Glavni meni

kupih motor glavom,za nevjerovat!!

Započeo mali_zmaj, 31 Januar, 2018, 20:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ostoja

Citat: Havarisan poslato 02 Februar, 2018, 13:27
Citat: Ostoja poslato 01 Februar, 2018, 15:43
Kupi regler od Yamahe R1, drugi je sistem, neæe ti cræi nikad, ima¹ negde u prastarim temama kako sam ga upakovao na VFR..
0d 2002 pa mladji


Da daaaaa..
[thumb_up]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

UFF

Citat: mali_zmaj poslato 02 Februar, 2018, 12:03
Revolucijo ti si ovako beskompromisan i nema¹ dlake na jeziku,mo¾da i nije tvoj tip motora,al da li sam dobro izabrao,barem ¹to se tièe pogonskog sklopa,ma¹ine...,sa tvog stanovi¹ta!!??

reci ce ti da je odlicna ali sterilna

srbac

Bravo Zmajèiæu , prava sprava za planinarenje.  [clapp] [clapp] [clapp] :P :P :P [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] :o :o :o

symon

Vozio sam je 4 godine pre¹ao oko 30000 km . Udoban motor odu¹evljavala me potro¹nja do 5,5-6 do 160-170 e posle toga zajebato sa na¹im smrdlivim gorivom sa bosanskim i hrvatskim i do litru manje. slabija strana struja menjao sam 2 puta namotaje alternatora i stalno ima¹ utisak da ti je malo struje upali ali ima¹ utisak da je trebalo j¹ 2 kruga da okrene ne bi moglo. Koèi ubija neverovatno koèenje dok ne ukljuèi ABS retko se de¹ava ali kad se desi tako te iznenadi da pomisli¹ da si ostao bez koènica. Posle sam tako i vozio na granici ukljuèenja ABS-a jer je oseæaj jako gadan. Jedina glupost koja je meni zasmetala nemanje meraèa temperature motora samo lampica . To sam re¹io ugradnjom ugradnjom Koso digitalnog pokazivaèa . Nije skupo a mnogo vredi. Solidan motor mada malo anemièan mislim sve je tu ali ni¹ta spektakularno. I ¹ta je meni najvi¹e odgovaralao mo¾e¹ u 6 da vozi¹ i 50 ali i 230 km/h kao automatik jako je elastièan . Eto toliko od mene.

mali_zmaj

To su informacije koje me interesuju..Moj vjerovao ili ne nema ABS-a,i èak sam i zadovoljan zbog toga,jedna stvar manje koja se mo¾e pokvariti!!  Zato je cjena bila ne¹to jeftinija. A dobra godina proizvodnje!!   Sviða mi se ¹to je elastièan,to je jedna od osobina koju sam tra¾io!!!   Ja nisam ne¹to agresivan vozaè,vozim "na sigurno",bitno mi je da kad odluèim preteæi ¹leper,da povuèe..  Sa mnom,¾enom i sa stvarima... Ne vozim pretjerano brzo,sem u preticanjima... To sa reglerom æu rije¹iti tako ¹to æu preventivno zamjeniti isti,ili ga nabaviti za ne "daj bo¾e" i staviti mjeraè napona!!!   

Symon hvala puno na informacijama!!!
jin-jang

Hurricane


mi¹ko_kolo

A debeli kad sedne sabije prednje opruge kao da ne postoje.

Hurricane

Najjaci mu je test kvaliteta materijala kad testira motore, bude ti zao kad krene rukama da bije  [ludak]

mali_zmaj

Jebem ga i naglasak ,kao da slusam Marka Markeza kad daje interviju...  Kad makina stigne,kad se udomi,mozemo promjeniti naziv teme u Honda CBF 1000,i da ja lagano pustim brkove i stomak,i na losem engleskom,snimim svoj test!!   Zezam se,ajd pokusat cu da skupim ovo malo CBF ovaca da zapocnemo neke nestrucne rasprave o motorima koje posjedujemo!!!! 
jin-jang

srbac


mali_zmaj

Pa bit ce vjerovatno jedna od prvih!!  He He!!   Znam da je Honda nesto pozamjenjivala u opozivu,dal regler,ili alternator ili sta vec,u tu struju se ne razumijem!!  Danas narucen voltmetar,vidjeo da ih dosta ljudi ugradjuje,jer cim napon padne zna se!!  I narucio onaj handrak da strpam telefon u njega,mjesto navigacije,nosac telefona da ga nazovem tako!!  Imam vec uticnicu kuci,ma ima da bude kao terminator T1000 a ne CBF 1000!!  Jesam kao malo djete kad zna da ce mu neko igracku pokloniti!!! 
jin-jang

Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 31 Januar, 2018, 22:26
Citat: OKi poslato 31 Januar, 2018, 22:15
U zdravlju se vozio, mnogo kilometara  pre¹ao [motor]
Priznaj da je veliki udeo u odluci, imala i Ho¹taplerova kupovina VFR-a  ;D

Ma gdje ce taj mali siljokuran da me zajebe,da ima jaci motor!! Nema sanse!!  Dovoljno sto je mladji,veci,ljepsi,dize mu se par puta dnevno,pa sto je mnogo,mnogo je!!
:-*   :P   ;) 

Hvala manijaci na lijepim zeljama!!
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [klanjam_se] [klanjam_se] [kralj] :-* [srce] [ljubav]

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mali_zmaj

Laziæu  :-* [srce] [srce]   

hvala manijaci na èestitkama!!
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mali_zmaj poslato 02 Februar, 2018, 12:03
Revolucijo ti si ovako beskompromisan i nema¹ dlake na jeziku,mo¾da i nije tvoj tip motora,al da li sam dobro izabrao,barem ¹to se tièe pogonskog sklopa,ma¹ine...,sa tvog stanovi¹ta!!??
gde si mene nasao...ne volim honde....kvalitet vrhunski, zavrsna obrada do jaja, a onda ga iskomplikuju koliko god mogu i udave mu performanse.....sve pod parolom da traje.....koci ali ne kako bi ja hteo, lezi ali ne koliko bi ja hteo, poteze ali ne da mi cuka stane....a izgleda ko honda.....sterilno....tek po koji model sarama izvuku na lepo....
ne kazem da je svaki takav ali velika vecina....
legendarni hondini modeli

cb750 four.....ide , lezi i koci losije nego konkurenti ali ima diskove i ne curi ulje
gl1000 goldwing.....totalno neupotrebljiv kao supersport motor pa su ga preradili
cbx1000....6 cilindara rajske pesme ali lezanje i kocenje nema
cb900 bol d'or....brdo lanaca u motoru i samo tri lezaja na radilici...dobro i traje
vf750....nema vise nijedan ziv
vfr750/800....sterilniji motor ne postoji
cbr1000f...flying fridge...ima ovaj.....

i niz se nastavlja ali nemam snage
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

Hvala!!  Rekoh ja da æe mi se svidjeti to ¹to ti ima¹ reæi!! Koliko god to bilo u negativnoj konotaciji!!
jin-jang

Hurricane

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 05 Februar, 2018, 15:34
Citat: mali_zmaj poslato 02 Februar, 2018, 12:03
Revolucijo ti si ovako beskompromisan i nema¹ dlake na jeziku,mo¾da i nije tvoj tip motora,al da li sam dobro izabrao,barem ¹to se tièe pogonskog sklopa,ma¹ine...,sa tvog stanovi¹ta!!??
gde si mene nasao...ne volim honde....kvalitet vrhunski, zavrsna obrada do jaja, a onda ga iskomplikuju koliko god mogu i udave mu performanse.....sve pod parolom da traje.....koci ali ne kako bi ja hteo, lezi ali ne koliko bi ja hteo, poteze ali ne da mi cuka stane....a izgleda ko honda.....sterilno....tek po koji model sarama izvuku na lepo....
ne kazem da je svaki takav ali velika vecina....
legendarni hondini modeli

cb750 four.....ide , lezi i koci losije nego konkurenti ali ima diskove i ne curi ulje
gl1000 goldwing.....totalno neupotrebljiv kao supersport motor pa su ga preradili
cbx1000....6 cilindara rajske pesme ali lezanje i kocenje nema
cb900 bol d'or....brdo lanaca u motoru i samo tri lezaja na radilici...dobro i traje
vf750....nema vise nijedan ziv
vfr750/800....sterilniji motor ne postoji
cbr1000f...flying fridge...ima ovaj.....

i niz se nastavlja ali nemam snage

Gde si njega nasao, majstora, hocu reci doktora, pa oni honde vide samo na kalendarima  :P

srbac


Hohštapler

Èitam ¹ta je Revo napisao i ne verujem. 1000% se sla¾em. Sve ¹to je napisao je kao da ja opisujem obe honda koje sam imao 😁
Sve je dobro ali ni¹ta sjajno. Karaktera nigde.
Sterilno - VFR - tako bi i ja rekao, zvuk do jaja, misli¹ zver, al pitomo previ¹e.. Ide al ni¹ta za pisat kuæi, koèi al nije R...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Biker-Boy

Alo bre ne dirajte mi VFR-a!! [prebicute]  to je motorèina i po, ima karakter, savr¹ena kombinacija svega ¹to motor èini uzbudljivim, najbolja sprava koji sam ikad imao i vozio, a imaæu ga opet kad tad seme mu jebem dupepr¾aèko :)
I feel the need..... the need for speed !!!