Glavni meni

Uopsteno o Counter Strike serverima

Započeo bullet88, 06 Mart, 2011, 20:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

velja

Citat: Gaspar poslato 04 Jul, 2011, 14:41
Aj dajte samo neki link za dl CS-a. Hocu i ja da se peglam sa vama  :D
http://www.cs-skini.me/csfull/

Splinter

Да видим, има ли кога?
Небитни пролазник

velja

Ajde nesto veceras od 8?

Kojo ce da budu admini? Predlozite neke ljude od poverenja.
Da li da stavimo password?

velja

Pokrenuo sam ga u pozadini i dodao sam loop da uloguje ako crashuje i da se startuje ponovo. Molim te dodaj to u te init scripte. Zadnji put kada sam po tome prckao bio je slackware i ne secam se da je nesto ovako izgledalo.

velja

Ne radi lose. Ja i Gunner igrali malo. Malo je ping veci - oko 60 ali ne primecujem nikakve probleme. Ajde nek udje jos neko. Ja odo da se okupam pa se vracam.

Gašpar

Jao ja se sad setio da nemam misa. Ne znam kako sam planirao da igram  :D :D :D

velja


Plazma Keks

ides na strelice, na page up nisanis na gore, a na page down na dole.

jager

Citat: velja poslato 04 Jul, 2011, 22:11
Ne radi lose. Ja i Gunner igrali malo. Malo je ping veci - oko 60 ali ne primecujem nikakve probleme. Ajde nek udje jos neko. Ja odo da se okupam pa se vracam.

Server je na maðarskom linku, pa otud i ping od 60-tak ms. No, trebalo bi da je stabilno, bez nekih oscilacija.
Meni je ping JEDNA ms !!!!  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

RoaD GunneR

Citat: jager poslato 05 Jul, 2011, 01:38
Citat: velja poslato 04 Jul, 2011, 22:11
Ne radi lose. Ja i Gunner igrali malo. Malo je ping veci - oko 60 ali ne primecujem nikakve probleme. Ajde nek udje jos neko. Ja odo da se okupam pa se vracam.

Server je na maðarskom linku, pa otud i ping od 60-tak ms. No, trebalo bi da je stabilno, bez nekih oscilacija.
Meni je ping JEDNA ms !!!!  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Citeru :P

velja

De nestade ona druga tema?

Treba nam admin jer ja ne umem.
(Snaso sam se da kickujem UFFa dok je onanaisao po meni dok sam bio afk)

Ajde da ugovorimo neko vreme kad cemo da igramo? Ne vredi ovako.


Plazma Keks

mogu ja da budem admin. admin sam na beotel serveru, tako da znam skoro sve amx komande i mogu lako da provalim citere jer igram cs vec 10 godina.

velja

Ja se slazem. Nek se jave ostali sto igraju pa nema problema dodaæu  te.

Gašpar


jager

Ae dodaj i mene, da se i¾ivljavam nad vama jadnima  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

UFF

Citat: velja poslato 05 Jul, 2011, 22:29
Snaso sam se da kickujem UFFa

ipak nisi uspeo da me kikujes
da jesi znao bi to po odbijajucoj poruci koju bi dobio kad bi pokusao da pristupis forumu  [rofl]

velja

Opusteno. Mozemo da se sutamo u jaja.

jerej



easy

Citat: Plazma Keks poslato 05 Jul, 2011, 23:23
mogu ja da budem admin. admin sam na beotel serveru, tako da znam skoro sve amx komande i mogu lako da provalim citere jer igram cs vec 10 godina.


koji ti je nick na beotelu? igram i ja tamo, bio admin na DM/u malo :D