Glavni meni

Uopsteno o Counter Strike serverima

Započeo bullet88, 06 Mart, 2011, 20:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

taj ban vam vazi samo sa cs servera
nemoj da mesate to sa forumom
tamo moze da vam napise i uradi sta god hoce (isto kao i uzivo) i to nece uticati na situaciju ovde

Plazma Keks

naravno. sve sto sam rekao se tice CS servera.

Kengur

ako zazivi serv, prapravicu prvi post ceo, sa pravilima ip i ostalim glupostima kako treba...

Ali trajni ban je neophodan na cs serveru, pa ko hoce da puca kroz zidove i te fore, nek ide na neki deciji server...

Tihi_ZR


Splinter

Небитни пролазник

Plazma Keks

sutra idem na VMA da operisem nos. nece me biti ja mislim 5 dana, neka mi hpg ili neko drugi ko misli da je kompetentan da bude admin ostavi steamID, pass ili nick na PP.

UFF

Opet si nekom nesto uzivo kenjao kao sto to radis na forumu pa ti neko polupao nos? :D

AndreyRR

kako ce to da te boli kad ti budu vadili
tampone iz nosa i cevcicu jaoooooooo

Plazma Keks

Citat: UFF poslato 03 Januar, 2012, 11:25
Opet si nekom nesto uzivo kenjao kao sto to radis na forumu pa ti neko polupao nos? :D
pazi, ja mnogo kenjam, ali me nikad niko nije napao... to me i dalje cudi....

imam devijaciju nosa, jedva disem na nos, kroz levu nozdrvu jedva da prolazi vazduh...

UFF

idi kod lazica ili despica da smrknes malo kroz tu kroz koju ti ne prolazi vazduh-bice ti bolje :D
i ako planiras da se bijes uradi to odmah da te ne operisu dva puta :D

Plazma Keks

necu kod despica, dovoljno ga znam.. sjebace mi nos.... i onda cu stvarno morati kod doktora ;D

izbgavam da se bijem... radio sam to u skoli.. shvatio sam da mi nije problem da uhvatim bilo sta i da olupam o nekoga... samo mi jos fali da budem upisan u policiji

dzimika

ima li neko raspolozen za malo pucanja?

UFF

jebes pucanje ja sam raspolozen za ono domace vino a tebi ako gosti jos nisu stigli reci da ja krenem :D

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

dzimika

Citat: UFF poslato 03 Januar, 2012, 19:52
jebes pucanje ja sam raspolozen za ono domace vino a tebi ako gosti jos nisu stigli reci da ja krenem :D
vino kad stigne donosim ti tvoju flasu sto ti dodjem :D

Plazma Keks

idem 30og na operaciju... tako da mogu da tandzaram

dzimika


cika zuba

[/

despic

klasican divljak

Plazma Keks