Glavni meni

Gsxr havarisan

Započeo Mladjan.han, 30 Decembar, 2017, 01:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mladjan.han

Ima dosta novih delova na njemu primer gume presle sao 30km. Samo sto sam ih montirao i bum.







Ili na primer spojler radjen kod brke var plast



A imam i njegove original spojlere i jos svasta nesto

Kanarinac

Druze oglas ti je sacuvaj boze, mogao si da napises i prodajem motor isto dodje. Napisi godiste motora i koja generacija jel 600, 750 ili 1000. Uslikaj sta je citavo od delova ili ceo motor, mozda nekoga komplet zanima. Jel bez mame i tate? Na kraju cena za ceo i cena nekih delova. Ja bih ovakve oglase brisao bez upozorenja

ЯЭВОЛУТИОН

NIJE BITNO KAD POKLANJA.....EVO JA VEC VIDIM I KOME...PISE HAVARISAN...DAKLE ZIVA....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Mladjan.han

Izvinjavam se sto je nepotpun stavih ga cisto reda radi mozda nekom nesto treba. Rec je o gsxr-u uljari 750 godina 1988 sad da ne nabrajm delove gume kao sto rekoh nove plocice diskovi extra agregat sjeban prilikom pada odcepljen blok.alnaser alternator cdi sve ok izduv remus i jos dosta dobrih delova sad da ne pisem cenu za sve ako nekog interesuje neki deo tu samceo motor 250€

Havarisan


Mladjan.han

Imam nesto nece da kaci slike ne znam sto

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Havarisan poslato 30 Decembar, 2017, 20:39
A ima li slika celog?
havarijo...da ga uzmemo po pola....pola ti a ja nista.....:)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11