Glavni meni

"Jak" ispred tastature

Započeo MILJAN, 07 Mart, 2011, 23:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MILJAN

Citat: goranvojska poslato 28 Decembar, 2011, 20:19
braticu..........noc svedoka nema.
"danas mo¾e svaka stoka da nabavi 2 svedoka" :D
Cave ab homine unius libri

Charuga


Charuga

Kao i obicno sve znate i u svemu ste najbolji.... divim se nekim ljudima ovde i voleo bih da sam "veliki" kao oni......

Ja nazalost u zivotu nisam nista prosao....nisam ratovao..... nisam se tukao..... nisam pucao...... nisam ranjavan...... ma, neznam bas nista o zivotu i sranjima......

OOOOOOO mocni veliki ljudi....smilujte se nama sto imamo samo do 100 kg. nemojte nas gaziti.....krckati koskice.....nemojte koristiti vasu "namazanost" i veze da nam naudite......

Evo smo se usrali pored kompjutera i nemozemo vise ni da kucamo koliko nam se tresu ruke........


MILJAN

Cave ab homine unius libri

MILJAN

Cave ab homine unius libri

pit



           Ima raznih ljudi ....ne mislim sa ovog foruma da me neko pogresno ne bi shvatio..... kao zajebani su likovi....posle cujem u saradnji su sa policijom pa hoce da urade namestaljku....jbg tastatura sve trpi ....licem u lice sve izgleda drugacije.
           

MILJAN

Citat: pit poslato 28 Decembar, 2011, 21:50


          Ima raznih ljudi ....ne mislim sa ovog foruma da me neko pogresno ne bi shvatio..... kao zajebani su likovi....posle cujem u saradnji su sa policijom pa hoce da urade namestaljku....jbg tastatura sve trpi ....licem u lice sve izgleda drugacije.
         
Taèno... :)
Nego pusti ti te likove... ©ta ka¾e¹, kako ova ¾enska u drugom delu snimka, mrda sikama?  :o ;D
Cave ab homine unius libri

ЯЭВОЛУТИОН

ja ne volim policiju.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

pit


         
Citat: MILJAN poslato 28 Decembar, 2011, 22:00
Citat: pit poslato 28 Decembar, 2011, 21:50


          Ima raznih ljudi ....ne mislim sa ovog foruma da me neko pogresno ne bi shvatio..... kao zajebani su likovi....posle cujem u saradnji su sa policijom pa hoce da urade namestaljku....jbg tastatura sve trpi ....licem u lice sve izgleda drugacije.
         
Taèno... :)
Nego pusti ti te likove... ©ta ka¾e¹, kako ova ¾enska u drugom delu snimka, mrda sikama?  :o ;D


               Dobraaaa

WOLVERINE

Citat: pit poslato 28 Decembar, 2011, 19:46


            A sto ne organizujemo jedan turnir u boksu i  tacno utvrdimo ko je najjaci.Evo ja se prijavljujem posto sam kao klinac trenirao boks i poznajem pravila da budem sudija....garant nema da budem pristrasan.


  PUSSY........... :D :D :D :D [prebicute] [prebicute] [prebicute]

gane

Citat: Charuga poslato 28 Decembar, 2011, 21:20
Kao i obicno sve znate i u svemu ste najbolji.... divim se nekim ljudima ovde i voleo bih da sam "veliki" kao oni......

Ja nazalost u zivotu nisam nista prosao....nisam ratovao..... nisam se tukao..... nisam pucao...... nisam ranjavan...... ma, neznam bas nista o zivotu i sranjima......

OOOOOOO mocni veliki ljudi....smilujte se nama sto imamo samo do 100 kg. nemojte nas gaziti.....krckati koskice.....nemojte koristiti vasu "namazanost" i veze da nam naudite......

Evo smo se usrali pored kompjutera i nemozemo vise ni da kucamo koliko nam se tresu ruke........



evo ti +

pit

Citat: WOLVERINE poslato 29 Decembar, 2011, 00:11
Citat: pit poslato 28 Decembar, 2011, 19:46


           A sto ne organizujemo jedan turnir u boksu i  tacno utvrdimo ko je najjaci.Evo ja se prijavljujem posto sam kao klinac trenirao boks i poznajem pravila da budem sudija....garant nema da budem pristrasan.


 PUSSY........... :D :D :D :D [prebicute] [prebicute] [prebicute]


               Jao jesam ....zabranio mi lekar da udaram levom rukom samo desnom.Levom udaram prvi put u zivog coveka drugi put u les...i sta sam napravio onda .....oces na robiju da me oteras. :P

MILJAN

Mir u svetu.... Mir u svetu.... Vikaæu kada napunim 60 :D
Ti si bre Pite nasilnik... Jo¹ i boxer... Lele...
©alu na stranu, u Ni¹u je bezbednosna situacija u kriminogenom pogledu najgora u Srbiji,.. Jel postavi¹e naèelnika panduracije?
Cave ab homine unius libri

pit

Citat: MILJAN poslato 29 Decembar, 2011, 00:19
Mir u svetu.... Mir u svetu.... Vikaæu kada napunim 60 :D
Ti si bre Pite nasilnik... Jo¹ i boxer... Lele...
©alu na stranu, u Ni¹u je bezbednosna situacija u kriminogenom pogledu najgora u Srbiji,.. Jel postavi¹e naèelnika panduracije?


              E sad ga izvali za 1o -ku sto se tice bezbedonosne situacije u Nisu.Niti ima sto kazes ti kriminogenih organizacija i ne desava se nista vise krimonala nego u drugom gradovima.Da ne pominjem BG ali mislim da je NS daleko jaci i orgamnizovanikji sa mafijom.U Nisu ima nekoliko zescih momaka koji su skroz pod kontrolom policije i mozda par klinaca koji idu na dugi odmor i to je to.

MILJAN

Citat: pit poslato 29 Decembar, 2011, 00:31
Citat: MILJAN poslato 29 Decembar, 2011, 00:19
Mir u svetu.... Mir u svetu.... Vikaæu kada napunim 60 :D
Ti si bre Pite nasilnik... Jo¹ i boxer... Lele...
©alu na stranu, u Ni¹u je bezbednosna situacija u kriminogenom pogledu najgora u Srbiji,.. Jel postavi¹e naèelnika panduracije?


              E sad ga izvali za 1o -ku sto se tice bezbedonosne situacije u Nisu.Niti ima sto kazes ti kriminogenih organizacija i ne desava se nista vise krimonala nego u drugom gradovima.Da ne pominjem BG ali mislim da je NS daleko jaci i orgamnizovanikji sa mafijom.U Nisu ima nekoliko zescih momaka koji su skroz pod kontrolom policije i mozda par klinaca koji idu na dugi odmor i to je to.
Jok, jok...... Nisi pratio... Ne mogu da naðem link sada..Ima neki film pa ziljam u njega... Èak i Daèiæ priznao..Niste ni imali tada naèelnika a stanje lo¹e..
Cave ab homine unius libri

pit



          Pa ja valjda zivim u Nisu  i znam stanje iz prve ruke....jebes statistiku i Dacica.

MILJAN

Pa lemali su poreskog inspektora pro¹le godine kada je radio kontrolu dole... Sad jadnici ne smeju da proðu kroz neki podzemni gde ima radnji...ccccccccccccccc...... I trgovci opasni dole... :)
Cave ab homine unius libri

pit

Citat: MILJAN poslato 29 Decembar, 2011, 00:50
Pa lemali su poreskog inspektora pro¹le godine kada je radio kontrolu dole... Sad jadnici ne smeju da proðu kroz neki podzemni gde ima radnji...ccccccccccccccc...... I trgovci opasni dole... :)

                                        Taj podzemni prolaz je poznat po tome sto niko ne kuca fiskalne racune u znak protesta sto buvljacima dozvoljavaju da rade i prodaju istu robu bez fiskalne kase.....inace se proteze duz cele glavne ulice i ima oko 300 lokala.

MILJAN

Cave ab homine unius libri

prpa_zr

Citat: pit poslato 29 Decembar, 2011, 00:53
Citat: MILJAN poslato 29 Decembar, 2011, 00:50
Pa lemali su poreskog inspektora pro¹le godine kada je radio kontrolu dole... Sad jadnici ne smeju da proðu kroz neki podzemni gde ima radnji...ccccccccccccccc...... I trgovci opasni dole... :)

                                        Taj podzemni prolaz je poznat po tome sto niko ne kuca fiskalne racune u znak protesta sto buvljacima dozvoljavaju da rade i prodaju istu robu bez fiskalne kase.....inace se proteze duz cele glavne ulice i ima oko 300 lokala.

seæam se da sam bio fasciniran tom podzemnom ulicom kad sam prvi put bio u Ni¹u..