Glavni meni

RD 125 84.god.

Započeo Zverka, 06 Mart, 2011, 00:39

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zverka

jedan meni jaaako drag motoric posto je  ovo chudo bilo moj prvi motor

LM

sta mogu reci o ovom cudu sem da je CVAAAAJAAA  :P i kao takav je  privukao sve moje simpatije prema dvotaktnim motorima  [klanjam_se]
motoric je izuzetno lagan cirka oko 100tinjak kg.s kojima je moguce sve i svasta raditi - na njemu sam ucila dizanje na prednji i mnoga druga chuda
al cvaja ko cvaja sta bi vam rekla
izuzetno snazan motor ( NIKAKO ZA POCETNIKA) koji bikvalno kocnice nema
u prevodu zaleti se ako imas..... da ne kazem sta pa moli BOGA DA STANES
na njemu sam ucila i prve zanatluke i prvi put uprljala ruke opet cu reci cvaja ko cvaja
cesto se kvari al zato pruza osecaj koji niti jedan  cetvorotaktni motor nije  u stanju da pruzi
slatko smo se nas dve navozale,iako me je motor izdao dva puta (jos dok nisam ni imala polozeno)
sa velikim osmehom na licu cu se uvek secati prvog snega na ovom motorinu  ;D
i reakcije mnogih meni dragih ljudi koji su me videli na istom ( koji nazalost vise nisu sa nama )

mehanicki je  teski krsic PRIZNAJEM al  emotivno je daleko vise od toga i sad da mogu iskreno kupila bi je samo da znam u cije ruke je dosla
eto koliko da imam ponovo nekad da probudim onaj osecaj koji samo cvaja moze da pruzi

sta jos da vam kazem  sem
kocnice nikakve ...izuzetno laka upravljivost ( ko bicikleta) divljak a ne prgavac ( ko je vozio cvaju zna o cemu pricam)
i to je od prilike to ...
u prilogu slikica pre prve generalke :)
Never ride faster than your angel can fly

:D

Zverka

evo iskopah slikicu i posle prve generalke :)
posle sredjivanja :) pa ko se nebi zaljubio u ovo malo chudoviste
[balavi]
Never ride faster than your angel can fly

:D

dzimika

na ovom motoru sam i ja ucio da vozim, posto su drugari imali dva komada :D
prvi km ikada na motoru sa menjacem napravljeni na ovom cudu, motor je kao bicikla inace a ispod mene je delovao kao da sam detetu ukrao igracku :D
ali kad se zavrti preko 7000 oce da poleti :P

Zverka

ma motoric je azdaha BIO ...:)
al ima duuusuuu :) pa kad se zaleti ...sve sto ti ostane je da pomislis DRZ SE ZUUUTI :)
Never ride faster than your angel can fly

:D

UFF

Citat: Zverka poslato 06 Mart, 2011, 00:39
na njemu sam ucila dizanje na prednji

bikvalno kocnice nema u prevodu zaleti se ako imas..... da ne kazem sta pa moli BOGA DA STANES

kocnice nikakve ...


???

Zverka

#5
hahaha ma ima on kocnice al  jaaako lose... u prevodu  nikakve
mozes da se sigras sa i na  malim brzinama al nedo Bog da se zaletis i da MOOOORAS da kocis... onda moli onog gore da te pogleda kroz iglene ushi
a dizanje na prednji ili ti stopi :) pa  to je  za to maleno chudo ko  maciji kasalj ...samo se maaalkice nagnes napred i priitisnes kocnicu ( opet kazem na malenim brzinama on ima kocenje nekakvo  ) i uradeo si poso na kome bi ti i stronser cestito :)
p.s meni bar jeste :)

problem je jedan disk napred i dobos pozadi :) kombinacija  nedaj ti boze ZLU NE TREBALO  na to sam mislila  sorry :)
Never ride faster than your angel can fly

:D

Zverka

p.s
stronser je ucio zanat na rd-u 350  onda ti je dalje sve jasno :)
Never ride faster than your angel can fly

:D

UFF

Ako ti je strons cestitao onda mora da ti je dupe bilo bas visoko u vazduhu :)

Provozao me jednom na miseluku i gledao sam u nebo svih 6 brzina pa se onda izmenjivala slika nebo,zemlja,nebo,zemlja...

Nego jedno pitanje za tebe:

Jel si imala ti neki motor koji nisi volela?   [rofl]

sad sam citao tvoha iskustva i sa ostalim motorima i bas mi se svidelo sto pises sa ljubavlju mada ti fali malo objektivnosti..

Zverka

uff realno ... NISAM ...sve motore jaaaako mnogo volem ..doduse zephir ... mi je  nesto ostao u smrduljivom secanju
jesam se naradila oko njega samo tako :)
a objektivnost mi  uvek fali ...sta cem, kad volem  motore vise no leba da jeem :)
salu na stranu ...
generalno jedini motor kog stvarno jako lose pamtim jeste zefir al aj  ...
a sto se stronsa tice ( on i je samo teorijom pojasnio daaaavno davno kako se to radi ) pa kad je vido iskezio se vise no ja :) jer sam samu sebe iznenadila :)
Never ride faster than your angel can fly

:D

UFF

Citat: Zverka poslato 06 Mart, 2011, 01:43
...sve motore jaaaako mnogo volem ..doduse zephir ... mi je  nesto ostao u smrduljivom secanju

[rofl] [rofl] [rofl]


A za stopie jedini nacin da se stvaaarno iznenadis je kad izvedes faceplat a odmah zatim te motor poklopi  ;D

Zverka

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

sto je  je
al se s tim vise ne zajeeeebajem s oprostenje to sam radila na cvaji i tu stavila tacku ...de da me poklopi zzr nedo bog pa  nebi me sastavili 3 godine :) staa ti je
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Never ride faster than your angel can fly

:D