Glavni meni

Vlog pomoc u slucaju kradje motora

Započeo TEEfqd, 29 Decembar, 2017, 15:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TEEfqd

Citat: Milos96 poslato 31 Decembar, 2017, 14:25
Citat: redshadow poslato 31 Decembar, 2017, 14:08
Conti moto@ nacin razmisljanja ljudi koji se konformisu drugima. Sta si hteo reci

Da nije cava(sto je tacno) ako ne zeli da rizikuje da mu baba predje ulicu, neko se zadesi, neko iz suprotne trake predje u njegovu a on nema lufta da odraguje, ne gata da li ce u krivini mozda biti sljake i kakve je konstrukcije asfalt (klizav ili 'rapav), zato sto ne preferira eR-ove jer mu je neki tamo vloger rekao da su to najbolji motori na svetu, nije sujetan i boli ga uvo za tudje misljenje itd :) Je l' sad jasnije?
jasnije i slazem se potpuno. kao sto sam vec rekao, taj klip je okrenut prema onima koji se kurce da su nesto sto nisu, da je vama to jasnije ne verujem da bi smo imali prepisku ove vrste

bobangsxr

Eto... Napravi vas covek glupe   [rofl]

mi¹ko_kolo

Ljudi, 10 stepeni napolju, suvo, nema snega, ki¹e, magle... Ko ima motor nek' ide da se provoza, ko nema - neka æuti i smrdi k'o ja, jeb'o stripse da l' ih ima na gumama ili ne.

Gavrolini

Citam sta pise, pogledam klip, pa opet citam...a onda pogledam njegov post gde kaze tamo krajem neke 2011.drugar ga provozao na R1. I od te voznje do danas covek postade profika tolika da dele savete drugima. Neka mene glupog. A da i volim eRove ali samo one od litru. Ovi od 600 su mi bicikla za zene i decu.

TEEfqd

Citat: Gavrolini poslato 31 Decembar, 2017, 15:02
Citam sta pise, pogledam klip, pa opet citam...a onda pogledam njegov post gde kaze tamo krajem neke 2011.drugar ga provozao na R1. I od te voznje do danas covek postade profika tolika da dele savete drugima. Neka mene glupog. A da i volim eRove ali samo one od litru. Ovi od 600 su mi bicikla za zene i decu.

Hoces da ti posaljem autogram posto vidim da se interesujes za mene na sve strane :)
nije voznja motora raketna nauka i neurohirurgija pa da ne mozes da das savet nekom posle 6 godina voznje.
U tvom svetu jeste?

megaidiot

Citat: Gavrolini poslato 31 Decembar, 2017, 15:02
Citam sta pise, pogledam klip, pa opet citam...
pa ti kazi da nije zanimljivije od zoranehe, a dva put si gledao.
ja isto moram sad opet da pogledam.

mkt


Bori¹a


Gavrolini

Citat: megaidiot poslato 31 Decembar, 2017, 15:08
Citat: Gavrolini poslato 31 Decembar, 2017, 15:02
Citam sta pise, pogledam klip, pa opet citam...
pa ti kazi da nije zanimljivije od zoranehe, a dva put si gledao.
ja isto moram sad opet da pogledam.
Nju sam gledao 10x ne bih li skontao svrhu...ovde mi dva puta bilo dovoljno da skontam da je nema.

clutch&brake

Ja pogled’o

Lazicuuuuuuuuu
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

TEEfqd

Citat: Gavrolini poslato 31 Decembar, 2017, 15:53
Citat: megaidiot poslato 31 Decembar, 2017, 15:08
Citat: Gavrolini poslato 31 Decembar, 2017, 15:02
Citam sta pise, pogledam klip, pa opet citam...
pa ti kazi da nije zanimljivije od zoranehe, a dva put si gledao.
ja isto moram sad opet da pogledam.
Nju sam gledao 10x ne bih li skontao svrhu...ovde mi dva puta bilo dovoljno da skontam da je nema.
znaci neces autogram? [rofl]

mkt


TEEfqd

hajte molim vas.... srecni praznici svima sve najbolje u 2018, zivi bili.

Hurricane

...takodje  [cheers]

meni je sve ovo jako neozbiljno, onako drugarski, savet, nije to za tebe...


ima stvari o kojima mozes bolje sigurno, nemoj o motorima, posebno ne o voznji motora..


ne znam ni ja nista, ali ti brate nemas pojma...


p.s. to sto te milion ljudi prati u Srbiji ti ne znaci nista, cak stavise..


ja bi u ovakvoj debilani od zemlje najsrecniji bio da me banuju...


TEEfqd

Citat: Hurricane poslato 31 Decembar, 2017, 20:07
...takodje  [cheers]

meni je sve ovo jako neozbiljno, onako drugarski, savet, nije to za tebe...


ima stvari o kojima mozes bolje sigurno, nemoj o motorima, posebno ne o voznji motora..


ne znam ni ja nista, ali ti brate nemas pojma...


p.s. to sto te milion ljudi prati u Srbiji ti ne znaci nista, cak stavise..


ja bi u ovakvoj debilani od zemlje najsrecniji bio da me banuju...



Sreca pa nismo drugari, da slucajno ne pomislis da si neko ko moze da daje savete sta cu sa svojim zivotom :) uz naravno, puno postovanje.
Eh gde bi zavrsio da sam slusao ljude pocevsi od 600 prvi motor? Ti si debil nije to za pocetnika pa na dalje...

Glava Dole

Citat: Hurricane poslato 31 Decembar, 2017, 20:07
...takodje  [cheers]

p.s. to sto te milion ljudi prati u Srbiji ti ne znaci nista, cak stavise..


ja bi u ovakvoj debilani od zemlje najsrecniji bio da me banuju...


Bukvalno tako, jbs popularnost u zemlji u kojoj je najpopularnija pesma "hoces da te volim moraces da platis" [glavazid]

Gavrolini

Citat: redshadow poslato 31 Decembar, 2017, 20:15
Citat: Hurricane poslato 31 Decembar, 2017, 20:07
...takodje  [cheers]

meni je sve ovo jako neozbiljno, onako drugarski, savet, nije to za tebe...


ima stvari o kojima mozes bolje sigurno, nemoj o motorima, posebno ne o voznji motora..


ne znam ni ja nista, ali ti brate nemas pojma...


p.s. to sto te milion ljudi prati u Srbiji ti ne znaci nista, cak stavise..


ja bi u ovakvoj debilani od zemlje najsrecniji bio da me banuju...



Sreca pa nismo drugari, da slucajno ne pomislis da si neko ko moze da daje savete sta cu sa svojim zivotom :) uz naravno, puno postovanje.
Eh gde bi zavrsio da sam slusao ljude pocevsi od 600 prvi motor? Ti si debil nije to za pocetnika pa na dalje...
Sreca pa ti mislis da si merodavan da dajes savete o voznji motora...ne znam kako si samo dosao do tog zakljucka.

TEEfqd

Citat: Gavrolini poslato 31 Decembar, 2017, 20:58
Citat: redshadow poslato 31 Decembar, 2017, 20:15
Citat: Hurricane poslato 31 Decembar, 2017, 20:07
...takodje  [cheers]

meni je sve ovo jako neozbiljno, onako drugarski, savet, nije to za tebe...


ima stvari o kojima mozes bolje sigurno, nemoj o motorima, posebno ne o voznji motora..


ne znam ni ja nista, ali ti brate nemas pojma...


p.s. to sto te milion ljudi prati u Srbiji ti ne znaci nista, cak stavise..


ja bi u ovakvoj debilani od zemlje najsrecniji bio da me banuju...



Sreca pa nismo drugari, da slucajno ne pomislis da si neko ko moze da daje savete sta cu sa svojim zivotom :) uz naravno, puno postovanje.
Eh gde bi zavrsio da sam slusao ljude pocevsi od 600 prvi motor? Ti si debil nije to za pocetnika pa na dalje...
Sreca pa ti mislis da si merodavan da dajes savete o voznji motora...ne znam kako si samo dosao do tog zakljucka.

Pa, kombinacija toga sto to radim preko 6 godina, od svoje 5e godine volim motore i zivim dva tocka, oduvek sam hteo jedan, krvavo radio i zaradio sebi jedan.
Prelazio preko 40 000 godisnje na dva tocka dok sam radio taj posao. Za svo to vreme na Ru imao 0 incidenata, na skuteru jedan neizbezan. Padova 0.
Volim da vozim i snimam itd itd. Ako neko moju ljubav prema 2 tocka nadje merodavnom da gleda to sto radim nek gleda, ovi drugi ne moraju i nema ljutis

megaidiot

pusti sad motore, nego rece ti da ides iz zemlje? dje ces? sta te na to nateralo? sta ce biti sa kanalom, oces li nastaviti da snimas?

Citat: redshadow poslato 31 Decembar, 2017, 20:15
Eh gde bi zavrsio da sam slusao ljude pocevsi od 600 prvi motor?
za 600 tesko mozes da nadjes.

TEEfqd

Citat: megaidiot poslato 31 Decembar, 2017, 21:18
pusti sad motore, nego rece ti da ides iz zemlje? dje ces? sta te na to nateralo? sta ce biti sa kanalom, oces li nastaviti da snimas?

Citat: redshadow poslato 31 Decembar, 2017, 20:15
Eh gde bi zavrsio da sam slusao ljude pocevsi od 600 prvi motor?
za 600 tesko mozes da nadjes.


Bice to Nemacka boze zdravlje ako sve prodje dobro, Alpi, Oberstdorf. Nije me nista nateralo, ovde imam privatan biznis u IT sektoru i zivim komotno u nasem sistemu, ono sto me muci je to sto je za druge sisteme nas standard ispod nivoa socijalne pomoci. Pored toga ima jos mnogo stvari pocevsi od toga sto nam je narod postao pogan (smece svuda oko nas u jednom Beogradu), gde verovao ili ne ako ne cistim dvoriste nedelju dana tu vetar nanese smeca i plastike za dve kante. S obzirom da hvala bogu imam prilike da vidim kako je tamo kako ovde i koliko ce lako biti tamo osnovati porodicu biram da odem i ne gledam nazad.

Po krvi sam najponosniji covek na svetu Srbin, po drzavljanstvu posramljen covek zemlje sistema treceg sveta, prodane zemlje prodanih dusa citaj JANJICARA na vlasti kojima je krv do ramena. Dacu ti usput i primer. Najveca kazna koju mozes dobiti u saobracaju u Nemackoj je 3 meseca zabrane voznje, par poena i 680 eura kazna. Ovde je to jedno 50 000 dinara skuplje. U zemlji gde je standard 7 do 10 puta manji. I dalje smo pod Turcima ovde, Janjicari na vlasti.
Pricacu malo vise u vlogu o tome ako nekoga bude interesovalo, a imacete sta i da vidite od lepih puteva zdravlje boze. Vidimo se u 2018 zivi bili