Glavni meni

BMW Ne-zaustavljiv ali ovoga puta stvarno !

Započeo PECA BMW, 01 April, 2018, 22:39

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Novo iz BMW-a , desi vam se na putovanju da vam se neki deo pokvari i ne mozete nastaviti put ?

Ima resenja ! U ponudi je 3D stampac uz pomocu kog cete moci da odstampate deo koji je pokvaren i da nastavite svoje putovanje .

Vise o tome:

http://rider.bmwmotorrad.com.au/bmw-motorrad-iparts/ 


Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Hattrick

Svakog prvog aprila se odstampa CDI ili prednja viljuska na 3d stampacu, i cepaj Mile po gudurama. :D

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

PECA BMW

ma sve moze , i onu novu digitalnu tablu isprinta ,

e jedino ako iscuri kompresija to ne mozes doliti bez adaptera nikako , to vec moras da nosis sa sobom na putovanju .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

lord_oblivion

#4
Pa nije ni BMW svemoguæ  [rofl]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Icemilutin

Citat: PECA BMW poslato 01 April, 2018, 23:38
ma sve moze , i onu novu digitalnu tablu isprinta ,

e jedino ako iscuri kompresija to ne mozes doliti bez adaptera nikako , to vec moras da nosis sa sobom na putovanju .

Pa od¹tampa¹ adapter
I can look you dead in the face while you're talking, and not hear a damn thing you said.

Lone Wolf

Pametni ljudi prvo od¹tampaju jedno dva-tri ista takva ¹tampaèa, ako ovaj rikne, ¹to se de¹ava na BMW, da ima rezervni.
Не може рај на земљи.

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Nika

Èekaj, a kako fakturi¹u deo koji si od¹tampao? Imaju kao na¹e fiskalne kase gprs vezu sa centralom, i onda ti svakog 1. u mesecu stignu fakture na mejl ili...?

srbac


Hattrick

A cekaj, ako se neko zainati pa odstampa celu proizvodnu liniju, pa pocne da ih proizvodi i valja ispod ruke, jel ce da nas tuzi BMW ?

PECA BMW

Ma jok , radi na varijantu mozes ceo motor u delovima da odstampas ali ne postoji opcija za broj motora i sasije , pa tako ne mozes da sastavis motor i da registrujes ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

K0le

Pre neku godinu BMW za 1. april objavi da rade zamenu staro za novo, bilo koji stari automobil za novi bmw. Svi mislili da je ðoka u pitanju, al neka gospod¾a sa N. Zelanda otera svog raspalog Nissan-a.. i odveze kuæi novu bembaru od 25 soma ojra.. prc    [flashing]

krsta63

Evo, ovi su odstampali ceo (skoro ceo ) motor i sastavili ko slagalicu
! No longer available\
Tj odstampali noovcanice pa kupili delove

PECA BMW

e to sam gledao , svaka im cast , kupili motor star 30 god iz delova i sastavili , to je prava slagalica za odrasle !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Hattrick

Cuj kupili amateri, mi ne kupujemo, mi stampamo !

Black Adder


Lazic

E jesu ©vabe govnari sa cenama delova... Ja mislio neæe biti vi¹e od 15-ak...

PECA BMW

Citat: Laziæ poslato 06 April, 2018, 22:47
E jesu ©vabe govnari sa cenama delova... Ja mislio neæe biti vi¹e od 15-ak...

zapravo su jeftiniji od svih , jbg
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

El Jefe

Правно гледано овако саставити мотоцикл, или било какво друго превозно средство од резервних делова представља чисти фалсификат.
Друштво за заштиту од животиња