Glavni meni

Debrc 31.03.2018. otvaranje sezone

Započeo neskez, 25 Mart, 2018, 01:30

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

FANTOM


Lazic


mkt

evo dve od mene
hvala domacinu i ekipi  [cheers]




Black Adder

i od mene hvala domaæinu, doæi æemo jopet , a fala vi i na Uff za stiker
















feelgod


Glava Dole

Ipak sam skoknuo i ja :) Hvala puno domacinu na gostoprimstvu, Draganu na voznji, manijacima na odlicnom druzenju, nekima za jos po nesto(znaju oni vec na sta mislim) :)

Nisam mnogo slikao, vreme je proletelo... evo samo par:




Leteci UFF :)







bora63

 Mada imam par fotki koje bih rado okacio u temi necu to moci. Telefon mi se uzjogunio i ne dozvoljava mi ni pored X pokusaja da to uradim i prebacim iste u komp i u temu....
Hvala domacinu na gostoprimstvu i lepom danu. Valjda nismo preterali i bili previse teski  ;D . Nadam se samo da ce biti jos ovakvih dana i druzenja  [yahoo]

stilgar

Citat: bora63 poslato 31 Mart, 2018, 23:59
Mada imam par fotki koje bih rado okacio u temi necu to moci. Telefon mi se uzjogunio i ne dozvoljava mi ni pored X pokusaja da to uradim i prebacim iste u komp i u temu....
Hvala domacinu na gostoprimstvu i lepom danu. Valjda nismo preterali i bili previse teski  ;D . Nadam se samo da ce biti jos ovakvih dana i druzenja  [yahoo]
posaljes sa telefona mail sam sebi sa tim fotkama, otvoris mail na kompu i fotke su tu spremne za ubacivanje :)

Lazic



Zbog budale se smejem ceo dan... :o [rofl]




Hvala Ne¹ketu i boljoj polovini mu na oseæaju da ste im najva¾niji gosti... [srce] [srce]



®ao mi je ¹to oblaci sve razjuri¹e pre vremena, ¹to reèe Uragan, samo ¹to smo do¹li a veæ razlaz...

Hvala Uraganu ¹to je pravio krugove po gradu sa onim njegovim Bentlijem(bar tro¹i kao Bentli) da bi pokupio moje dete,
hvala Milo¹u ¹to vukao ulje budali èak iz Èaèka,
hvala Njanji ¹to je je bio blagajnik,
hvala Jugi(i ostalim) koji su kupovali meso,
hvala Ivanu ¹to je i¹ao po jo¹ piva,
hvala Gagiju koji je i ako u ¾urbi do¹ao da upozna manijake i nas isprati(nisam video èoveka par godina),
hvala Uffu na nalepnicama(i transfer folijama),
hvala Mi¹i, Bori i Mihajlu ¹to su nam pravili dru¹tvo da posetimo mog tatu,
hvala ki¹i ¹to nije pala,

hvala svima ostalima ¹to su do¹li a koji nisam video od pre zime... ;D ;D ;D


[ljubav] [yahoo] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]
























@Stilgar:
Jesmo pro¹li pored tebe oko pola 12 na Obrenovaèkom posle Ostru¾nice...?



@Bora:
Po¹alji mi fotke na Viber... ;D

stilgar


@Lazic
Jok ja sam u to vreme bio na uscu :) kafe racer jbg :) al se nisam dugo zadrzo moro kuci dolazili mi neki gosti :)

Lazic

Obi¹li smo crvenog Bandita koji je i¹ao jako sporo u koloni, mahao nam, pomislili da si ti... ©to ne doðe do Deprca, 'ebalo te u¹æe... :D

bora63

*posaljes sa telefona mail sam sebi sa tim fotkama, otvoris mail na kompu i fotke su tu spremne za ubacivanje*
Pokusao ali nisam ni to uspeo. Skoro sve fotke sam slikao iz Vibera i odmah ih slao sto na grupu MM sto pojedinima ali sad kuci ne mogu da ih izvucem iz Vibera. Imao sam taj problem i ranije. Jednostavno, komp kad spojim telefon sa njim, ne vidi ih. Zao mi je

Andreja

Zavr¹io sa poslom u 14:50 na op¹te negodovanje mojih kolega, posla preko glave ali boli me stojko, sedam na skuter, do auto puta lagano dok se ne ugreje sprava, na auto putu i obrenovaèkom èitavih 75 (nisam hteo br¾e, mo¾e i jezivih 105 ali pièka sam), pretièu me svi, jebeno dosadna vo¾nja.

Sti¾em do Umke, prolazi Feelgod, Mige, nema veze, pièim dalje, prolaze Prcelji, Njanja, Serpente, reko koj kurac, stajem ne¹to malo posle Umke, zovem Æizala, ka¾e kreæu, ki¹a æe.

Ajmo polukru¾no i nazad, smorio sam se kao plovak, vozio 70, pretièu me zglobni autobusi. Prosto mi neverovatno da se niko nije setio da mi ka¾e da ne polazim. U se i u svoje kljuse.

Nekad se ostajalo do kasno u noæ pa èak i kada se zna da æe ki¹a. Smek¹ali ste...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

stilgar

#113
Citat: Laziæ poslato 01 April, 2018, 00:25
Obi¹li smo crvenog Bandita koji je i¹ao jako sporo u koloni, mahao nam, pomislili da si ti... ©to ne doðe do Deprca, 'ebalo te u¹æe... :D
znao sam da je neko vozio ko baba cim ste pomislili da sam ja :) gosti dosli, unuk iz PN imao fudbalsku utakmicu u BG-u pa posle svratili, nisam mogao da ga razocaram.
p.s. unuk je unace 1 razred osnovac, moz misliti euforije posle utakmice, usta ne zatvara od utisaka iako su izgubili, "al za malo" :)

Lazic

Citat: Andreja poslato 01 April, 2018, 00:32
Zavr¹io sa poslom u 14:50 na op¹te negodovanje mojih kolega, posla preko glave ali boli me stojko, sedam na skuter, do auto puta lagano dok se ne ugreje sprava, na auto putu i obrenovaèkom èitavih 75 (nisam hteo br¾e, mo¾e i jezivih 105 ali pièka sam), pretièu me svi, jebeno dosadna vo¾nja.

Sti¾em do Umke, prolazi Feelgod, Mige, nema veze, pièim dalje, prolaze Prcelji, Njanja, Serpente, reko koj kurac, stajem ne¹to malo posle Umke, zovem Æizala, ka¾e kreæu, ki¹a æe.

Ajmo polukru¾no i nazad, smorio sam se kao plovak, vozio 70, pretièu me zglobni autobusi. Prosto mi neverovatno da se niko nije setio da mi ka¾e da ne polazim. U se i u svoje kljuse.

Nekad se ostajalo do kasno u noæ pa èak i kada se zna da æe ki¹a. Smek¹ali ste...
Ni na kraj pameti mi nije bilo da æemo tako brzo da se razilazimo, mada je u trenutku stvarno izgledali kao da æe da se sruèi najstra¹nije... A klope preteklo za jo¹ jedno dru¾enje... :o
Ja sve prièao da ne bih samo da se vraæam po mraku... Cvrc...

FANTOM

Citat: Andreja poslato 01 April, 2018, 00:32
Zavr¹io sa poslom u 14:50 na op¹te negodovanje mojih kolega, posla preko glave ali boli me stojko, sedam na skuter, do auto puta lagano dok se ne ugreje sprava, na auto putu i obrenovaèkom èitavih 75 (nisam hteo br¾e, mo¾e i jezivih 105 ali pièka sam), pretièu me svi, jebeno dosadna vo¾nja.

Sti¾em do Umke, prolazi Feelgod, Mige, nema veze, pièim dalje, prolaze Prcelji, Njanja, Serpente, reko koj kurac, stajem ne¹to malo posle Umke, zovem Æizala, ka¾e kreæu, ki¹a æe.

Ajmo polukru¾no i nazad, smorio sam se kao plovak, vozio 70, pretièu me zglobni autobusi. Prosto mi neverovatno da se niko nije setio da mi ka¾e da ne polazim. U se i u svoje kljuse.

Nekad se ostajalo do kasno u noæ pa èak i kada se zna da æe ki¹a. Smek¹ali ste...
E hvala a ja sam bio neviljiv jel :D ahahaha, pa ja te poslednji obisao posle zglobnog busa i jos se izpozdravljasmo :D . Bitniji zglobni bus od mene eee na sta sam spao :D ahahahaa
    Inace ja krenuo sa Uff-om , Jugom , Glenom i Viktorom nazad i oni odlucise da skrenu pre obrenovca za Surcin i ja od Obrenovca sam klaj klaj . Posto oni izli za Nbg i Zemun a Ja hteo kuci reko kisa ce. Na kraju usao u Bg i umesto kuci odem do Usca napraviom krug video neke ljude i pravac kuci. A najjaca stvar od svega sto kisa do mraka uopste nije pala .

neskez

Ki¹a NIJE PALA do 6, kada sam ja krenuo nazad za VA (lepo sam vam rekao da na MM okupljanjima nema ki¹e)

p.s. ©to ja nisam dobio nalepnicu???   [neampojma]

Andreja

Citat: FANTOM poslato 01 April, 2018, 00:48

    E hvala a ja sam bio neviljiv jel :D ...............
...............A najjaca stvar od svega sto kisa do mraka uopste nije pala .

'zvini, zaboravih te, jbg, mo¾da sam jo¹ nekog. Poèela tek pre 20 minuta, kad sam u¹ao u kuæu.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Vidi stvarno, pada prokletinja...

ZEMZEM

Pravih jutros kombinacije da doðem bar do Tempa i odvozam sa vama do mesta okupljanja, pa na levo krug za Zemun. Toliko sam mislio da imam slobodnog vremena.
Meðutim nije bilo suðeno da doðem da se bar upoznamo. Uz sav trud tek sam oko 10.30 stigao kuæi.