Glavni meni

kupih motor glavom,za nevjerovat!!

Započeo mali_zmaj, 31 Januar, 2018, 20:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


mali_zmaj

Jezero Balkana kod Mrkonjic Grada!!  Jeb se,prestani pusit,na dva mjeseca,skupi za gorivo,i dodji!!  Necu te zvat vise!!  ;)    :-*     :P
jin-jang

Lazic

Ne zajebavaj, pravim sam cigarete skoro 6 godina, obzirom da me pakla ko¹ta 40 dinara a pu¹im pola pakle do paklu, za dva meseca bi u¹tedeo 15 eura... :(

mali_zmaj

Ma zajebavam te,ne bi li te natjerao da sjednes na motor,i doletis,zinat da mi dokazes da mozes!! Treba ti lova za gorivo,klopa i djonja kod mene,ako ti sitna djeca ne smetaju!!
jin-jang

Lazic

Napunio sam bocu plina, 2000 i rezervoar na klepetalu 1000 dinara, pre neki dan kupio po kile krd¾e za 1500, do plate imam 0 dinara... 10-ak dana... Kad doðe plata, odmah ide cela... Do tebe bar 20 litara i toliko nazad... Mo¾e i manje ako budem vozio k'o ¹to bi ti... Al' ne previ¹e...

mali_zmaj

Jbg, teska vremena..,sve te razumijem,sve jasno..,nesto ce iskociti,bit ce bolje sigrno!!  Gore od ovoga tesko da moze!!    :(
jin-jang

Lazic


mali_zmaj

Nadam se moj Lazicu,nadam se!! Ako bude gore...,sto smo jebali jeza,jebali smo..,onda prelazimo na bodljikavo prase!! E te se bodlje ne vade bez hirurga!!
jin-jang

Lazic

Mo¾e samo da bude gore... Za op¹tu populaciju... Olo¹i æe se svakako snaæi...

mali_zmaj

Lazo prebaci ovo cavrljanje u bulshit temu,objesit ce nas UFF za jaja ofarbana!! he he!!
jin-jang

UFF

lazicu nemoj da zaboravis na mene kad bude plata  [rofl]

Lazic


mali_zmaj

#172











Evo Lazicu jos Balkane,doduse nije bilo suncano vrijeme!!
jin-jang

Hurricane


Lazic

Jel' mo¾e tu da se kupa leti? I ro¹tilja? :D

mali_zmaj

Da,bude puno ljudi,pozicije za ro¹tiljanje su sa druge strane,ako ima¹ love,naruèi¹ pastrmku,koja plivu¹i u bazenèiæu pored restorana,protoèna voda naravno...,ima i za gospodu sa lovom,i gospodu bez iste.

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

El Jefe

Мани баре и жабе. Сликај Хонду.
Друштво за заштиту од животиња

Nika

Lele, lepote... Doðe¹ motorom, parkira¹ ispred jezera i iodmara¹ oèi - malo gleda¹ motor, malo jezero...
Jo¹ ako ima nekih mlaðih punoletnica koje se sunèaju pored jezera... ;D

mali_zmaj

El Jefe slike na stranici iza!!  Izoffovao sam svoju temu,jbg. kreten..,vrati stranicu iza!!  Ima i maloljetnica i punoljetnica,nisam jednom dosao na brzi kupanjac motorom!!
jin-jang

El Jefe

Oно ти Порше од сваје?
Друштво за заштиту од животиња