Glavni meni

Android IOS aplikacije za motore/putovanja

Započeo Lone Wolf, 22 Februar, 2018, 12:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lone Wolf

  Na putu, u tuðini daljini mo¾e sva¹ta da se desi.
A èesto se putuje sam.
Ako neko ima neko iskustvo sa dobrim aplikacijama za telefon, da ovde podelimo iskustva.
Ako nema negde tema takva. A pretra¾ivao sam.

Evo prva APP - KAPPA RIDERS
Objavila je poznata bajkerska firma- KAPPA GIVI .
Slu¾i da pronaðete ljude u blizini, preðene rute i iskustva i sl.
Link sa MotoBerze o APP : https://www.moto-berza.com/moto-vesti/strane-vesti/kappa-riders---aplikacija-za-sve-koji-vole-voznje-na-duge-staze/
Link ka Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eidoo.kappamobile&hl=sr
Не може рај на земљи.

Jefta

Po meni najkorisnija aplikacija koju treba imati na putu je Google Maps. Offline mape.

Skine se segment cele regije koja te zanima i memori¹e na telefonu. Npr cela severna Italija sa Dolomitima bude oko 200mb. Mo¾e onda da se koristi i kao navigacija koja odlièno radi posao, a opet u svakom trenutku mo¾ete da vidite gde se nalazite i gde treba da idete. Odlièno radi i ako nemate odvojenu navigacionu jedinicu kao npr Garmin i Tom Tom.

Kanarinac

Mislim da je za to daleko bolja Here. ja sam offline Google maps nisam bas zadovoljan, po Italiji sam probao i vodio na totalno 10tu stranu, ne znam zasto

monsterbnt

HERE maps su neprejebive. Takodje radi u offline modu, skines mape koje god oces regije a mnogo je preciznija od google maps i nece te navuce na neke kozje stazice samo zato sto misli da je krace. Mozes da biras i vrstu puteva koju ce da koristi a i da obidjes naplatne rampe i slicno.
Smrt SVIMA!!!!

Lone Wolf

Da, OK, mislim da ima tema o GPS navigacijama,
ova APP je kao biker-frendly, pru¾a druge informacije, nije navigacija.

KAPPA RIDERS aplikacija je bogata opcijama i podeljena je u èetiri zasebna dela:

KORISNIÈKI PROFIL - izaberite ¾eljeni stil vo¾nje ili aktivirajte funkciju za deljenje lokacije, kako biste bili vidljivi drugim vozaèima u blizini, namestite pode¹avanja za æaskanje i napi¹iti ne¹to o sebi.

KAPPA TOURS - ovaj deo je "srce i du¹a" aplikacije. FIND YOUR RIDE ikona æe vam ponuditi veæi broj ruta. Mo¾ete ih pregledati, èitati izve¹taje onih koji su tim rutama putovali, videti slike, ali ih i podeliti na dru¹tvenim mre¾ama.

KAPPA RIDERS - ova opcija vam dozvoljava da na mapi vidite sve vozaèe koji su preuzeli aplikaciju kao i one koji je koriste, a u va¹oj su blizini. Svaki korisnik koji je aktivirao opciju geotagovanja je vidljiv na mapi i preko njegovog/njenog avatara mo¾e kontaktirati tog korisnika.

KAPPA TRACK ME - ovde mo¾ete preglati sopstvene staze, online i offline, a takoðe mo¾ete ubaciti i fotografije koje ste napravili na putovanjima.
Не може рај на земљи.

stilgar

samo 1000 preuzimanja, ovde ce to slabo da zazivi mozda u evropi bude popularnija. Skinuo pogledao, interesantno deluje.

jevta


Lone Wolf

Не може рај на земљи.

megaidiot

pa normalno, sve ispod 5 je i google batalio, vise nece ni security update da se objavljuje, sto bi onda neko razvijao ista za 4x?

a tih moto appova sam probao nekoliko i nista nisam nasao da je stvarno korisno.
google maps, here, booking, airbnb i ona app sa kampovima koju ne koristim - sta ti jos treba?
socijalisticka mreza ko se vozi zajedno i ko je vise presao? neka hvala.  [povracanje]

ЯЭВОЛУТИОН

-janko...gde ces
-palim navigaciju i krecem
-gde
-do trafike po pljuge
-sta ce ti navigacija
-ne moze se vise putovati bez navigacije....bilo na tv-u
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Цркла ми навигација у Босни, морао сам као у стара добра времена да питам у кафани где сам.
Друштво за заштиту од животиња

Hohštapler

Vidi, ko ide svaki dan na neke nove adrese, taène adrese, i treba da ih pronaðe tako ¹to pita u kafani ili babu na æo¹ku, mo¾e ali æe izgubiti jako puno vremena.
Hvala ¹to ste mi otvorili oèi za HERE, veæ dugo tra¾im ovako ne¹to.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

El Jefe

Па ја сам због ХЕРЕ која није радила и питао по кафанама. Други пут у Младеновцу кад сам возио неку робу, није ми адресу нашао Хере него Комша ког сам случајно срео. Далеко је то од идеалног. Јако.
Друштво за заштиту од животиња

Hohštapler

Nisam koristio, testiraæu. Ne ko¹ta ni¹ta.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

nikola_m


misa-pei

Ima li neko iskustva sa Trivagom? Vidim da se mnogo reklamira.
Država je najveći neprijatelj naroda

zVuk

 smestaj koji sam iznajmio u lisabonu, na trivagu 2 evra skuplja noc, nego na booking.com za isti krevet preko hostelworld.com isti krevet je bio jos skuplji.....tako da je za sada booking.com najpovoljniji....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Black Adder


Lone Wolf

Trivago se isto jako reklamira i u Nemaèkoj i celoj Evropi, a kad ode¹ na sajt on te prebaci u 90% sluèajeva na booking.
Onda lepo odem odmah na booking koji nudi i privatni sme¹taj.
Не може рај на земљи.

dr32

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy