jaci da nosi ugalj ali zato i mnogo staticniji(oklop) a zutaci su imali polu oklope od drvenih plocica.drugo oni su ziveli po busido kodeksu i taj se ziv nepredaje. :-[
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

UFF

mozda ne razumem nove stilove ali po meni zene se cupaju za kosu, dave i sutiraju a kukavice valjaju po podu praveci poluge jer nemaju muda da ustanu i biju se pesnicama ko muskarci
ovo danas vise nije sport vec izivljavanje zarad zabave publike i novca
evo vam sto se mene tice poslednjeg savremenog heroja, borca i umetnika
iz lake u srednju pa odatle u tesku jer nije imao dostojnog protivnika
ajmo sad minusi

Roy Jones Jr Highlight

Roy Jones Jr. KO highlight

MILJAN

Citat: UFF poslato 24 Januar, 2012, 01:31
mozda ne razumem nove stilove ali po meni zene se cupaju za kosu, dave i sutiraju a kukavice valjaju po podu praveci poluge jer nemaju muda da ustanu i biju se pesnicama ko muskarci
ovo danas vise nije sport vec izivljavanje zarad zabave publike i novca
evo vam sto se mene tice poslednjeg savremenog heroja, borca i umetnika
iz lake u srednju pa odatle u tesku jer nije imao dostojnog protivnika
ajmo sad minusi

Roy Jones Jr Highlight

Roy Jones Jr. KO highlight
Si ti lud da ti pucam minus za Roy Jones-a? Èovek je talenat...   [thumb_up]
Cave ab homine unius libri