Glavni meni

Tema za Fight

Započeo kissellii, 08 Mart, 2011, 11:43

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

sasafilipovic

Citat: monsterbnt poslato 17 Januar, 2012, 16:55
Postoje dve vestine u kojima ti masa ne vredi apsolutno nista pored superiorne tehnike. Aikido (tradicionalni naravno) i nindjitsu. Ni jedno ni drugo nemas na takmicenjima jer bi bilo previse teskih povreda il mrtvih....

Mo¾da u filmovima, na ulici bokser u ringu MMA su zakon.

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

MILJAN

Citat: monsterbnt poslato 17 Januar, 2012, 16:55
Postoje dve vestine u kojima ti masa ne vredi apsolutno nista pored superiorne tehnike. Aikido (tradicionalni naravno) i nindjitsu. Ni jedno ni drugo nemas na takmicenjima jer bi bilo previse teskih povreda il mrtvih....
Aikido....kako da ne :D Ako misli¹ na tradicionalni Aikido on je njesra.... Jer niko normalan ne napada onako kako oni ve¾baju... Prièa za malu decu.-.. Ono ©to Ljuba Vraèareviæ sa realnim Aikido stilom( jedan od njih je i Stiven Sigal) radi je ne¹to sasvim drugo...
 Imao sam spraing sa ninjutsu majstorom u Srbiji pre 20 godina... Ja 110 kg a on 60 kg (NOvica Milaèiæ).. On je iz Togakura rju ¹kole..Najrasprostranjeniji su po svetu.. Pavloviæ je to vodio u BG... Bacio sam ga kao kru¹ku i vi¹e se nije podigao.. POsle su poku¹avali da mi urade prostu polugu i nisu uspeli.Izvukao sam ruku ali ne na tehniku nego na snagu.. Slabe su im ruèice... Nisu imali nikoga u super te¹koj da mi parira pa sam se sme¹kao.-.. Laka borba i laka pobeda.. Tehnika mo¾e da znaèi ali nije presudna..30 godina treniram borbu.. I mogu da ti iz iskustva napi¹em.. Nije to ono ¹to pobeæuje...  
Cave ab homine unius libri

SrpskiDzedaj011

Citat: sasafilipovic poslato 17 Januar, 2012, 17:04
Citat: monsterbnt poslato 17 Januar, 2012, 16:55
Postoje dve vestine u kojima ti masa ne vredi apsolutno nista pored superiorne tehnike. Aikido (tradicionalni naravno) i nindjitsu. Ni jedno ni drugo nemas na takmicenjima jer bi bilo previse teskih povreda il mrtvih....

Mo¾da u filmovima, na ulici bokser u ringu MMA su zakon.
Улица је непредвидива. А по питању "ринга" - зависи од правила....
I have to return some video tapes....

MILJAN

Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 17 Januar, 2012, 17:32
Citat: sasafilipovic poslato 17 Januar, 2012, 17:04
Citat: monsterbnt poslato 17 Januar, 2012, 16:55
Postoje dve vestine u kojima ti masa ne vredi apsolutno nista pored superiorne tehnike. Aikido (tradicionalni naravno) i nindjitsu. Ni jedno ni drugo nemas na takmicenjima jer bi bilo previse teskih povreda il mrtvih....

Mo¾da u filmovima, na ulici bokser u ringu MMA su zakon.
Улица је непредвидива. А по питању "ринга" - зависи од правила....
UFC takmièenja su ti najrealnija borba,.,,Moæe¹ da bude¹ majstor èega hoæe¹. PObedi ako mo¾e¹ u kavezu... Ali se pokazalo da jedan na jedan rvaèi su CAREVI.. Tako da bi i na ulici verovatno rvaè bio u najveæoj prednosti..
Cave ab homine unius libri

SrpskiDzedaj011

Citat: MILJAN poslato 17 Januar, 2012, 17:35
Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 17 Januar, 2012, 17:32
Citat: sasafilipovic poslato 17 Januar, 2012, 17:04
Citat: monsterbnt poslato 17 Januar, 2012, 16:55
Postoje dve vestine u kojima ti masa ne vredi apsolutno nista pored superiorne tehnike. Aikido (tradicionalni naravno) i nindjitsu. Ni jedno ni drugo nemas na takmicenjima jer bi bilo previse teskih povreda il mrtvih....

Mo¾da u filmovima, na ulici bokser u ringu MMA su zakon.
Улица је непредвидива. А по питању "ринга" - зависи од правила....
UFC takmièenja su ti najrealnija borba,.,,Moæe¹ da bude¹ majstor èega hoæe¹. PObedi ako mo¾e¹ u kavezu... Ali se pokazalo da jedan na jedan rvaèi su CAREVI..
Слажем се.

А савремене војно - полицијске вештине самоодбране (Система, Krav- maga,....)!?
I have to return some video tapes....

MILJAN

Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 17 Januar, 2012, 17:40
Citat: MILJAN poslato 17 Januar, 2012, 17:35
Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 17 Januar, 2012, 17:32
Citat: sasafilipovic poslato 17 Januar, 2012, 17:04
Citat: monsterbnt poslato 17 Januar, 2012, 16:55
Postoje dve vestine u kojima ti masa ne vredi apsolutno nista pored superiorne tehnike. Aikido (tradicionalni naravno) i nindjitsu. Ni jedno ni drugo nemas na takmicenjima jer bi bilo previse teskih povreda il mrtvih....

Mo¾da u filmovima, na ulici bokser u ringu MMA su zakon.
Улица је непредвидива. А по питању "ринга" - зависи од правила....
UFC takmièenja su ti najrealnija borba,.,,Moæe¹ da bude¹ majstor èega hoæe¹. PObedi ako mo¾e¹ u kavezu... Ali se pokazalo da jedan na jedan rvaèi su CAREVI..
Слажем се.

А савремене војно - полицијске вештине самоодбране (Система, Krav- maga,....)!?
Iskreno, nemam iskustva u tim ve¹tinama... Mada MMA ti je slièan.. Razmena par udaraca i posle bacanje i gu¹enje..  Rendi Kutur je bio vi¹e godi¹nji ¹ampion iako je najstariji od njih..Ali je klasièan rvaè koji je malko nauèio da boksuje..
Cave ab homine unius libri

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

SSZGO

Citat: monsterbnt poslato 17 Januar, 2012, 12:57
A da ne racunamo sto su vitezovi koristili buzdovane za blisku borbu.
Batica u full oklopu sa stitom i buzdovanom nije bas laka meta i za najboljeg samuraja.
A nedaj boze da ga potkaci onom buzdovancinom polomio bi ga celog




ako cu protiv nekog da se borim biram ovoga...

miljan nesto prica o MMA a da li zna za osnovu borbe, izmori protivnika pa mu je*i kevu

ovaj oklop je tezak bar 30 kilograma, nema potrebe da ga seces,  posle 2-3 minuta mozes da ga isamaras na smrt kad vise ne bude mogao da se pokrene...


miljane jel ti samo gledas borbe na tv ili si bio u borbi
3 godine radio bjj kod zerjala svaki trening borbe, a umor protivnika je jedna od presudnih stavki...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

SSZGO

krav maga je sviranje kurcu

skoro pa garantujem da bih olesio ovog njihovog instruktora bez po muke...


dok n apapiru nesto od ovoga nekome mozd ai deluje da ima prolaz, dodjite vi lepo na jednu MM ultimate fight borbu tj organizujte pa d avidimo koja tehnika najbolje prolazi ;)


sto se mene tice

judo za bacanje, bjj za parter, tajlandski boks za stand-up tj udaranje
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

SrpskiDzedaj011

#170
Citat: SSZGO poslato 17 Januar, 2012, 18:11
krav maga je sviranje kurcu

skoro pa garantujem da bih olesio ovog njihovog instruktora bez po muke...


dok n apapiru nesto od ovoga nekome mozd ai deluje da ima prolaz, dodjite vi lepo na jednu MM ultimate fight borbu tj organizujte pa d avidimo koja tehnika najbolje prolazi ;)


sto se mene tice

judo za bacanje, bjj za parter, tajlandski boks za stand-up tj udaranje
Мани се. Није све то баш тако.... Са разлогом Krav- magu ради рецимо ПТЈ чијем припаднику је посао да се свакодневно сусреће са "елитом" ових простора.... А да не причамо о израелцима и њиховим припадницима специјалних снага итд....

У професионалном ММА грешка значи изгубљено милионче, подлив а у најгорем случају прелом а можда чак и смрт борца.... А на терену грешка значи изгубљен тим, таоце, а можда и целу једницу....

Israeli Special Forces - MISTARAVIM (YAMAS)
I have to return some video tapes....

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

SSZGO

axaxa, pa i aikido i tekwondo su ti ZVANICNE vestine   u par zemalja pa to i dalje ne znaci da nisu sviranje Qcu

zna se bre sta sta deluje, JEDNOSTAVNE STVARI koje mozes na nekome da isprobas milion puta

boks, kikboks, rvanje itd... otreses nekog pesnicama, nogama ili ga olupas o zemlju ili zadavis....

sad ovaj meni tu nesto kenja lomi jabucice Qci palci, ajde decko pokazi mi uzivo da je nekom slomis...
bez realne primene ne mozes da naucis a to sranje NE SMES NI DA PROBAS na nekome da primenis a kamoli da ponovis 1000 puta da bi izvezbao potez...


ekvivalent je da ja tebe ucim da vozis motor a da ti nikad ne sednes da ga vozis
mozda i naucis, ali samo ako si DZEDAJ :)

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

MILJAN

#173
Citat: SSZGO poslato 17 Januar, 2012, 18:07

miljane jel ti samo gledas borbe na tv ili si bio u borbi
3 godine radio bjj kod zerjala svaki trening borbe, a umor protivnika je jedna od presudnih stavki...
Nisi èitao gore... Majstor sam karatea... Treniram  skoro 30 godina borbu.. Posle karatea sam trenirao 10 godina kik boks.. MMA sam trenurao u letnjem kampu iz znati¾elje... 5 godina sam trenirao realnu borbu tako ¹to sam se tukao svako veèe sa svim kategorijama i bio plaæen za to.. Odnosno bio sam ¹ef obezbeðenja u jednog ogromnoj diskoteci i jo¹ nekim mestima.Svako veèe praksa ;) . Radio sam kao telohranitelj 94 i 95 godine u  Milord agenciji (pratnja),... .. Izgubio nikada nisam..  Kada je u pitanju borba, ono ¹to napi¹em, to sam i probao..Ne pi¹em napamet.. Moja borba jedan na jedan je presing od 40 sekundi i dobitna je kombinacija sa mojom masom u uliènoj borbi..  Inaèe guram 10 rundi po 3 minuta sa direktima i pauzom od 5 sekundi izme¹u vezana dva udarca.. Sada sam sanirao povredu kième i krenuo ponovo kick box i teretanu
Cave ab homine unius libri

UFF

Citat: MILJAN poslato 17 Januar, 2012, 16:44
U UFC prvo nisu postojale kategorije.. Ubrzo su to izbacili.. Jer su ovi krupniji lemali slabije bez obzira na njihovu tehniku.. Ja imam cd sa svim prvim borbama u kavezu..Pa to je bilo sme¹no..

ako si na ovo mislio i ja se slazem da je bilo smesno :D

UFC Fight (Big sumo vs. Small guy)

sasafilipovic


MILJAN

Citat: UFF poslato 17 Januar, 2012, 18:51
Citat: MILJAN poslato 17 Januar, 2012, 16:44
U UFC prvo nisu postojale kategorije.. Ubrzo su to izbacili.. Jer su ovi krupniji lemali slabije bez obzira na njihovu tehniku.. Ja imam cd sa svim prvim borbama u kavezu..Pa to je bilo sme¹no..

ako si na ovo mislio i ja se slazem da je bilo smesno :D

UFC Fight (Big sumo vs. Small guy)
Onaj crnac nije borac veæ deformisana vreæa sala..To je bilo tek sme¹no.. Sumo rvaè u kavezu...
Cave ab homine unius libri

MILJAN

Cave ab homine unius libri

sasafilipovic


UFF

Citat: MILJAN poslato 17 Januar, 2012, 19:02
Citat: UFF poslato 17 Januar, 2012, 18:51
Citat: MILJAN poslato 17 Januar, 2012, 16:44
U UFC prvo nisu postojale kategorije.. Ubrzo su to izbacili.. Jer su ovi krupniji lemali slabije bez obzira na njihovu tehniku.. Ja imam cd sa svim prvim borbama u kavezu..Pa to je bilo sme¹no..

ako si na ovo mislio i ja se slazem da je bilo smesno :D

UFC Fight (Big sumo vs. Small guy)
Onaj crnac nije borac veæ deformisana vreæa sala..To je bilo tek sme¹no.. Sumo rvaè u kavezu...

pa rekao si da masa uvek pobedjuje - ono je jedna od prvih ufc borbi o kojima si privcao i rekao da su ovi mali uvek dobili batine
evo ti masa

Pride Fighting Championship MMA Fight 600 LB vs 170 LB man


a evo ti i visina i gradja i duzina ruku bez sala pa je opet popio

K1 MIRKO CROCOP VS HONG MAN CHOI