Glavni meni

kupih motor glavom,za nevjerovat!!

Započeo mali_zmaj, 31 Januar, 2018, 20:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

kupite jebeni kantasaki ako vas lkozi da ide do jaja i nekontrolisano pa i da bude pitanje da li ce da preteknete posle prve krivine
sterilno ili ne honda je institucija za sve ostale, yamaha je odmah tu pored nje ako se neko lozi na dizajn i performanse sa zadrzanim kvalitetom (ako mu pozuzdanost nije no1 yamaha moze biti i bolja u svemu osim u povozanosti i vremenu potrebnom na prilagodjavanje jer je kod honde ono jednako NULI)
ostala dva japanca mogu damo didu kuci da placu, nemaju tu sta da traze :)

Lone Wolf

Ka¾e¹ Kantasaki ( Kawasaki -1)
Pored njega Yamaha -2
Honda - 3 institucija
"ostala dva japanca mogu damo didu kuci"
Koja dva? Ima jo¹ Suzuki - 4?
Ko je 5?

Не може рај на земљи.

Hohštapler

Rekao je Honda i Yamaha i ostala dva.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

milomir22

To da sto se tice kvaliteta izrade ide honda, jamaha, pa suza i kawa, sto se tice pouzdanosti, svi japanci su tu negde. Jedan doktor iz Kg-a vozi prvog stroma 650 vec deceniju i po, covek mu je nabio ogromnu kilometrazu, sem redovnih servisa, lezajeva i ostalog potrosnog materijala, kvarova 0. Drugar imao kawu z750 2008. sam Bog zna sta je prosla pored njega i kako ju je i koliko vozio, motor prodat, relativno dobro stanje, pali-radi-ide.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

Da da, Kawasaki ne valja uop¹te...

Mada je u pravu za uzbuðenje... ;D Moj motor definitivno ide bolje nego ¹to le¾i i koèi, panika zagarantovana... :o ;D

perlx

Citat: Biker-Boy poslato 05 Februar, 2018, 21:02
Alo bre ne dirajte mi VFR-a!! [prebicute]  to je motorèina i po, ima karakter, savr¹ena kombinacija svega ¹to motor èini uzbudljivim, najbolja sprava koji sam ikad imao i vozio, a imaæu ga opet kad tad seme mu jebem dupepr¾aèko :)
Ima karakter k'o sto frizider ima karakter, tu i tamo se zatrese. :P

Biker-Boy

Ja na to gledam kao pozitivnu stvar, razmazili me cetvorocilindrasi, ne volem vibracije, ako je to nekom zadovoljstvo da vozi vibrator od 100 i kusur konja onda jbg, meni nikako nije :D
I feel the need..... the need for speed !!!

srbac

Citat: Lone Wolf poslato 06 Februar, 2018, 08:27
Ka¾e¹ Kantasaki ( Kawasaki -1)
Pored njega Yamaha -2
Honda - 3 institucija
"ostala dva japanca mogu damo didu kuci"
Koja dva? Ima jo¹ Suzuki - 4?
Ko je 5?


Toyota ☆☆☆☆



mali_zmaj

Naravno da sam imao pun moj love pao bi Z1000SX ,al ga hebi..,love nema! Vozio Kineza,Kawu,Bmw,Kawu i sad cu Hondu!! Suzu nisam,ne kazem da necu!! Englezi i Talijani su mi malo egzotika,ne kazem da ne bih probao,KTM isto, uvjek  skup!!  Ja bih vozio sve,nemam nekih za i protiv,ako mi se motor svidja!!

Ali eto sad sam uzeo Hondu,nadam se da cu se zadrzati na njoj,ne zato sto je Honda,vec zato sto mislim da je to motor za mene..,sve sto je Revolucija nabrojao,meni odgovara!!  E sad kad provozem jedno 500km u cugu ,znat cu da li sam se zajebao!!!  Svako ima svojih favorita,svakom se svidja nesto...,za i protiv,itd... 
jin-jang

idanijel

Sto kazu ljudi Honda je fabrika,a ostali radionice...  ;)

castor

Da, da... I Lisa Ann je nevina, ostale nisu... :P :P :P
It's the ride that matters, not the bike…

Hurricane


mali_zmaj

Èim buraz bude dovozio auto,po¹to uvozi auta,pa æe i na prikolici motor dovuæi....,do aprila kad doveze,doveze....
jin-jang

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

megaidiot


Hohštapler

Kad je Slaninar sleteo u kanal s motorom, pozvao on AMSS (on je BUDALA uplaæivao neku gold member karticu par hiljada godi¹nje, kao "pomoæ na putu ¹ta god da se desi" ali nije èitao sitna slova da to mora da plati ako je preko 100km kamijonu da napravi (gara¾a-mesto gde te pokupi-istovar-gara¾a)  [rofl] ) i struènjaci do¹li kamionom sa navozom za kola po motor.
I po¹to nemaju kako da ga prive¾u uspravnog, lik ka¾e uvek obore na bok. I sreæa ja imao æebe u torbi pa su ga bacili na njega, a fixiraju ga tako ¹to ga ve¾u lancima (ne, nemaju ni ¹panere).
Pi¹ ¾ivi. [doh]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

To je samo za ove sa goldmember karticom!!!  Koje navlacenje!!   A kako nam je Slaninica,jel ziv,tuce li ga zena redovno??  Ja to po sebi gledam,nemoj da se neko uvrijedi,mene moja redovno.....   ;)   :-*
jin-jang

Andreja

Citat: perlx poslato 06 Februar, 2018, 19:08
Citat: Biker-Boy poslato 05 Februar, 2018, 21:02
Alo bre ne dirajte mi VFR-a!! [prebicute]  to je motorèina i po, ima karakter, savr¹ena kombinacija svega ¹to motor èini uzbudljivim, najbolja sprava koji sam ikad imao i vozio, a imaæu ga opet kad tad seme mu jebem dupepr¾aèko :)
Ima karakter k'o sto frizider ima karakter, tu i tamo se zatrese. :P

Jao, javlja se afrikanac da prokomentari¹e karakter VFR-a  [facepalm] [samoubistvo] [rofl] [srce]

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 05 Februar, 2018, 15:34
vfr750/800....sterilniji motor ne postoji
cbr1000f...flying fridge...ima ovaj.....

[rofl]

Inaèe, za VFR-a, ¹ta ga znam, kapiram da mnoge rade redni èetvorocilindra¹i koji tra¾e da ih panji¹, da si stalno u tra¾enoj brzini i da toga kod VFR-a nema... Jer je torki ez fak :) ©to je Bi¹ke rekao kad je seo sa RF-a na mog VFR-a "oseæaj pri ubrzanju kao da vozim superbrzi enduro, vuèe iz podruma ali kad uleti u vrh, ni¹ta se ne promeni". Dodu¹e, popizdi jo¹ malo od 5500, pa jo¹ malo od oko 8000rpm :D Sama pojava tog motora, uz V4 zvuk i cviljenje zupèanika mi je dovoljna, jo¹ je u vo¾nji skroz okej. Jebi ga, nije kao erina ali kad se upozna¹ sa njim, mo¾e¹ jako brzo da menja¹ pravac, koèi ba¹ lepo (moj je imao neka nadrkana creva)... Samo, na 200 u krivini krene da mesi, to mi se ba¹ nije sviðalo. I do jaja je trip kad krene da pavrslajduje kad mu zabode¹ gas u recimo drugoj brzini kad je mokar asfalt  [policaja] [flashing] Da ne bune zabune, volim i redna èetiri cilindra, pogotovo 600ccm, tra¾e od vozaèa malo vi¹e pa se br¾e napreduje u vo¾nji...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Major

Japanci su tata mate ostali prate :)


stilgar

Citat: Major poslato 08 Februar, 2018, 16:00
Japanci su tata mate ostali prate :)
Da samo bi japanci voleli da im motori budu lepi ko ducati il mv agusta i da se prodaju ko bmw gs1200 adv 😎😀