Glavni meni

Pisate li stojeci ili sedeci?

Započeo UFF, 10 Februar, 2018, 01:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Citat: mareskin poslato 11 Februar, 2018, 01:25
Citat: bobangsxr poslato 10 Februar, 2018, 21:26
Citat: Ho¹tapler poslato 10 Februar, 2018, 20:21
...al taj izgovor "zbog dece"....
Jebem ti, nekad se deca raðala da bi pomagala u kuæi, delile se vaspitne, spavali na slami, nosili opanke zimi, leti se igrali bosi, jeli neoprano voæe, tukli se sa kom¹ijskom decom i razbijali nosevi, i¹li u vojsku, jebali bez kondoma i NIKOM NI©TA! Svi ¾ivi i postali ljudi.
Ovi danas "za¹tiæeni beli medvedi" svaki kurac im fali.  
Ovaj trend ¹titeæenja dece od GLUPOSTI æe napraviti generacije i generacije kretena. Nije ni èudo ¹to æe sinovi pi¹kiti èuèeæi....
Gde ide svet...

U majku mu.. znaci ako ne zelis da ti deca budu kreteni onda prvo ispisaj domacinski dasku i nemas problema [ludak]. Kao Mali smo pravili tortice od blata i naravno jeli... I sta sad, treba i ja moju decu da teram da jedu zemlju jel eto i tata je jeo i nista mu ne fali

Ne treba terati decu da jedu zemlju. Nije ni nas niko terao :D

Èinjenica je da smo radili mnogo vi¹e normalnih prirodnih stvari nego dana¹nja deca. Izaðe¹ napolje, padne¹ udari¹ se, ustane¹, otrese¹ pra¹inu i ide¹ dalje. Pravili lukove i strele, bacali no¾eve, ¹urikene, pucali iz vazdu¹ara, pravili velike praæke i jo¹ smo svi ¾ivi. A nije nas niko èuvao kao ¹to se danas radi. I retko je ko bio bolestan. Sad su deca kod lekara svaki èas. A nije mi jasno za¹to.



Uhhhh ne spominji mi vazdusare i lukove, to sam pravio i igrao se po ceo dan :D Kad se setim mucenja i izradom samostrela pa koja je to sreca kad ga okinem a on automatski prebaci 10m :D Pa puske, pistolji.... to rasklapao/sklapao, lepio i popravljao po ceo dan :D Pa kod uciteljice telefon pojam, ja nokiu 3310 bajo moj, onu sa narandzastom tastaturom a donese drug neki s kamerom... niko drugi nema nikakav al morao da imam i ja s kamerom ili da se crkne :D Dobijem nekog samsuna na preklop sa rotirajucom kamerom, poslednja rec tehnike bre... nema ovo prednja/zadnja nego mehanicki vrti prstom napred/nazad :D  Isprobavam... u jebote slika i moze odma da se gleda :o
A ovo danas... prvo nauci da koristi ajfon pa onda progovori  [thumb_down]

milomir22

Dok sam ziveo sa cimerom, i do svoje 21. stojeci, sada mi nekako lakse da sednem nego da brisem upisanu solju i plocice (ovo samo kuci, svuda ostalo iskljucivo stojeci). Prskaju one sitne cestice, kao izmaglica, a kada se osuse, na mojim plocicama sjaje, kad sam to video, smucilo mi se. Cuo sam i za prostatu da je bolje, ali ne verujem da je to tacno, a i kao sto neko rece, ujebasmo je 5X vise na motoru.

U prirodi, normalno stojeci, tu je svaki alfa muzijak na domacem terenu, ovi sto u prirodi cuce dok pisaju, njih izbegavam, ali ozbiljno.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: milomir22 poslato 11 Februar, 2018, 08:13
Dok sam ziveo sa cimerom, i do svoje 21. stojeci, sada mi nekako lakse da sednem nego da brisem upisanu solju i plocice (ovo samo kuci, svuda ostalo iskljucivo stojeci). Prskaju one sitne cestice, kao izmaglica, a kada se osuse, na mojim plocicama sjaje, kad sam to video, smucilo mi se. Cuo sam i za prostatu da je bolje, ali ne verujem da je to tacno, a i kao sto neko rece, ujebasmo je 5X vise na motoru.

U prirodi, normalno stojeci, tu je svaki alfa muzijak na domacem terenu, ovi sto u prirodi cuce dok pisaju, njih izbegavam, ali ozbiljno.
meni nije jasno zasto ga ne gurnete u onu vodu i posle i pustis vodu da ga opere....ako se plasite da ce da prska okolo....zapravo mene jedino brine daska da ne padne....ozbiljno boli kada ga ustine....

p/s/
znam da njanja nema taj problem...mislim da mu daska ustine vrsnjaka :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

jevta

Jel to kategorija kleèanja pred ¹oljom [rofl] [rofl] [rofl]

zagadjenje

Citat: bobangsxr poslato 11 Februar, 2018, 01:42

Sigurno da nece da postane debil ili kreten samo ako Malo vise pripazis na njega samog...

pa brate èesto ljudi od malo naprave ajd jo¹ malo i jo¹ malo i opaaaa... A veruj da ima dobre ¹anse da postane debil. Sve te sitne stvari od kojih ih èuvamo jer smo zreli i odrasli i znamo ¹ta znaèe, saèekaju ih kasnije u mnogo veæoj meri. Jer nisu imali prilike da se upoznaju s tim kad su bili mali, na tom jo¹ "mini" nivou. Ne nauèi se da se sam èuva.

Ne mislim tu samo na pi¹anje stojeæi.

Ja uvek pi¹am stojeæi. Nategne¹ loma gaæe, koliko to te¹ko mo¾e biti, i ispi¹a¹ se kao èovek. Onda uzme¹ list papira, presavije¹, polo¾i¹ na ruku i dobro otrese¹ karu o njega i iscedi¹. Na kraju obri¹e¹ vrh i to je to. mo¾e¹ istim papiriæep oreæi i obod wc ¹olje i sve full

A nema mnogo prskanja ako cilja¹ ovde....


Tjuning bud¾ing

Hurricane

 [rofl]

To je to mesto

Bravo imenjace

clutch&brake

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 11 Februar, 2018, 10:52
Citat: milomir22 poslato 11 Februar, 2018, 08:13
Dok sam ziveo sa cimerom, i do svoje 21. stojeci, sada mi nekako lakse da sednem nego da brisem upisanu solju i plocice (ovo samo kuci, svuda ostalo iskljucivo stojeci). Prskaju one sitne cestice, kao izmaglica, a kada se osuse, na mojim plocicama sjaje, kad sam to video, smucilo mi se. Cuo sam i za prostatu da je bolje, ali ne verujem da je to tacno, a i kao sto neko rece, ujebasmo je 5X vise na motoru.

U prirodi, normalno stojeci, tu je svaki alfa muzijak na domacem terenu, ovi sto u prirodi cuce dok pisaju, njih izbegavam, ali ozbiljno.
meni nije jasno zasto ga ne gurnete u onu vodu i posle i pustis vodu da ga opere....ako se plasite da ce da prska okolo....zapravo mene jedino brine daska da ne padne....ozbiljno boli kada ga ustine....

p/s/
znam da njanja nema taj problem...mislim da mu daska ustine vrsnjaka :)

Ja u ulozak. Navikao
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

milomir22

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 11 Februar, 2018, 10:52
Citat: milomir22 poslato 11 Februar, 2018, 08:13
Dok sam ziveo sa cimerom, i do svoje 21. stojeci, sada mi nekako lakse da sednem nego da brisem upisanu solju i plocice (ovo samo kuci, svuda ostalo iskljucivo stojeci). Prskaju one sitne cestice, kao izmaglica, a kada se osuse, na mojim plocicama sjaje, kad sam to video, smucilo mi se. Cuo sam i za prostatu da je bolje, ali ne verujem da je to tacno, a i kao sto neko rece, ujebasmo je 5X vise na motoru.

U prirodi, normalno stojeci, tu je svaki alfa muzijak na domacem terenu, ovi sto u prirodi cuce dok pisaju, njih izbegavam, ali ozbiljno.
meni nije jasno zasto ga ne gurnete u onu vodu i posle i pustis vodu da ga opere....ako se plasite da ce da prska okolo....zapravo mene jedino brine daska da ne padne....ozbiljno boli kada ga ustine....




Nije higijenski, voda nije dovoljno cista i to je jedini razlog, a i zbog opasnosti od te daske.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Hattrick

Citat: bobangsxr poslato 11 Februar, 2018, 01:42
... A padaju i moja deca i dobijaju [prebicute]

:o
Ici ces u zatvor, decu ce da ti oduzme socijalna sluzba, i bice usvojeni od strane divnog homoseksualnog para,  supruga ce da te napusti, stan ce ti biti prodat na licitaciji, a ti ces posle zatvora biti proteran i dobiti dozivotnu zabranu ulaska u bilo koju koju zapadnu zemlju.
Nasilnice heteroseksualni.

bobangsxr

Citat: Hattrick poslato 11 Februar, 2018, 18:56
Citat: bobangsxr poslato 11 Februar, 2018, 01:42
... A padaju i moja deca i dobijaju [prebicute]

:o
Ici ces u zatvor, decu ce da ti oduzme socijalna sluzba, i bice usvojeni od strane divnog homoseksualnog para,  supruga ce da te napusti, stan ce ti biti prodat na licitaciji, a ti ces posle zatvora biti proteran i dobiti dozivotnu zabranu ulaska u bilo koju koju zapadnu zemlju.
Nasilnice heteroseksualni.

[rofl] [rofl] [rofl]

mrle


Lazic

Citat: Hattrick poslato 11 Februar, 2018, 18:56
Citat: bobangsxr poslato 11 Februar, 2018, 01:42
... A padaju i moja deca i dobijaju [prebicute]

:o
Ici ces u zatvor, decu ce da ti oduzme socijalna sluzba, i bice usvojeni od strane divnog homoseksualnog para,  supruga ce da te napusti, stan ce ti biti prodat na licitaciji, a ti ces posle zatvora biti proteran i dobiti dozivotnu zabranu ulaska u bilo koju koju zapadnu zemlju.
Nasilnice heteroseksualni.
Jebo te !!! ??? :o

Gvozden


milomir22

Citat: mrle poslato 12 Februar, 2018, 10:44
moj odgovor

! No longer available

Odlicna scena, odradio mu je povratnu, resetovao ga na fabricka podesavanja u sekundi.

Imam utisak da su neki samari u ovim starim filmovima zaista pucali, nisu ih samo imitirali. U maratoncima je Diklic kolabirao kada ga je Bata Stojkovic osamario, bukvalno su prekinuli scenu dok se nije povratio.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

megaidiot

Citat: milomir22 poslato 12 Februar, 2018, 12:38
Imam utisak da su neki samari u ovim starim filmovima zaista pucali, nisu ih samo imitirali.
pa kad nikad nismo znali da snimimo ton kako treba.

Lazic

Pre 20ak godina sam uèestvovao u snimanju tuèe, kukuu... ;D Ponavljao se kadar sve dok se nismo ljudski potukli...

megaidiot

evo ovde gde radim ima uputstvo u svakoj klonji, ja sam prvo mislio da je zajebancija:


mareskin

Citat: megaidiot poslato 12 Februar, 2018, 16:44
evo ovde gde radim ima uputstvo u svakoj klonji, ja sam prvo mislio da je zajebancija:



Ovo je stra¹no. Za¹to oni misle da su svi mu¹karci lo¹i strelci?!? Ja bi za ovo tu¾io! :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mazzi

Ma lako je njima kad imaju male djoke ... sta cemo mi Srbi ;)

megaidiot