Glavni meni

Vojska 04 - 08 Jul 2018

Započeo juga, 08 April, 2018, 08:33

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Paranemija je najvi¹a sila...

lord_oblivion

Frka mu da dovede sve¾u ljubav na okupljanje :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Hurricane

...ljubomora je zajebana sila

juga

Kad je Kostu sjebala paranemija, pa jel vozio na isparenjima i iiiiii..... ni¹ta!

juga

A mo¾da on slu¹a vodju, kome je skupo gorivo, neka ne vozi!

MIGE

u pravu ste za kisu...ako bude u subotu,eto mene u nedelju

castor

Citat: Hurricane poslato 25 Jun, 2018, 10:06
...opusteno, kako hocete


Mene samo iznenadjuje toliki zent od kise svaki put kad je neka akcija u pitanju..

Znaci mora bude sunce 1/1, tipa verovatnoca kise 0% ako nesto planiramo

Tako cemo u buduce nema vise datum, nego kad bude suncano i toplo..

Znaci pomerajte, stagod  [cheers]

Miksi, nije u pitanju zent, u pitanju je ¹to se okupljamo da se vidimo, da se zajebavamo, da se vozimo do tamo i nazad. Nije mi problem da me ki¹a pere 400 km, ali tada je bilo da sam morao da budem tamo tada. Ovdje ne moram - ni da budem, ni da idem, ni da kisnem. Stvar slobodnog izbora. Èak volim da vozim po ki¹i, ali mi se sada ne kisne. Ni u odlasku, ni tamo, ni u povratku. U sluèaju da moram da budem mokar - idem na zenba. ;)
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic


UFF

a da mi napravimo neko druzenje SAMO za one koji vole da kisnu
pa eto da im ipusnimo zelju njih par da pokusnu ko picke i da sede tamo gde se nadju mokri pa da kisnu nazad i onda ostale normalne koji vole da voze po suvom ne smaraju vise?

najbolje od svega je sto ni organizator tog kisnog druzenja ne mora da se pojavi jer on ne voli da vozi po kisi  [rofl]

Kostić

#209
paranemija a ne pozajmljuje mi se za takve stvari, riba nije greda a i ne bi i¹la sa mnom jer ima problem, a i nije mi riba, nisam ljubomoran, i da ide sa mnom, nek ja¹e na ¹ta oæe. nemam zatezaè toèka, nabud¾io sam neki ¹raf u vilju¹ku koj dr¾i ko kilav kurac, ako idem sa jugom i mihajlom, ispa¹æe negde na dve glave i ode kosta ukurac, iako idem mogu ¹es banki do osam, ko baba na pijac, al da nosim alat i ¾ice da ga mmalo malo zate¾em jer odma spadne lanac. ionako bi do¹o sam a sam mi se ne ide, ali ako kojim sluèajem naðem na ulici pare doæu makar u èetvrtak da popijem koju ljutu prespavam pa zapalim nazad, èisto da posedim s manijacima. i da ne bude da kosta nije do¹o sav razvaljen i raspadnut i mu je motor kurac za djubre i bla lbla truæ. a mo¾da i naðem da pozajmi m bar za gorivo. al sumnjam pa ka¾em da propu¹tam. svejedno pomerali vi to ili ne, kisli ili ne, u¾ivajte ko i uvek a ako ni¹ta smisliæe juga neki ¹ator oko stola i kazana da ne kisne lonac. i 2015 bilo sve vreme ki¹a pa se poplia cisterna pive reèe goran jel i bilo je dobro

tu¾na je èinjenica da oni manijaci ¹to idu na elenatrefen odu po onakvom vremeni i tako ih boli kurac ¹ta æe da pada mrzne il ¹ta, bitno im je dimaju rakije i slame i nikad se ne zajebu i uvek im je do jaja

mi junaci srbi osvajaèi bogov narod najovo najono, prdimo plavo ko seka perse a kunemo se u neko tamo manija¹tvi i ¹tatijanam. eeeee  [blahblah]

FANTOM

    Pa taj zatezac lanca nije valjao ni pre dve godine kad se islo za Titel . E sad moje pitanje , pa kolko kosta zatazac lanca majku mu njegovu za labinu iz 87 " od kawasakija kad dve godine ne moze da se zameni. Ono i da nema da se kupi do sad bi ga napravio kod strugara .
    Inace isti sam fazon kao i ostali po kisi necu . Ako bude suvo mozda i dodjem . Posto bi trebao prvi vikend jula da palim motorom na more tako da ceka mene fina voznja od 540 km u jednom pravcu .

juga

@Kosta, smislio Juga tendu 9x6 , 6x3, 6x3

Kostić

ako isprosim pare makar za gorvo, ne moram da jedem a rakiju æete valjda da mi date d¾abe : ))) eto me u èetvrtak, ako bude ki¹a vozim go do vojske a suvo æu da strpam u kese, nem ki¹no odelo i fest. ako ho¹tapler mo¾e po ki¹i dide i da se presvuèe u suvo mogu i ovi kukumavci. sve i da nema tende, kovaj u kuæici na drvetu!



Kostić

Citat: FANTOM poslato 26 Jun, 2018, 07:39
    Pa taj zatezac lanca nije valjao ni pre dve godine kad se islo za Titel . E sad moje pitanje , pa kolko kosta zatazac lanca majku mu njegovu za labinu iz 87 " od kawasakija kad dve godine ne moze da se zameni. Ono i da nema da se kupi do sad bi ga napravio kod strugara .
    Inace isti sam fazon kao i ostali po kisi necu . Ako bude suvo mozda i dodjem . Posto bi trebao prvi vikend jula da palim motorom na more tako da ceka mene fina voznja od 540 km u jednom pravcu .

jes, al sad sam sluèajno zaglavio ruèku uz pilota, obdriftovo dvaes metara i otkino se, zapo mo lanas i razbio sam se ko pièka u sopstevnoj ulici. al ubud¾io sam ¹raf, dr¾aæe ako ne silim

Kostić

ima da se kupi al nije za d¾abe i pola njih ne zna o èemu prièam. jedan mi poslao od H2 iako sam mu objasnio da H1 i H2 imaju razlièite zadnje vilju¹ke. ti preprodavci su realno glupi i boli ih kurac. nemam vi¹e volje da obja¹njavam ¹ta mi treba pa sam odustao. a i koga boli kurac za zateaè

Dragana friz

Hoce li biti koga u cetvrtak?
Sta bi na kraju, ima ili nema druzenja?
Napisite nesto konkretno, a ne samo da manijacite po temi  [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic

Trenutni dogoovor psihopata je da kreæemo sutra ako ne bude ba¹ kijamet. Onda prekosutra... Okreni obrni, u èetvrtak kreæemo makar padala vlast...

Hurricane

..i to je to!

Nema nikakvih promena

bigsheki

ja sam prisutan,dva puta na kosovo isao,kisa do dole i nazad padala non stop. sad za trebinje,kisa padala ..... kod gorana nece padati,ali i ako padne neka pada ima da porastem :) na lepo druzenje ne moze vreme da mi utice.vojnicka vreca za spavanje kupljena,danas cu i satorcic da kupim :) idemoooo

MIGE