Glavni meni

Izbor motora za put

Započeo Kanarinac, 22 Jul, 2018, 22:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hattrick

#280
Citat: symon poslato 31 Jul, 2018, 20:11
...stariji èika na skupu u Koceljevi u prièi ka¾e , ¹ta æe ti motor koji ide 310-20 km/h a ti ga vozi¹ 270-80 km/h mo¾e biti da je i u pravu...

E jebi ga sad, aj kad se klinci proseravaju, i nekako, al kad krenu to 40++, tacno proliv dobijes. Pa onda sta ce onda nekome zena da je jebe sam, kad ona moze lagano da izdrzi bar petoricu + fistovanje flasom od koka kole + pisanje i sranje u usta. Zaista ne mislim da je redovna voznja 270-280km/h po nasim lokalnim putevima spora.

symon

Citat: DraganPavlicevic poslato 01 Avgust, 2018, 09:33
Jedno pitanje za symona: koja je godina ta tvoja busa?

2000

Glava Dole

Citat: symon poslato 31 Jul, 2018, 20:11
...stariji èika na skupu u Koceljevi u prièi ka¾e , ¹ta æe ti motor koji ide 310-20 km/h a ti ga vozi¹ 270-80 km/h mo¾e biti da je i u pravu...


Ja cu sad prosto u zemlju da propadnem... moj ide 230+ a ja ga preko 200 nisam poterao preko godinu dana... uzas koja sam picketina :(

Lazic

Moj bi trebalo d'ide 186 bez kofera sa fabrièkim vizirèetom, nisam ga poterao preko 160 godinama, ostane bez goriva zbog ¹troke u rezervoaru... :D












Citat: idanijel poslato 01 Avgust, 2018, 16:17
Citat: Laziæ poslato 01 Avgust, 2018, 01:23
Ko nije vozio bubu 1.2 i Opelove dizela¹e iz 80-ih nema pravo glasa... ;D Tu ti za preticanje trebaju proraèuni kao da ¹alje¹ raketu na mesec... I smer vetra i brzina, i vla¾nost vazduha, i temperatura, i oktanska vrednost goriva, nagib mora¹ da procenjuje¹ u pola stepena, 300 kuraca da obiðe¹ nekoga i onda ¾ena ka¾e, meni se pi¹ki... :o ;D ;D ;D More, pi¹aj u sebi do mora... :D
Kad god sam isao na more jedno 10 puta,uvek sam ma¹tao kako nije bar 1.6 uz ona brda,al sta je tu je,inaèe buba moze mnogo vise da izdrzi nego vlasnik😀😂
Ma¹tao sam da je bilo ¹ta br¾e... :D Inaèe jedne godine me pratio lik u nekim normalnim kolima kroz celu Crnu Goru, upoznali se u nekoj koloni oko Bijelog Polja, bio je ubeðen da je buba frizirana, gazio sam je kao da je tuða, tro¹ila skoro 8 litara... Imao nove amortizere i gume... :o ;D Ka moru bez nervoze nije prelazila 5.5...

bobangsxr

Citat: Laziæ poslato 01 Avgust, 2018, 19:36
Moj bi trebalo d'ide 186 bez kofera sa fabrièkim vizirèetom


[rofl] [rofl] [rofl]

Hohštapler

ja kad citam ove brzine kojima vi vozite kad putujete (200+) ja pomislim kako je vojvodina dosadna i ravna, niko nigdi ne juri...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gavrolini

Gazio bi i ti da vfr moze da prebaci 200 :)

dzimika

pa to da moze 200 onda bi mu se jaja isprzila :P

Boban_m

#288
Samo kazem ;D

22988" border="0


Gavrolini


Hohštapler

Citat: Gavrolini poslato 01 Avgust, 2018, 22:16
Gazio bi i ti da vfr moze da prebaci 200 :)

...dru¾e, godine, artritis,  zenim se za mesec dana, gadjam pod precku pravim sitnu decu, vfr mi se uklapa u koncepciju...
Di jurim?

PS.
xtz ¹tenara je pojam za mladalaèki motor ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Citat: bobangsxr poslato 01 Avgust, 2018, 19:52
Citat: Laziæ poslato 01 Avgust, 2018, 19:36
Moj bi trebalo d'ide 186 bez kofera sa fabrièkim vizirèetom


[rofl] [rofl] [rofl]

Nekad davno sam ga testirao GPS-om koliko mo¾e da navuèe na autoputu, vozio sam punim gasom 70-80km, po navigaciji sam postigao maksimalno 182, a sat je pokazivao malo preko 200... Bio je fabrièki vizir, nisam imao kofer i zalegao koliko sam mogao... Èim se ispravim padala je brzina na oko 170 i bilo je jako buèno i neudobno... :D Potor¹nja oko 8.5 ali i sa par desetina km lak¹e vo¾nje... Znm da sam negde proèitao da mo¾e da navuèe 186... Sad gledam po netu pi¹e 165 al' mislim da je to za poslednji model koji je bio malo u¹trojen zbog ekologije...

Gavrolini

Citat: Hoh¹tapler poslato 02 Avgust, 2018, 12:25
Citat: Gavrolini poslato 01 Avgust, 2018, 22:16
Gazio bi i ti da vfr moze da prebaci 200 :)

...dru¾e, godine, artritis,  zenim se za mesec dana, gadjam pod precku pravim sitnu decu, vfr mi se uklapa u koncepciju...
Di jurim?

PS.
xtz ¹tenara je pojam za mladalaèki motor ;)
Pa ko kaze da sam ja mlad :) a i vise me radi 120km/h po makadamu neko 200 na ravnom asfaltu.

mali_zmaj

Citat: Hoh¹tapler poslato 02 Avgust, 2018, 12:25
Citat: Gavrolini poslato 01 Avgust, 2018, 22:16
Gazio bi i ti da vfr moze da prebaci 200 :)

...dru¾e, godine, artritis,  zenim se za mesec dana, gadjam pod precku pravim sitnu decu, vfr mi se uklapa u koncepciju...
Di jurim?

PS.
xtz ¹tenara je pojam za mladalaèki motor ;)

Kad pijemo slatku??
jin-jang

Lazic


bobangsxr

Citat: Laziæ poslato 02 Avgust, 2018, 12:45
Citat: bobangsxr poslato 01 Avgust, 2018, 19:52
Citat: Laziæ poslato 01 Avgust, 2018, 19:36
Moj bi trebalo d'ide 186 bez kofera sa fabrièkim vizirèetom


[rofl] [rofl] [rofl]

Nekad davno sam ga testirao GPS-om koliko mo¾e da navuèe na autoputu, vozio sam punim gasom 70-80km, po navigaciji sam postigao maksimalno 182, a sat je pokazivao malo preko 200... Bio je fabrièki vizir, nisam imao kofer i zalegao koliko sam mogao... Èim se ispravim padala je brzina na oko 170 i bilo je jako buèno i neudobno... :D Potor¹nja oko 8.5 ali i sa par desetina km lak¹e vo¾nje... Znm da sam negde proèitao da mo¾e da navuèe 186... Sad gledam po netu pi¹e 165 al' mislim da je to za poslednji model koji je bio malo u¹trojen zbog ekologije...

Ma to si imao vetar u leða ili razbusenu diznu ;D

Lazic

Moguæe... :D  U svakom sluèaju sve preko 150kmh ja pakao na kleu... Ma sve preko 140... ;D Al' neponovljivi oseæaj panike kad na 160+ u nagibu krene da se me¹kolji i ljulju¹ka... :o ;D

balcan girl

ptièice bas lepo sto æes da menjas motor :D ono kad sam se provozala s tobom u titelu me podsetilo sto ne volim rrrrr motore jebote ko skakavac sam na rrrr motorima :D kako cu sad lepo da se smestim za neki defile iza tebe to ce èudo da bude :D a da, ne zaboravi da mi kupis poklon ako opet ides negde preko :D  :-* :-* :-* :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

perlx

Citat: Gavrolini poslato 02 Avgust, 2018, 12:48
Pa ko kaze da sam ja mlad :) a i vise me radi 12060km/h po makadamu neko 200 na ravnom asfaltu.
Ispravljeno  :)

Gavrolini

Cekam tebe i tvoju afriku da se pojavite kod mene. Pozvan si vise puta. Ponecu vise cigara da mogu da zapalim po jednu na svakih 10km dok te cekam :)