Glavni meni

Vremenska prognoza

Započeo SSZGO, 07 Mart, 2011, 13:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Jefta

Слободан у петак тако да може :)

dzimika

ja cu da vas pratim sa biciklom :P

dzimika


Jefta


stefgi

Citat: dzimika poslato 08 April, 2013, 09:11
ja cu da vas pratim sa biciklom :P
ја на рошкама јер чак ни бицикл више немам

dzimika


Lazic

Ne seri, na kopu snega dovoljno, u¾as, mislio sam da ga neæu vi¹e videti ove godine...:o

@Uff:
Be¹e sutra se kvasim u SaviDunavu...?

:D

UFF

Daaaaaa

javi vreme dolazim i ja motorom ali samo da te gledam :D

valjda se nije voda povukla?

Lazic

gde se povukla, mo¾e samo jo¹ vi¹a da bude...:D U svakom sluèaju æu se izuti i zavrnuti pantalone...:D

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Izaði sa posla cupi, ako sme¹...:P Koliko ono godina puni¹ sutra...???  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Taraba

Sad bio do Kosovske. Pro¹etao kroz Knez Mihajlovu.
Nije ni èudo ¹to nam dr¾ava u kurcu kad je 30% stanovni¹tva Beograda tamo u radno vreme.
Vratio se do firme da jedem i sad odo na Kali¹ da vidim dal se vidi ona voduraèa kod Neboj¹e da te snimam sutra  [srednjiprst]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mkt

ahhah nece valjda stvarno da vozi

Lazic

jok, ti æe¹...:P :D Pa Tarabiæu je roðendan...:D

mkt

haha sjajno
daj javite pa da se ritualno svi sjurimo u reku

Lazic

¹ta ima da javljamo, sutra...:D Kad pobegnem sa posla, zovem Uffa i Tarabiæa da obezbede medijsku podr¹ku i gaaaasss....:D Kroz baru...[facepalm] [rofl]

K0le

Dolazim onda i ja  8), to moram da vidim  :P  ;D

mkt

ce da izadjes i na televizor ondak

Lazic

Jo¹ ako sluèajno zaplivamo...:o Po poslednjem izve¹taju trebalo bi da je voda od onog dana porasla jo¹ 30-40cm...:D


UFF

promenili prognozu sa sutra
umesto kisa uvece i u subotu kisa sutra ceo dan  [veryangry] [veryangry] [veryangry]