Glavni meni

Tema za Fight

Započeo kissellii, 08 Mart, 2011, 11:43

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

MILJAN

Citat: UFF poslato 17 Januar, 2012, 19:13
Citat: MILJAN poslato 17 Januar, 2012, 19:02
Citat: UFF poslato 17 Januar, 2012, 18:51
Citat: MILJAN poslato 17 Januar, 2012, 16:44
U UFC prvo nisu postojale kategorije.. Ubrzo su to izbacili.. Jer su ovi krupniji lemali slabije bez obzira na njihovu tehniku.. Ja imam cd sa svim prvim borbama u kavezu..Pa to je bilo sme¹no..

ako si na ovo mislio i ja se slazem da je bilo smesno :D

UFC Fight (Big sumo vs. Small guy)
Onaj crnac nije borac veæ deformisana vreæa sala..To je bilo tek sme¹no.. Sumo rvaè u kavezu...

pa rekao si da masa uvek pobedjuje - ono je jedna od prvih ufc borbi o kojima si privcao i rekao da su ovi mali uvek dobili batine
evo ti masa

Pride Fighting Championship MMA Fight 600 LB vs 170 LB man


a evo ti i visina i gradja i duzina ruku bez sala pa je opet popio

K1 MIRKO CROCOP VS HONG MAN CHOI
Ono nije mi¹iæna veæ masa sala... A ima¹ jo¹ na netu primera gde je fizièki slabiji borac pobedio..Ali zato ima¹ 10 puta vi¹e situacija da je fizièki jaèi borac odvalio slabijeg.. Tako da ovo tvoje postovanje nema relevantnost... Odnosno totalno je da ne napi¹em ¹ta..
Cave ab homine unius libri

MILJAN

Takoðe K1 nije realna borba veæ UFC borba.. A obzirom da smo prièali o realnog borbi, samurajima i sranjima.. UFC i MMA su keva..
Cave ab homine unius libri

UFF

Miljane ja se slazem da je krupniji i fizicki jaci uvek u prednosti
Ako si ti 190cm i 110kg bez sala a ja 170cm i 70kg jednaki mozemo da budemo i eventualno da ja u borbi pobedim samo ako ti nikad u zivotu nista trenirao nisi a ja sam se za to ceo zivot spremao
Jbg to je realnost ali napisao si kako veci UVEK pobedjuju pa sam zato te klipove i okacio

MILJAN

Citat: UFF poslato 17 Januar, 2012, 19:21
Miljane ja se slazem da je krupniji i fizicki jaci uvek u prednosti
Ako si ti 190cm i 110kg bez sala a ja 170cm i 70kg jednaki mozemo da budemo i eventualno da ja u borbi pobedim samo ako ti nikad u zivotu nista trenirao nisi a ja sam se za to ceo zivot spremao
Jbg to je realnost ali napisao si kako veci UVEK pobedjuju pa sam zato te klipove i okacio
Jok..... NApisao sam da su slabiji fizièki u realnoj borbi hendikepiraniji ...  I Semmy Schilt je izgubio par puta.. Ali je zato sa pola snage udarca iz "marke" obarao ljude kao kru¹ke..Previ¹e te¹ka ruka..
Cave ab homine unius libri

SSZGO

pa normalno je da veci ima ogromnu prednost nad manjim

zato i postoje kategorije

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

MILJAN

Citat: SSZGO poslato 17 Januar, 2012, 19:34
pa normalno je da veci ima ogromnu prednost nad manjim

zato i postoje kategorije


Upravo tako... Samo da dodam na ono ¹to si pisao za realnu borbu tj. UFC i sl.. Naravno da si u pravu: èesto se de¹avalo da mi¹iæno jaèi borci izgube na kraju zbog zamora.. Mnogo mi¹iæa tra¾e dosta kiseonika... Setih se: bio sam 2 godine sportski komentator na X3M TV u serijalu UFC.... Padanje je bilo od zezanja... POsle je televizija pre¹la na kablovsku a ja nisam imao vremena da se zezam..  Uglavnom u parteru, ko uspe da podvuèe ruku ispod brate u choke-pobeðuje.. Ovi rvaèi su stvarno kao pitoni.. Jednostavno, ako ih ne obori¹ u prvih par minuta, gubi¹ borbu skoro sigurno pa bio bokser, kick boxer ili ¹ta veæ...Brazilci su inaèe odlièni sa Vale tudo tehnikom... ..
Cave ab homine unius libri

SrpskiDzedaj011

Citat: SSZGO poslato 17 Januar, 2012, 18:27
axaxa, pa i aikido i tekwondo su ti ZVANICNE vestine   u par zemalja pa to i dalje ne znaci da nisu sviranje Qcu

zna se bre sta sta deluje, JEDNOSTAVNE STVARI koje mozes na nekome da isprobas milion puta

boks, kikboks, rvanje itd... otreses nekog pesnicama, nogama ili ga olupas o zemlju ili zadavis....

sad ovaj meni tu nesto kenja lomi jabucice Qci palci, ajde decko pokazi mi uzivo da je nekom slomis...
bez realne primene ne mozes da naucis a to sranje NE SMES NI DA PROBAS na nekome da primenis a kamoli da ponovis 1000 puta da bi izvezbao potez...


ekvivalent je da ja tebe ucim da vozis motor a da ti nikad ne sednes da ga vozis
mozda i naucis, ali samo ako si DZEDAJ :)


По питању примене мислим да си у праву али цела моја порука се односила на војну и полицијску Krav- magu а не на цивилну.... А поента Krav- mage и Системе је управо велика примењивост.... Једну је развио Израел за потребе својих војно - полицијских јединица а другу и даље развија једна од најбољих специјалних јединица света - руски Спецназ.
I have to return some video tapes....

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

sasafilipovic

Pa ovo nije Brock Lesnar

sasafilipovic


MILJAN

Citat: sasafilipovic poslato 18 Januar, 2012, 00:21
Pa ovo nije Brock Lesnar
Nema veze... Dobro je bilo... ;)
Cave ab homine unius libri

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

MILJAN

Seæa li se neko rvaèa iz Sibira Aleksandra Karelin-a.. Kada se rodio imao je 5.5 kg... Prirodno jak rvaè u grèko rimskom sitlu... Kao dete sam se odu¹evljavao njegovim borbama..©teta ¹to nije danas u godinama da krenee sa MMA treningom i UFC borbama..Ovaj Randy C. me najvi¹e podseæa na njega..Rendija inaèe zovu "the natural".. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/c/c7/Alexander_Karelin.jpg/400px-Alexander_Karelin.jpg
http://wrestlingua.com/uploads/posts/2010-05/1272918817_alexander_karelin.jpg
http://a1.ec-images.myspacecdn.com/images01/50/d594feecb467082b51f140825ea9cd10/l.jpg
Cave ab homine unius libri

sasafilipovic

Lele... ja se seæam. Mnogo jak baja.

Ostoja

Kazu da je pisao dobru poeziju, chini mi se da je bio nepobedjen neshto kao deset godina, chitava frka bila oko njegove kategorije, neshto su se Ameri bunili....
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

AndreyRR


SSZGO

ovi nisu buliji ovi su ckepi :)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Major

Mislio sam da ce da ga zapali skejtom.. :D

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

PRINC