Glavni meni

®enski moto izlet

Započeo Sandra, 02 Mart, 2011, 17:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Sandra

Drage moje dame,
Danas mi je ptièica ¹apnula da æe 20.03 biti èitavih 16 stepeni, pa mi je palo na pamet kako bi mogle da se okupimo, malo se provozamo i dru¾imo.
Ako bude sve tako kao ¹to mi je ptièica javila, i jo¹ nas poslu¾i sreæa pa se otope svi snegovi i osu¹e putevi, mogle bi ba¹ da otvorimo sezonu.
Ideja je da se ne ide daleko od Beogrda zbog samo 16 stepeni, i dana koji jo¹ uvek nisu tako dugi.
Meni je palo napamet da bi mogle da se provozamo da Baba na Kosmaju, tamo ruèamo, mo¾da iskoristimo ne¹to od relax programa koji nudi hotel Country Club i krenemo kuæama veæ oko 16h.
Ja lièno nikad nisam bila tamo pa ne znam ni ¹ta da oèekujem. Ako imate neki predlog, bilo bi lepo da ga iznesete pa da zajedno odluèimo gde æemo.

Pozvane su i sve foruma¹ice koje ne voze motore, a na forumu su (one bi mogle da dodju autom).
Nama koje vozimo motore, biæe nam drago da vas ubedimo kako je krajnje vreme da poènete da vozite, a mo¾emo i da vam otkrijemo i trik kako da odluku o vo¾nji mototra i kupovini istog va¹i najbli¾nji prihvate vrlo lako.   [pobednik]

Dakle, drage moje dame, hajde da se dogovorimo gde æemo!
Necu da ti kazem ,........ celavi....

SSZGO

Jel ovo poziv za obe devojke koje voze motore u Srbiji?

Ili su i drugi pozvani?

Ex kad bi bilo 16C bilo bi sjajno...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic

Lepa voznjica, al` gde bas nadje Babe od svih mesta...?  [rofl]

Atirudra

snega ce biti do Jula meseca ako Bog da posle vise ne :)
-------------- -_- ---------------

Silvana

Mi se nadamo, SSZGO, a poznato je da optimizam leèi mnoge bolesti pa i zimu. [slomljenzid] A tamo kud smo naumile: d¾akuzi, sauna, masa¾a i ostali lekovi, malo eksplicitniji od optimizma.

P. S. Izgleda da je danas neko od vas bio straaaa¹an pesimista, jedva stigoh kuæi od kijameta... [prebicute]... Jesi li to ti, Atirudra? Je li to lepo?!
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Silvana

Citat: Lazic poslato 02 Mart, 2011, 19:26
Lepa voznjica, al` gde bas nadje Babe od svih mesta...?  [rofl]

Eh, sad videh  ;D. Kakav si ti lik!  [zena]
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Kanarinac

Jel znate koje su cene u Babama?

Silvana

Uglavnom znamo, mo¾da smo out of date. Ako si bolje obave¹ten, ne oklevaj. Hvala svakako.
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Kanarinac

Poslednji put kad sam bio tamo cena za jednodnevni odmor je bila neshto blizu 50 evra. Bazen, masaza, sauna, jakuzzi. Dakle komplet spa program

http://www.country-club-hotel-babe.com/cenovnik.htm

UFF

Nije komplet ako nemaju hamam!
Finska sauna je  [govance]

rboban

Zenske lepo se provedite na moto izletu pa nam prenesite kako ste se provele....
Ride It Like You Stole It

nella

Posle ove glupe,dosadne zime....da,jedva chekam malo lepog vremena i brm brm-a :) :) :)

djavo

Jel mogu i ja sa vama, nisam zensko al vozim zenski motor?
Fin sam momak, taman za tu saunu!





Kanarinac

Brate, pusti devojke da odmore malo :))))
bice prilika posle toga da se vozimo

Mortisha

Isla bih i ja sa vama u te saune i djakuzije...em mi je blizu veoma....ali ne vredi....apstinencija...
I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...


Silvana

Citat: nella poslato 03 Mart, 2011, 12:10
Posle ove glupe,dosadne zime....da,jedva chekam malo lepog vremena i brm brm-a :) :) :)

Draaaaga Nella, jedva èekam!

@Bastetus
Ni¹ta mi konaèno nismo dogovorile osim toga da nekud idemo zajedno. Mo¾da bude prehladno pa æemo samo na popodnevnu kafu. Obavestiæemo te svakako. A o saunama i sliènim perverzijama (na Zlatiboru, Kosmaju ili gde veæ) ma¹tamoooo... [balavi]
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.


pit

  Uff jbt kako ti se nije stopio telefon u sauni.

Sandra

#19
Hvala Uff-e na trudu, ali cemo morati da se ogranicimo na 50-ak km od Beograda. Ipak je tek mart a samo 1 dan za odlazak, uzivanje i povratak.
Bastetus, ja bih zaista volela da ti krenes sa nama. Ako se secas, ja ti dugujem jos od Zenske ture kafu i kolace, pa to lako mozemo da pretvorimo i u rucak.  [pomazi_me]
Ja ove iz Baba jos nisam uspela da dobijem, nesto im telefon ne funkcionise kako treba, ako imate i dalje neke ideje, javljajte se !

Za sada nas ima nekoliko. Neki nisu na forumu pa cu ih ja dodavati na spisak.

1.Sandra
2.Livija (Zrenjanin)
3.Buffy
4.Silvana
5.Maja
6.Nela

Cekam jos nekoliko odgovora, A vi drage moje slobodno se pridodajte na  spisak....

                                                              [ljubav]
Necu da ti kazem ,........ celavi....