Glavni meni

®enski moto izlet

Započeo Sandra, 02 Mart, 2011, 17:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Sandra

Citat: Silvana poslato 08 Mart, 2011, 07:50
To ¹to su ponudili 600 din. za dan zaista nije mnogo, ali mi tamo ne mo¾emo da sastavimo vi¹e od tri sata. Mo¾da zaista nije lo¹e da isto to zatra¾imo na drugom mestu, tako da Livija mo¾e da se vrati kuæi do noæi, a ni ostalima nije daleko.
Istinu da ka¾em, ne ¾elim da idem na masa¾u, u saunu i u d¾akuzi po svaku cenu – to imam na 20 minuta od kuæe, pa da ostanem èitav dan za manje para. Ima toga i u Panèevu i u Kovaèici i u Vr¹cu... Cilj mi je da se taj dan provozamo. Ako pola devojaka ne mo¾e da ide jer je daleko ili skupo, nemamo ¹ta tamo da tra¾imo. Onda meni sasvim odgovara da taj dan provedemo na Avali ili da se jednostavno odvezemo do Iri¹kog venca i tamo posedimo koji sat, odemo do Novog Sada na palaèinke, ili ne¹to slièno. Ili da odemo do Stare Palanke na ribu (do skele preko Dunava; vozi se preko Deliblatske pe¹èare kroz Kovin i èuveni ©umarak:), odatle opet mo¾emo u Vr¹ac ili u Belu Crkvu. Nisu Babe jedina varijanta niti je masa¾a jedini cilj. Javljajte se, devojke, ka¾ite ¹ta vam odgovara.
Upravo htedoh to da kazem.
stigla ponuda, a poprilièno drugaèije zvuèi od onoga ¹to su nudili.
Necu da ti kazem ,........ celavi....

Sandra

      ©alje:   Slavica ®ivanoviæ                              Tel:   011 826 00 77                              
                                       Fax:   011 826 00 73                              
                                       Mob:   060 889 47 14                              
                                       email:   [email protected]                              
   Tema:      Ponuda za organizaciju boravka                                                               
                                                                        
Po¹tovana gospoðo Bla¾enèiæ,                                                                        
Zahvaljujemo se na interesovanju za COUNTRY CLUB Hotel BABE i sa zadovoljstvom Vam  dostavljamo na¹u ponudu.                                                                        
                                                                        
                                                                        
Datum:            20.03.2011.                                                            
broj noæenja:            0                                                            
Broj gostiju:            15                                                            
                                                                        
Obroci:                                                                        
      Svi obroci mogu biti u hotelskom restoranu Baebenius, na bazi set menija.          Oko sastava se mo¾emo dogovoriti naknadno, po prijemu ponude.                                                                  
                                                                        
                                                                        
      Ruèak je u rasponu cena od 880 din do 3.900 din po osobi i obroku.                                                                  
      Sa proseènom cenom od 1.200 din. to bi izgledalo ovako:                                                                  
                                                                        
      20-Mar      ruèak         15      osoba po ceni od                1,200.00         din            18,000.00         
                                                                        
      Napomena: za varijante set menija i a la carte naplaæujemo kuver po ceni od 80 din, po osobi, po obroku.                                                                  
                                                                        
                                                                        
      Ukoliko imate goste koji imaju posebne zahteve za obroke npr. vegetarijanska jela, molimo Vas da nas obavestite.                                                                  
                                                                        
                                                                        
                                          Ukupan iznos za obroke:                     18,000.00         
Piæe:                                                                        
      Za poslu¾ivanje piæe tokom obroka mo¾emo da predlo¾imo nekoliko moguænosti:                                                                  
                                                                        
      -          dogovoreni broj domaæih alkoholnih i bezalkoholnih piæa po ceni od 95 dinara po piæu                                                                  
                                                               0.00         
      -          neogranièeno domaæe alkoholno i bezalkoholno piæe, u trajanju od tri sata, po ceni od 500 dinara po osobi                                                                  
                                                               0.00         
      -          neogranièano domaæe i strano alkoholno i bezalkoholno piæe, u trajajnju od tri sata, po ceni od 1.000 dinara po osobi                                                                  
                                                               0.00         
      *u gore navedenim paketima se slu¾e piæa na èa¹u, odnosno, nisu ukljuèena fla¹irana piæa (sokovi, vino...)                                                                  
                                                                        
      -          redovna ponuda piæa iz na¹ih barova, naplata po potro¹nji                                                         0.00         
                                                                        
                                          Ukupan iznos za piæe:                     0.00         
Sportske aktivnosti:                                                                        
      COUNTRY CLUB Hotel BABE ima na raspolaganju sledeæe sadr¾aje: RELAX Club (hidromasa¾na kada, sauna, parno kupatilo, fitnes, 2 sobe za masa¾u i 2 bazena na otvorenom). Svim Va¹im gostima æemo omoguæiti kori¹æenje RELAX Club-a, osim masa¾e po ceni od 680 din po osobi. Ukoliko ¾elite i masa¾u, ona se mora zakazati jedan dan unapred, a cena relax masa¾e je 2.640 po satu. Takodje Vam mo¾emo pouditi i relax masa¾e u trajanju od 20 min po ceni od 900 din.                                                                  
                                                                        
                                                                        
                                                                        
                                                                        
                                                                        
                                                                        
      U ponudi je i ergela punokrvih jahaæih konja, ve¹taèko jezero, tereni za male sportove (ko¹arka, fudbal, rukomet, odbojka) i teniski tereni                                                                  
                                                                        
      - Jahanje: Cena rekreativnog jahanja u koralu je 600 din za 30 minuta.            Predla¾emo da za grupu do 12 osoba anga¾ujemo instruktora i jednog konja za rekreativno jahanje u koralu u trajanju od 1h po ceni od 2.400 din.                                                                  
                                                                        
                                                                        
      -  Sportsko pecanje po ceni od 100 din po satu/rentiranje opreme 200 din.                                                                  
      - terene za male sportove (ko¹arka, fudbal, rukomet, odbojka).Cena rentiranja navedenih terena je 200 din po satu, po terenu.                                                                  
                                                                        
      - odbojka na pesku  po ceni od 300 din po satu, po terenu.                                                                  
      - teniske terene dnevni zakup po ceni od 600 din po satu, po terenu, veèernji zakup (od 20h) po ceni od 900 din po satu / rentiranje reketa 200 din po reketu, po satu.                                                                  
                                                                        
                                                                        
      - paintball po timovima po ceni od 22.000 din po satu ili 1.500 kuglica (u zavisnost ¹ta se pre potro¹i). Svaki naredni sat ili 1.500 kuglica (u zavisnosti ¹ta se pre potor¹i) je 20.000 din. Ako ¾elite dokupljivati setove od 100 kuglica to iznosi 1.500 din.                                                                  
                                                                        
                                                                        
                                                                        
      Ukoliko se odluèite za kori¹æenje teniskih terena potrebno je da imate odgovarajuæu opremu tj. patike za tenis.                                                                  
                                                                        
      Potrebno je definisati ko snosi eventualne tro¹kove navedenih sadr¾aja.                                                                  
                                                                        
                                 Ukupan iznos za sportske aktivnosti:                              0.00         
Ukupan iznos ponude*:                                                               18,000.00         
      *u zavisnosti od detalja za koje se odluèite, ovaj iznos mo¾e znaèajno da varira                                                                  
                                                                        
Potvrda:                                                                        
      Molimo Vas da nam pisanu potvrdu dogaðaja dostavite do 14.03.2011, kako bismo rezervisali salu za tra¾eni termin.                                                                  
                                                                        
                                                                        
Naèin plaæanja:                                                                        
      Plaæanje mo¾ete izvr¹iti gotovinski, kreditnom karticom (Visa, Diners, American express, Master, Maestro, Dina) ili preko raèuna. Molimo Vas da nam taèno navedete koje tro¹kove snosite za Va¹e goste (mini-bar, telefon, kafeterija, jahanje, SPA centar i sl.).                                                                  
                                                                        
                                                                        
                                                                        
Rok plaæanja:                                                                        
      Na ime definitivne rezervacije termina potrebno je da uplatite ukupan iznos dogovorenih tro¹kova, u skladu sa cenama va¾eæim na dan uplate, najkasnije 7 dana pre poèetka dogaðaja, a sve po prispeæu profakture u kojoj æe biti navedene sve usluge koje æete definisati Va¹om potvrdom ponude.                                                                  
                                                                        
                                                                        
                                                                        
      Sve eventualne dodatne tro¹kove je potrebno izmiriti najkasnije 7 dana po napu¹tanju hotela                                                                  
                                                                        
Napomena:                                                                        
      Najaveljni broj osoba i soba je minimalni iznos koji æe Vam biti naplaæen u danu dolaska. Odnosno, ukoliko se pojavi manji broj osoba od najavljenog, minimalna naplata æe biti na osnovu najave. Ukoliko se pojavi veæi broj osoba od najavljenog, Country Club hotel Babe æe u skladu sa trenutnim moguænostima poslu¾iti i ugostiti maksimalan broj gostiju, i naplatiti po ponudjenim cenama.                                                                  
                                                                        
                                                                        
                                                                        
                                                                        
                                                                        
   Iskreno se nadamo da je ponuda u skladu sa Va¹im oèekivanjima.                                                                     
   Ukoliko imate dodatnih pitanja ili sugestija, molimo Vas da nas slobodno kontaktirate.                                                                     
                                                                        
   Srdaèan pozdrav,                                                                      
                                                                        
   Slavica ®ivanoviæ                                                                     
   Sektor prodaje                                                                     
Necu da ti kazem ,........ celavi....

Sandra

PREDLOZI SET MENIJA:

Cena 880,00 rsd sa kuverom

Predlog 1

Æevapi na kajmaku sa krompirom
***
Kupus salata 
***
Nugat ¹nit

Predlog 2

Bela ve¹alica sa krompirom
***
Peèena paprika sa belim lukom
***
Pomorand¾a ¹nit

Predlog 3

Pohovani osliæ sa krompirom i spanaæem
***
Krompir salata sa ljubièastim lukom u vinskom dresingu
***
Voæna salata

Necu da ti kazem ,........ celavi....

Sandra

Meni ovo sve prilicno glupo i skupo zvuèi.
Mozemo jos da trgujemo s njima, ukoliko su devojke i dalje zainteresovane za ovaj vid druzenja, ali mozemo da razmisljamo i o drugim opcijama kako je Silvana vec napomenula.....

Izvol'te pa se izjasnite.
Necu da ti kazem ,........ celavi....

Kengur

Na tu cifru UFF i ja cemo vam dati jos 20 posto popusta i imacete ako treba i stripera... ;D A za one koje se zapiju, mogu slobodno da prespavaju kod mene, ustupicu im ceo sprat bez problema... :)

Salu na stranu, mislim da su babe skupe, nisu za nas sa jeftinim ulaznicama... Neki moji drugari su se raspitivali u vezi njih prosle god kad smo nesto org i znatno su skuplji...
Imate jos vremena da se lepo organizujete, razmotrite jos neku opciju...

Uostalom, ovo je vas izlet, ne znam ni zasto se uopste mesam... :)

Sandra

Od svega ovoga, jedino je vo¾nja interesantna ostalo je sve bezveze
Necu da ti kazem ,........ celavi....

Silvana

Od svega ¹to su ponudili meni je interesantno samo jedno:

Sportsko pecanje po ceni od 100 din po satu/rentiranje opreme 200 din.  [pecanje]

Ako mo¾e i onaj striper iz Kengurovog posta 8)

Idemo, Sandro, da se vozimo. [vatromet] Je¹æemo palaèinke gde se zateknemo.
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

UFF

pa lepo vam ja rekoh za cene

nego kengur pravi palacinke a ja cu da se strip-ujem (ako volite maljave not gay muskarce :D )

nella

Idemo, Sandro, da se vozimo. [vatromet] Je¹æemo palaèinke gde se zateknemo.
[/quote]

Da slazem se.... idemo da se vozimo gde god a da svima odgovara, da  se u normalno doba vratimo kuci.... a hrana-to je najmanji problem gde god da smo .... :)

rboban

Nisam ni sumnjao da HRANA nije bitna za tebe NELLA!!!! :)
Ride It Like You Stole It

Silvana

Citat: UFF poslato 08 Mart, 2011, 21:37
pa lepo vam ja rekoh za cene

nego kengur pravi palacinke a ja cu da se strip-ujem (ako volite maljave not gay muskarce :D )

Nemoj da nam prepada¹ uèesnice. [stop]
Biæe vo¾nja, ostalo ne mora. [yahoo]
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

nella

Citat: rboban poslato 09 Mart, 2011, 01:11
Nisam ni sumnjao da HRANA nije bitna za tebe NELLA!!!! :)

He he he... pa probaj i ti pa da vidis kako moze biti nebitna (naravno slatkisi se u to ne rachunaju) :P Sta cu ne smem se gojim, ovako sam brza... :)))

balcan girl

ja hocu da se gojim tako da nella slobodno daj ovamo tu hranuuu :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

goranvojska

Citat: balcan girl poslato 09 Mart, 2011, 16:26
ja hocu da se gojim tako da nella slobodno daj ovamo tu hranuuu :D
trebala bi inace vetar te odnese od motora ako ides preko 50!!!!!!!!!!!!

balcan girl

nije cika gorane plafon je 110km :D probala sam :D posle toga odleprsam :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Mortisha

#95
Meni se iskreno svidja Avala...
I ide mi se vec neko vreme na Avalski toranj....nisam niakda bila...

Avalski toranj je otvoren radnim danima od 10 do 16.30 èasova i vikendom od 10 do 18 sati, a ponedeljkom ne radi. Maksimalan broj osoba na vidikovcu je 16, a vreme zadr¾avanja je 15 minuta. Cena pojedinaènih ulaznica iznosi 50 dinara, a grupnih 30 dinara (minimum deset osoba). Za decu do 12 godina, penzionere i osobe sa invaliditetom ulaz je besplatan.

A sto se tice eventualnog pica rucka ili bilo cega...ako nista ima restoran u hotelu 1000 ruza...

Pa bi mogle tu da pitamo za eventualne cene obroka i sl.

http://www.1000ruza.com/ser/index.html


I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

Silvana

Ovo mi se dopada! Nela i ja smo pro¹li put bile na Avali a nismo bile na tornju, tako da nam je to ostalo za domaæi :).
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

rboban

A na avali obaVezno teleca corbica u CARAPICEV BRESTU, jeftino a ODLICNO!!!!!
(planinarski dom)


http://www.brest.co.rs/
Ride It Like You Stole It

Kengur

Sto se tice klope mozete slobodno da jedete i u Mitrovicevom domu... Restoran kod tornja...
Moze i C. Brest... Tu mozda mogu da vam sredim neki popust... ;) Samo kad vidim gazda Velju, a vidjam ga svaki dan ;D Ili mi je u kancelariji, ili sam ja na kafi u brestu... ;) (ali ne obecavam, stipsta je malo.. ;D )

nella

Citat: balcan girl poslato 09 Mart, 2011, 16:26
ja hocu da se gojim tako da nella slobodno daj ovamo tu hranuuu :D

Ma kazu da bi trebala i ja koju kilu da se ugojim...al evo prepusticu tebi - uradi to i za mene :)