Glavni meni

Vizir za Z750

Započeo ¾arko1983, 01 Septembar, 2017, 08:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

¾arko1983

Na prodaju vizir za Kawu Z750 bez ostecenja ko nov , cena 50e






Master Z-ed

Koji si vizir sad stavio na Z

¾arko1983


castor

Razlika? Sa kojim si zadovoljniji?
It's the ride that matters, not the bike…

¾arko1983

Razlike skoro i da nema osim vizuelne, Puig mi se vise svidja i mozda malo bolje prebacuje vetric....

castor

OK. Hvala na odgovoru.
It's the ride that matters, not the bike…

Master Z-ed

©to se tièe vetriæa poruèi iz luisa du¾i vizir, pravi je spas za du¾i put, èak mi se sad nekako i dopada pa ga ni ne skidam.






UFF

ako vam je potreban vizir naked nije za vas
promenite motor

imam i ja vizir, eno ga van motora skuplja prasinu zajedno sa oem kapa nosacima bocnih kofera i top case-om

castor

Citat: Master Z-ed poslato 11 Septembar, 2017, 20:56
©to se tièe vetriæa poruèi iz luisa du¾i vizir, pravi je spas za du¾i put, èak mi se sad nekako i dopada pa ga ni ne skidam.


Ovo nije vizir, nego prozor...
It's the ride that matters, not the bike…

¾arko1983

SLikaj malo bolje ovaj top, da vidim kako izgleda..

Master Z-ed


Kico


mali_zmaj

Kakav je zekan na duzim putovanjima sto se tice udobnosti?
jin-jang

Master Z-ed

Sa fabrièkim sedi¹tima nikakav.
Sa ovim ¹adovim odlièan.
Nije kao turing motori ali do Tasosa se pokazao sasvim dobar, nazad smo i¹li preko Makedonije u cugu, a ka tamo smo noæili u Banskom.
Nas dvoje i tri puna kofera mislim da su te¾ili kao jedna odrasla osoba, nije imao nikakav problem sem kod Demir kapije kad smo uleteli sa 140 u kolotrage onda smo legeli ja mislim jedno 3 metra i na doskoku je malo zacvileo ali sve ostalo je podneo odlièno.
Suvozaèica se ne¹to ne buni previ¹e posebno sa ovim sedi¹tima s tim da sam i na njih stavio jo¹ gel sedalice iz louisa.
Realno 80-90% vo¾nje meni je u gradu i tu do 200 km. i 1-2 puta mi treba za neki du¾i put.
Ako planira¹ da vi¹e putuje¹ na otvorenom uzmi ne¹to drugo ipak je ovo golaæ, na 180 te ubi vetar a sa malim vizirom kad preðe¹ 200 km isti sluèaj.





¾arko1983

Dobar auspuh.....gde li cu ja da nadjem nesto i sta da stavim uopste....

Master Z-ed

Ovaj Remus nije mnogo buèan èak i bez db kilera, ¹to meni odgovara savr¹eno a sa db kilerom je kao fabrièki samo malo dublji ton od fabrikane.
Mo¾da samo da je jo¹ malo buèniji bilo bi idealno, mislim da titanijumska varijanta je ba¹ to ali dobro ova karbon mi se vi¹e dopada izgledom.

Mivv je po meni jedan od najmilozvuènijih ali je skup do 00 èak i kao polovan tra¾e po 350e.

Arrow ima vrhunski zvuk ali kad napravi¹ 200km. popizdi¹.

Ima ovde na forumu neki lik je oglasio jo¹imuru, kao za prijatelja, raspalio cenu ono nebu pod oblake, da nam odere ko¾u sa leða, realno jo¹iu je uvek dobar zvuk, samo ga ne bi platio vi¹e od 250e. a kamoli 400e. a uz sve to nekako jo¹i ne stoji na Z-u vi¹e je vezan za Suzanu.

Slovence ne¹to od poslednjih ratova ne miri¹em pa ne obraæam pa¾nju na njih i stvarno me ne zanimaju, uvek bi pre stavio domaæu varijantu.

Ixil je jo¹ buèniji od Arrowa i zvuèi dobro ali na jako kratke staze po¹to zvuèi kao da si na gp-u. za Qrèenje po centru je do 00
Iduæe godine planiram da uzmem sebi jedan pa ono kad hoæu da maltretiram kom¹iluk da mi se naðe.


castor

It's the ride that matters, not the bike…

Brrka


UFF

Citat: castor poslato 14 Septembar, 2017, 23:00
Imal' ko 'vaki Kawasaki? [yahoo] [yahoo] [yahoo]

http://s29.postimg.org/t1dc3exjb/IMG_3209.jpg

brate mivv je drkanje i po izgledu a i sto se zvuka tice

ali ta zadnja STAFNA sto je zovu viljuska je jebena SRAMOTA

ne da se nisu truili i da ih je boleo kurac ceo vec su pederi to namerno uradili kako bi izmenili kod sledeceg modela

Brrka

Ima ona lepsa viljuska kod R modela