Glavni meni

Uopsteno o Counter Strike serverima

Započeo bullet88, 06 Mart, 2011, 20:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

madball, na war3 serveru sam admin.

easy

aa kul, ne znam te, ne idem ja tamo :)

Splinter

Може игра, вечерас после 21 час?
Небитни пролазник

jager

Alo bre, manijaci.... moj sin vas izaziva veèeras na CS-u ;D
Ajde oko 19h se pojavite...

Splinter

Небитни пролазник

velja

Moze. Plazma daj steam id na pp.

easy


despic

ajde izi dodji na war3cs
vrh je...shurim klince :)
klasican divljak

Plazma Keks

e despicu. javi se na beotel forumu da ostavis steam id, nickname i pass za admina. sredio sam ti sve, ostalo je sve na tebi. na forumu nadji admina sa nickom MILAN

jerej

Navucete me na kanter i onda vas nema, a ja ko ludak po celu noc igram na drugim serverima. Jos veceras i brisem, jer ne mogu da spavam.

velja

#270
Plazma stavio sam ti admina. Probaj pa javi ako radi. Nema smisla igrati dok se to ne resi. I meðu nama ima debelo bezobraznih tipova.

Ja bi da prvo pravilo bude CHIT=PERM BAN.

A ne ovako lik pravi 20 kilova za par partija, a kad odem u spec izadje iz igrice i posle do daljenjeg ne moze da ubije nikog.

Plazma Keks

sluzicu se pravilnikom sa beotel servera. evo link da procitas pa proceni da li ti odgovara: http://forum.beotel.net/viewtopic.php?f=7&t=4155

prilicno je jasan sto se mene tice.

aca035

I ovde se igra kanter:-)Moze sifra pa ako imam vremena da naletim :-)

velja

Nema sifre trenutno.

@Plazma. Jer si probao jel ti radi admin. Ima amx instaliran.

bullet88

Citat: velja poslato 26 Jul, 2011, 21:05
Plazma stavio sam ti admina. Probaj pa javi ako radi. Nema smisla igrati dok se to ne resi. I meðu nama ima debelo bezobraznih tipova.

Ja bi da prvo pravilo bude CHIT=PERM BAN.

A ne ovako lik pravi 20 kilova za par partija, a kad odem u spec izadje iz igrice i posle do daljenjeg ne moze da ubije nikog.
nemoj da se ustrucavas nego reki ko je taj neko nema sta ko da se ljuti na tebe vec mi na tog nekog ko cituje medju nama,valjda je ovo drugarski server

ps nemoj da bez razloga nekog optuzujemo da je cciter i sa se smaramo oko toga,ima ljudi koji mnogo dobro igraju,videcete kad Aca035 svrati na server,a jos i ako Nemanja dodje.......  ;D ;D
Ministar za uvoz

velja

Ne optuzujem nikog. Kazem da ne moze da se igra bez admina.

Ali kad si naceo da te pitam? Jel aca035 pravi rezultat 14:1, a kad sam ja u spec 2:14 ili izaðe? Jel aca035 izlazi na vrata i puca pravo na lika koji se ustekao iza krova na pocetku partije? Vidovita zorka? Cuo ga gde cuci jos od kad je ovaj bio na drugom kraju mape?

Opet -> Nisam optuzio nikog samo mi je to malo èudno pa reko bolje da ima admina da se ne èudim.

Plazma Keks

jel admin ovde u specu ima esp?

Plazma Keks

ovo mi se pojavi kada udjem u server.

aca035

Citat: velja poslato 27 Jul, 2011, 02:59
Ne optuzujem nikog. Kazem da ne moze da se igra bez admina.

Ali kad si naceo da te pitam? Jel aca035 pravi rezultat 14:1, a kad sam ja u spec 2:14 ili izaðe? Jel aca035 izlazi na vrata i puca pravo na lika koji se ustekao iza krova na pocetku partije? Vidovita zorka? Cuo ga gde cuci jos od kad je ovaj bio na drugom kraju mape?

Opet -> Nisam optuzio nikog samo mi je to malo èudno pa reko bolje da ima admina da se ne èudim.


aca to ne radi i aca nije imao scor 2:14 nikad:-) ali nemanja radi ali to je radio i iz igraonice gleali ga ljudi sa onog servera uzivo a mozes i da svratis da vidis kako to radi pa da te nauci ali moras da vezbas :-)
ps:nisam igrao skoro 2 godine zbog posla sada sam vas.:-)kad iskopam vreme svraticu:-)
pozdrav

Abdullah100k

Ne rise da se i ovde ljudi svadjaju. ja sam jadan.
CAMO IS MY FAVORITE COLOR