Glavni meni

Kawasaki GPz 550 Unitrak

Započeo Stanko, 07 Oktobar, 2017, 01:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Stanko

Pozdrav svima ovo je moj motor GPz 550 unitrak 1984. godiste .Dugo sam trazio ovakav motor i kupio sam ga relativno skoro...Motor je u ispravnom stanju registrovan pali radi,ide..Tako u narednom periodu planiram sredjivanje farbanje pregled masine itd. Volim motore iz 80-ih godina pa bi tako voleo da sredim sve i dovedem u fabricko stanje vizuelno i mehanicki (naravno koliko se moze)...za pocetak sam promenio svecice,ulje i filter ulja...Voleo bih da cujem vase misljenje i savete i iskustva  u vezi ovog motora  njegovog odrzavanja  i nabavke delova....posto mi je posle raznih tomosa i jawa ovo da tako kazem prvi ozbiljniji motor..












Kostić

ja sam umalo uzo ovaj motor al mi ta nesreæna grana sa auspuh izbola oèi. da je imo original mo¾da bi ga i uzo. ba¹ je lep. za poèetak gledaj na ulje i vozi se dok ide :)

Stanko

Nasao sam originalne auspuhe komplet sa granom za skoro 50e.....Nisu u nekom stanju ali su originalni.....Tako i ja planiram da ne cackam nista dok ide pali na dodir stvarno sam sto se toga tice odusevljen...E primetio sam da hoce po malo da baci dim kad se naglo doda gas pa rekao bih da je verovatno problem u gumicama ventila posto je vazdusno hladjenje a vecinski je u gradu vozen....i cuje se lanac kad radi na leru pa bi vec kad to budem radio sredio sve komplet..svestan sam svega da to nije novo