Glavni meni

kupih motor glavom,za nevjerovat!!

Započeo mali_zmaj, 31 Januar, 2018, 20:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

lone svake godine idem u Pulu..,to je veæ pod obavezno!!  Nema tu hoæu neæu!!!!
jin-jang

Ruske

Cestitam Zmaju!  Postajes veliki Zmaj  [cheers]
Sta mo¾e¹ danas, ostavi za sutra.

Ostoja

Kupi regler od Yamahe R1, drugi je sistem, neæe ti cræi nikad, ima¹ negde u prastarim temama kako sam ga upakovao na VFR..
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Hohštapler

Jo¹kin, i zaboravi¹. Ja sam drugog dana kad sam kupio VFR narucio od joske. Promenim i zaboravim.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

Nema ¹ta,nagovorili ste me!!! 

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

FANTOM

   Nek ti je sa srecom i da te sluzi Honda , a i ti nju valjano da odrzavas .  [cheers]

niki64

Da se ti nama navozas puuuuno bezbednih kilometara. Odlicno izgleda. A sto se tice reglera, kakvi Joskini, sacekaj MM (malog Milosa) da napravi neunistivi i da si na miru  ;D ;D ;D
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

mali_zmaj

Hvala,Milo¹ev æe da bude skup!! Neæe svaka ¹u¹a moæi da ga kupi,jo¹ kad ga patentira!!  Fantome ima da se odr¾ava,mora,ja tako funkcioni¹em!!!  Nema ostavljanja kvarova za drugi put..

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

bora63


ЯЭВОЛУТИОН

svaki kvar ima tri nivoa

bele lampice.....nista bitno
zute lampice.....ignorisati
crvene lapice.....vreme za servis


samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

Revolucijo ti si ovako beskompromisan i nema¹ dlake na jeziku,mo¾da i nije tvoj tip motora,al da li sam dobro izabrao,barem ¹to se tièe pogonskog sklopa,ma¹ine...,sa tvog stanovi¹ta!!??
jin-jang

Major


Havarisan

Citat: Ostoja poslato 01 Februar, 2018, 15:43
Kupi regler od Yamahe R1, drugi je sistem, neæe ti cræi nikad, ima¹ negde u prastarim temama kako sam ga upakovao na VFR..
0d 2002 pa mladji

Hurricane

Hoce i taj da crkne, bez brige, ali teze

El Jefe

Купио један из Новог Сада један од тих ручно прављених неуништивих реглера. Кренуо у Бања Луку па му црче у неком селу успут. Па он купи аутомобилски акумулатор и одвезе се до града. Тамо му убуџе неки кинески на који се вози и дан данас.
Друштво за заштиту од животиња

Havarisan

Citat: Hurricane poslato 02 Februar, 2018, 13:38
Hoce i taj da crkne, bez brige, ali teze
Rikne i èovek a ne regler.

OKi


Nika

Vidi ti ovog - ne doðem par dana na forum, ajd' reko' da vidim da nisam ne¹to propustio, a on - pljas - novi motor!

Tako se to radi :)

Da se sit navoza¹, puno kilometra sa osmehom na licu!

Sreæno!

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

Citat: Nika poslato 02 Februar, 2018, 16:32
Vidi ti ovog - ne doðem par dana na forum, ajd' reko' da vidim da nisam ne¹to propustio, a on - pljas - novi motor!

Tako se to radi :)

Da se sit navoza¹, puno kilometra sa osmehom na licu!

Sreæno!

Hvala,hvala..!!!
jin-jang