Glavni meni

Narucivanje iz LOUISA

Započeo Atirudra, 02 Mart, 2011, 22:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Atirudra

Dragi Bajkeri! Evo jedne ideje pa bacite vase misljenje o ovome. Nisam zaposlen tako da vremena imam i previse.
Mogo bi otici za Louise i da vamdonesem sitne stvari rez.delove za bajkove ili neki deo opreme. Ako budem isao za Bec samo zbog ovoga onda je to neki izdatak od 35E za bus Subotica Bec i nazaj ako sam u pravu, plus jedno nocenje i hrana sto je oko recimo (krce se u 3 stize se za 5-6 sati u 9 uvece) 30 evrica za hranu za dva dana, plus 20 za prevoz iz grada do radnje i nazad.
Grubo racunato do 100 E za to putovanje na cenu proizvoda koju bi doneo plus postarina slanja delova iz Subotice za gradgde ste vi. Znaci ako bi skupili narod (narucioce) da se ta cifra od 100 E podeli na vise ljudi ja bi se ovoga prihvatio. Jer:  1. imam vremena,  2. nisam zaposlen, 3. nemam porodicu i obaveza, 4. radi se o MOTORIMA i motorasima, sad cu ovaj petak akoBog da da sve bude kako planiramda skoknem do Wiena po podne u 3. Videcu tacno koliko dode bus tamo amo. Videcu koliko su udaljeni Louise sopovi od mesta gde cu ziveti i koliko dode da stignem sa razno raznim prev. sredstvima do odredista Louise i nazad. RAdi se o MALIM stvarima ne kaciga jakna itd gumice rukavice rucke podkape majice zupcanici itd sve sto spada u kategoriju malo. Videcu iz koliko mogu da prezivim da klopnem sto god tamo. I kad se vratim u utorak 8. Marta na dan zena onda mozemo napraviti zajedno plan o buducnosti. Ovo je sve ideja, pojma nemam kako bi ovo teklo u reali jer nisam se bavio sa ovim ni slicnim nabavkama preko grane ni kod nas. Nemam para za ulaganje tako da ne mogu nikome ciniti uslugu unapred pa ce mi platiti kad stigne , vec se mora platiti unapred , ako  stvari ne donesem saljem novac nazad , kako god zelis busom u kovertu , ili vrednosnim pismom kako god ti zazelis.
Komunikacija bi tekla na mobilni i na mail posto mi trebaju tacni nazivi - linkovi sa svim mogucim oznakama i cenama IZ KATALOGA LOUISE ONLINE. Ovo sve je za sada samo za razmisliti i interesuje me vase misljenje.  Ne znam kako sa carinom ako je sve to malo onda pomesano sa mojim stvarima odecom ne bi cinilo frku. Mnogo kao 20 30 rukavica naravno ne bih uzimao jer to vec brojcano je sumljivo nije za SAMO vlastitu upotrebu. ITD. Ako se sve sklopi vec od 10 MArta mogo bi krenuti nazad po prvu turu narudzbe i ako Bog da i vi zelite regularno. Tako ce se automatski videti naravno ko kako posluje tj kako sve funkcionise roba novac i sve ostalo. Eto toliko o  ovome za sada. Pozdrav iz pogranicnog pojasa:) KAd se vreme prolepsa a to je plus 10 za mene i bez padavina, mogu svu opremu cak i doneti za BG  naravno motorom na jedno mesto kod nekoga i onda svi dodu tamo pa uzmu ako to nekome vise odgovara ako ne onda svakom slati expres postomna svoju adresu. Ili druga rsenja koja nam odgovaraju.
-------------- -_- ---------------

SSZGO

Znas kako, to vec radi par ljudi, neko naplati procenat, a neki cini mi se nista ne naplati, verovatno im se isplati da uzimaju samo povracaj poreza na granici.

nemam pojma, ajd da cujemo i drugo misljenje...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Vlajko

Neki uzimaju 10-15 % od vrednosti robe..

Sekula radi bez provizije.. platis kad stigne sa svim popustima tamo..

to zna i koristi dosta ljudi kada im treba roba iz Lu.
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Stuntoholic

Ne isplati im se zbog povracaja poreza, vec imaju rabat tamo, kada si stara musterija i uzimas vece kolicine dobijas popust..
My name is Radislav, and I am stuntoholic
www.facebook.com/Rade.Mihajlov

Tihi_ZR

Citat: Stuntoholic poslato 03 Mart, 2011, 02:09
Ne isplati im se zbog povracaja poreza, vec imaju rabat tamo, kada si stara musterija i uzimas vece kolicine dobijas popust..
Jos mozes da dobijes i Fun card, tu ti se sabiraju racuni pa dobijas popust.

Najlakse ti je da nadjes Luis ako ides metroom do Shopping City-a, onog njihovog najveceg i bukvalno ces proci pored luisa i samo izadji stanicu posle. Ja sam bio pre 6 meseci tamo, ima jako puno stvari.

Zverka

dobro bre oce li mene neko da spoji sa tim sekulom
posto preko bosketa i ekipe iz bgd-a ne mogu nista ali apsolutno nista da narucim
jbt motor mi stoji rasklopljen od leta a samo mi iglice za karbove trebaju
Never ride faster than your angel can fly

:D

serbduck

 
Pa vec sam ti dao broj tel....

...al ajde opet...plavuso  [rofl]

Sekula - 064 933 44 44

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Vlajko

Citat: Zverka poslato 03 Mart, 2011, 07:15
dobro bre oce li mene neko da spoji sa tim sekulom
posto preko bosketa i ekipe iz bgd-a ne mogu nista ali apsolutno nista da narucim
jbt motor mi stoji rasklopljen od leta a samo mi iglice za karbove trebaju


Godinama primecujem da majstori i trgovci imaju totalno drugaciji pristup. a bogami i tarifu prema zenama..

Ono, uteruje plavusa vozilo u garazu, a majstor vec trlja ruke i osmehuje se  ;D

Mozda bolje muz da narucuje, a ?  :P

Sa Sekulom su ljudi uglavnom zadovoljni, valjda ces i ti  [hello]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

dzimika

ja sam brdo puta narucivao od sekule i uvek je sve bilo kako treba, cak me iznenadio par puta jer nisam ocekivao cenu sa popustom :D

Zverka

Citat: Vlajko poslato 03 Mart, 2011, 10:39


Godinama primecujem da majstori i trgovci imaju totalno drugaciji pristup. a bogami i tarifu prema zenama..

Ono, uteruje plavusa vozilo u garazu, a majstor vec trlja ruke i osmehuje se  ;D


  [hello]
e pa kod ove plavuse mnogi majstori su dosli na "DA TI JA POLOMIM MALO NJUSKU sto meni prodajes prazne price "
JER 
ova plavusa zna zanat ...i ispekla se u bajkerskom svetu dobrano pogotovo kod kvazi majstora
a da ne pominjem  NADOBUDNE Beogradske da ne kazem sta
pre bi mom muzu lepse naplatili no MENI :)

PATAK  nemo se ljutis zaboravial plavusa sta ces...evo samo da se dogovorim sas muz ...pa ce ga vikam FAAAALAAA jos jedared
Never ride faster than your angel can fly

:D

Zverka

p.s
JOS ono sto je NAJBITNIJE u celoj prici
moj motor vidja samo i ISKLJUCIVO samo moju garazu
u kojoj ga licno sredjujem i opremam  :P
daaavnih dana sam izgubila poverenja u nase "majstore" [djavo] [zena]

ovako bar znam da je ono sto vidim ostalo ispod mene a ne da je  nesto ne daj boze zamenjeno nekim dr.delom
nemojte me u tu tacku ...sve mi diraj motor NE   [bejzbolka] [bejzbolka]
Never ride faster than your angel can fly

:D

UFF


Atirudra

-------------- -_- ---------------

Gavrolini

nema logike to raditi kad ljudi donose  vec godinama. Zasto komplikovati i skupljati porudzbinu kad ovako mozes  da porucis sam kad ti nesto treba i dobijes po ceni iz kataloga. Plus ne znam kako bi ti prosao na carini kad bi te uhvatili u busu  sa brdo moto opreme.

svetac

Citat: Atirudra poslato 02 Mart, 2011, 22:52
Ako budem isao za Bec samo zbog ovoga onda je to neki izdatak od 35E za bus Subotica Bec i nazaj ako sam u pravu, plus jedno nocenje i hrana sto je oko recimo (krce se u 3 stize se za 5-6 sati u 9 uvece) 30 evrica za hranu za dva dana, plus 20 za prevoz iz grada do radnje i nazad.

sednes u auto,odes za bec obavis shoping,pojedes neki bajati sendvic i palis kuci! kakvo nocenje i bahanalije,kada se ide u zaradu onda nema luksuza!!

aca-pn

Nece ti uspeti ta ideja, jer ima ljudi koji odavno imaju razradjenu semu. Ja narucujem preko Sekule, samo mu posaljem sms sa sifrom artikla, kolicinom i mojom adresom i za 7-15 dana roba mi stize brzom postom. Prostije od toga ne moze, a kosta me koliko i u katalogu+brza posta.

deki59

Citat: aca-pn poslato 04 Mart, 2011, 09:47
Nece ti uspeti ta ideja, jer ima ljudi koji odavno imaju razradjenu semu. Ja narucujem preko Sekule, samo mu posaljem sms sa sifrom artikla, kolicinom i mojom adresom i za 7-15 dana roba mi stize brzom postom. Prostije od toga ne moze, a kosta me koliko i u katalogu+brza posta.

+1
Tiha voda breg roni

Atirudra

dobro braco! Nema frke sve ide dalje ko po loju , nista na siluu! VELIKA PROLECNA RASPRODAJA I POPUSTI bas SADA!
U becu radice Louise sad i subotom do 6po podne!
-------------- -_- ---------------