Glavni meni

kupih motor glavom,za nevjerovat!!

Započeo mali_zmaj, 31 Januar, 2018, 20:44

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Jefta

Neka je sa srecom novi motor. Da se lepo navozas sa njime :)

perlx


Ostoja

A ne ne....
Vel'ki Zmaj, nema deruge... Neka je sa sreæom, Zmajeeee...
[clapp] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

misa-pei

Sjajno!!! Nek' je sa sreæom!!!! Da se sit nau¾iva¹.
Država je najveći neprijatelj naroda

jevta

Citat: mali_zmaj poslato 31 Januar, 2018, 21:11
E sad osnovni podaci,na motoru servisirane viljuske,od ulja i brtvi do mjenjenja opruga u progresivne,hyper ili hyprex,tako nesto,zamjnjeni lezajevi iz trokutova iz valjkastih u konusne,ako mi je google translate dobro preveo! Lanci,lancanici,prednje plocice..,alternator..Oprema,tri kofera,top case 55 litara,dva orginalna po 26 litara,grijaci rucki,centralni... itd..  2010 godiste,al nesto jeftiniji jer nema abs.stariji modeli su skuplji zbog istog.  55 000 na satu.. I sto je najbitnije vozio je stariji gospodin,buraz ga je upoznao!! Ne neki imaginarni,koje spominju nasi sverceri i preprodavci,vec covjek ziv,od krvi i mesa!!  Buraz prvo spomenuo vidi garaze kakva je kao apoteka!!! 

E sad moji mili manijaci,nadam se da sam ubo premiju,i da je ova moja kupovina glavom bila uspjesna!!  Znat cu kad ga buraz dovuce iz Njemacku!!!  Cjena tamo 3500 eura!!   :-*

Majku im ¹vapsku i oni poèeli da muljaju.Na 55000 jedan vlasnik i da doðe za zamenu le¾aj volana tu ne¹to ¹kripi.Ajde alternator Honda je to [rofl] [rofl]

Lone Wolf

Èestitam!
Jesmo sreæni ko da se rodlo.
Kumovi da bidemo!
Da s' raduje!  [cheers]
Не може рај на земљи.

Biker-Boy

Citat: jevta poslato 01 Februar, 2018, 08:39
Majku im ¹vapsku i oni poèeli da muljaju.Na 55000 jedan vlasnik i da doðe za zamenu le¾aj volana tu ne¹to ¹kripi.Ajde alternator Honda je to [rofl] [rofl]

Eee ni Honda nije sto je nekad bila, a ni svabe :)
I feel the need..... the need for speed !!!


stilgar

nek je sa srecom, kupi odma yoskin regler, za pod sediste, nek se nadje i mozes na kraj sveta :)

mali_zmaj

Hvala manijaci!!!!!!!    VR 46 u Trebinju pivo mo¾e!!  Kupit cu i taj  èuveni Joskin regler!! Koliko on to love naplaæuje,nisam vozio Hondu nikad,pa ne znam!    ;)

E sad ¹ta ©vaba mulja,dal su njemu riknuli le¾ajevi pa mjenja,ili samo konvertuje u bolje,pojma nemam,ma goni ih, nisu ni oni vi¹e tolko precizni,iskvarilo se to naèisto!!!
jin-jang

megaidiot

nadji servisni manual, mozda se menja na 60k (a kod nas kad rikne).

ninja66

Citat: mali_zmaj poslato 01 Februar, 2018, 13:24
Hvala manijaci!!!!!!!    VR 46 u Trebinju pivo mo¾e!!  Kupit cu i taj  èuveni Joskin regler!! Koliko on to love naplaæuje,nisam vozio Hondu nikad,pa ne znam!    ;)

E sad ¹ta ©vaba mulja,dal su njemu riknuli le¾ajevi pa mjenja,ili samo konvertuje u bolje,pojma nemam,ma goni ih, nisu ni oni vi¹e tolko precizni,iskvarilo se to naèisto!!!
Ortak kupio nov XTX660  i posle godinu dana menjao lezajeve, delovali kao da su iz reke izvadjeni.
Pranje pod pritiskom ubija.

Biker-Boy

Joskin regler je bio 60 eura ako se dobro secam.
I feel the need..... the need for speed !!!

mali_zmaj

Ako jo¹ neko ima broj ili da ¹njuham po forumu..,neka ¹alje,neæu odmah kupovati,ali neka stoji u rezervi..,neæe se ubuða!!
jin-jang

El Jefe

Змају ако мислиш шта може да се поквари,тако можеш да купиш и резервни точак. Седи и вози.
Друштво за заштиту од животиња

navajo

Bravo Zmaje!!!
Lep motor i da se srecno i bezbedno navozate, volite, mazite i pazite!!!!

mali_zmaj

 Hvala Navajo!!!    Ma moj kolega ima CBF 600,i ba¹ taj andrak mu je ciknuo,na pola puta do Pule!!  Naravno da se nadam da ni¹ta neæe nikad crknuti,ali ako im je to slaba taèka,za¹to ne kupiti,pa nek stoji..,kad se bude skupilo ne¹to sitno para..,nekad!!
jin-jang

mrle


Lone Wolf

Не може рај на земљи.